Kalendář Míši a Ríši

(relácia)
Česko, 2008, 377 x 2 - 5 min

Michal Suchánek neboli Míša společně s Richardem "Ríšou" Genzerem vymýšlejí různé scénky a vtípky o jménech, která zrovna slaví svátek. (Vojtino)

Nepl

Primitivní, vulgární, pátá cenová.....ano, ale tváří se to snad jinak? Hraji si to na něco co není? Povyšuje se to? NE!!! Někomu tento humor nesedí a jinému zase ano. Mně přijde férové, že si to nehraje na něco co to není...narozdíl od mnoha často i do nebes vynášených filmů. Problémem je značná nevyrovnanost dílů, ale zkuste si vymyslet díl na každé jméno. Mně osobně zůstanou tato krátká videa ještě dlouho v paměti a nestydím se za to. ()

JonKl odpad!

Už od začátku trapné, a když se to zvrhlo na styl "v každém díle Gustík a můžeme blábolit nesmysly" (což bohužel některým lidem, díky kterým jsem to viděl, přijde jako to nejvtipnější, co kdy viděli), bylo to ještě trapnější, než trapné. ()

Fraktální

Některé díli tupé a o ničem, ale dost jich bylo vtinou a velmi kvalitní parodii ... Např. Gustík šarapatka (alespon ten první díl), díli o bojových prakách Luboš a Lubor, či vetšina dílu s fiktivním písničkářem Fratnou Hrobmajerem a mnoho mnoho dalších. Ač je to humor mnohdy pokleslí, já se bavil. Kluci DEKUJI :-D ()

Paradax

Ze začátku vtipné, potom čím dál slabší. Například ona opakovaná hláška archiváře: "Hledal jsem v análech, samozřejmě v gumových rukavicích." Alespoň, že Valérie byla vtipná. ()