Kalendář Míši a Ríši

(relácia)
Česko, 2008, 377 x 2 - 5 min

Michal Suchánek neboli Míša společně s Richardem "Ríšou" Genzerem vymýšlejí různé scénky a vtípky o jménech, která zrovna slaví svátek. (Vojtino)

cubiculla

Ano, primitivní, střelenej a občas i pěkně trapnej humor, prostě klasickej Suchánek a Genzer. Jenže podle mě není vůbec na škodu jednou za den vypnout na 2 minuty hlavu a podívat se, co pánové zas vymysleli. Na takovýho Gustíka a pány umělce Putišovského a Hrobmajera budu vzpomínat ještě dlouho a občas si je radši pustim znova... ()

nevermore

Nejlepší díl byl zaručeně s Danielem Hůlkou "Adriana" a "Kateřina". Ty byly dobrý, bohužel většina z nich nějak extra vtipná nebyla ()

sskrblik

Dvě hvězdičky víc si tato internetová taškařice nezašlouží, některé jména neměli příliš povedná parodie. Ale sledoval jsem to nemůžu říct, že ne. ()

ganz odpad!

Dlouho jsem si tím nechtěl kazit náladu, bohužel jsem nakonec klikl... Nikdy jsem nevěřil, že něco bude nudnější než příprava na maturitu. ()

rozbris

Jasně, někdy je to trochu trapné, ale někdy se za břicho popadáte. P.S.tak si zkuste každý den vymyslet nějakou srandu na dané jméno:-) ()

showxman

Tady člověk najde už úplně všechno. Putišovský, Hrobmajer, Kořínek, Paziorek a další každý den přináší krátkou glosu na téma jednoho jména v kalendáři. Samozřejmě se najdou i slabší díly, ale pro mě bude Kalendář vždycky patřit k tomu nejlepšímu od dua Genzer - Suchánek. ()

Pablinho

Ve svý době mě to docela bavilo a stálo to za těch pár minutek. A některý jména jsou teda legendární, akorát škoda že zrovna na to moje vymysleli takovou ptákovinu :( ()

Krepi

Moje hodnocení se pohybuje od naprostého odpadu až po skvěle udelaný gag, kdy sem málem spadl pod stůl... Bohužel, víc bylo těch horších. "Adárá ešé nevešerelá....":-) ()