Eso

(relácia)
Hudobný
Česko, 1994, 59 min

Účinkujú:

Michael Viktořík (moderátor), Tereza Pergnerová (moderátor), Vítek Havliš (moderátor), Martin Kocián (moderátor), Aleš Lehký (moderátor), Václav Jelínek (moderátor), David Škach (moderátor) (viac)

Pořád zabývající se populární hudbou, v němž každý týden uvidíte 11 videoklipů. Jejich pořadí v žebříčku můžou ovlivnit pouze diváci svým hlasováním. V každém díle také vystupuje host nebo hosté z hudební branže. (Pumiiix)

fleker

tendle pořad byl zezačatku hodně slibnej...skvely songy jako hrobař..a ujetá terina, která jeden rok masově zvířila poptávku po lízátkách,,,pak se tam ale vecpal ten vopičák yeti a všechno šlo do háje...tenkrát sem volal dokonce vláďovi ať ho vyžene zpátky na pole,ale ten blbec nejenom že muj dopis ani nečet v televizi,ale eště mi zdarma poslal 3 čísla casopisu ano a psa nováka...coz me zvedlo mandle eště víc, a napsal sem do esa yetimu osobne pár pripomínek ohledne jeho osoby, plus něco jako že jinak proti černochům nic nemám,že rej je jako oukej, ale von že je votřesny hovado....tejden na to sem se vod kamardky dověděl že sem vyhrál osum cédéček.....moje stížnost totiž byla omylem zařazena do soutěže a posléze opět vytažena černou rukou ze skleněného akvária...14 dnů nato mi poštou došel soundtrack z esmeraldy ()

duklak2

Před několika lety jsem tento pořad miloval a těšil jsem se vždy na sobotní ráno. Dodnes si pamatuji skvělé songy, které mi z hlavy jen tak nevyšumí. Z mnoha uvedu např. song Hrobař, nebo písně od ruského dua Tatu, které jsem doslova žral a nestyděl jsem se to přiznat. I když okolí z toho mělo velikou legraci:-). Moderátorů se vystřídalo spoustu. Pamatuji všechny a zde vám je připomenu. Byly to: Tereza Pergnerová, Vítek Havliš, skupiny Lunetic a Zoombie, Yemi AD, Rebeka a "geláč" Leoš, který se mi už zprotivil, ale nic proti němu. Je to tím, že ho vidím všude. Eso určitě zažilo svou největší slávu v 90. letech, kdy ho uváděla Tereza Pergnerová a každý teenager se zdravil Čágo belo, šílenci. Dnešní Eso už není co bývalo a myslím si, že tak trochu i "zbulvárnělo." Já ho už nesleduji. Nebaví mě a je mi to trochu líto, protože když si vzpomenu na ty sobotní rána v dětství, tak je mi do breku. ()

becki_tu

Pořádně jsem Eso začal sledovat až s Marešem, ale pamatuju se i na "originální" moderování Terezy Pergnerové, která už je nějakou tu delší chvíli někde v propadlišti dějin. Leoš forever! ()

Handle

Samozřejmně, že s postupem času šla úroveň pořadu čím dál tím víc dolů, ale s Pergnerovou to byla naprostá bomba, jako malej jsem na to fakt rád koukal.. A s Marešem jsem na to taky občas kouknul, ale už zdaleka to nebylo tak dobré. Už to ani nebyla moc jako hitparáda, ale spíše jako talk-show. ()

M.Macho

Mládí bez historek Terky Pergnerové, která v dokumentu Drop In povídala svoje peprné zkušenosti z mládí, její 30 minut trvající dementní předkus před Brisco county juniorem ani její fotky z Leo si nedovedu představit. Tento pořad formoval mou osobnost znatelným způsobem - formoval jsem si díky němu hudební vkus - protože jsem věděl, že takové sračky jakým se tam dávaly hlasy poslouchat nikdy nebudu a hle... Povedlo se... Terka hnije v pekle a já vím, co je dobré... ()

Ajinka126

Ve své době to byl pojem. Doby, kdy to uváděla, ještě myslím čistá, Tereza Pergnerová, to mělo vážně vlastní styl. Ale po ní už to šlo jen z kopce. Moderátorky byly otřesné, Yemi jakbysmet. ()

Andersis odpad!

Kdysy tam byly písně kvalitní a dnes již kultovní s kultovním heslem čágo belo šílenci. To je však už pryč nyní uvádí tento pořad trapný a nejtrapnější moderátor který se nasere skutečně všude a je ho už skutečně všude plno, ano je to Leoš Mareš. ()

FFilipCZ

4* a né že ne! No jasně, že to byla celkem hovadina, jasně že to nebyla žádná přepychovka. Ale vzpamatujte se, 80% z nás na to každý víkend koukalo a do hledáčku (občas i rejstříku oblíbených songů) se nám díky tomu dostali další interpreti a jejich písničky. ()

zdepapepa

V době alternativy pouze přes kabel nebo satelit určitě jasná volba, zejména s Terezou Pergnerovou v hlavní roli, s příchodem dostupnějších televizí a klipů na internetu, které vyvrcholilo první českou hudební TV a změnami moderátorů už to šlo s tímto pořadem k šípku. Přesto ale u mě bude vždy mít v srdci malé nostalgické místo, když jsem si chtěl nahrát nějaký klip na VHS. Malé nostalgické místo hned vedle velkých nostalgických míst, které dřív či později přijdou, v čele s YouTube. ()

ivishka

Esíčko...Jediný hudební pořad z mých dětských let na který se dalo alespoň trochu dívat. Odsuzovat Pergnerku za její drogové období nehodlám od toho jsou tu jiní jestli to vůbec ještě někoho zajímá, protože její hvězda slávy už je dávno někde v nějáké černé díře anti-popularity..Ale Leoš Mareš?Můj velmi NEOBLÍBENÝ český moderátor...panebože ať si ho strčí za klobouk. ()

Lukrecie

Čágo belo šílenci :-) :D Bylo to celkem ujeté (sjeté:-), ale Tereza to s teenagery moc uměla a byla velice oblíbená.Vím, že jsme to každou neděli (tuším) celkem hltali. :-) ()

gogos

Nejstupidnější TV hudební hitparáda. Nebýt občas vtipných hlášek Mareše nebo Hezuckého, či jiných hostů, tak už to stojí totálně za houby. 2 hvězdy jen z nostalgie, kvůlci Terce Pergnerový. ()