Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

XTrader

Pohodová komedie na sobotní odpoledne :). Mimozemšťan s cigárem působí jako totální exot, ostatně celá komedie působí exoticky, ale funguje to a je to prostě super :-) ()

Beaka9

Film se mi líbil, dokud se na scéně neobjevil Paul. Potom pro mě šla kvalita i zábava rapidně dolů, což je u filmu, kde má být Paul hlavní postavou a podle kterého je snímek dokonce pojmenován, docela problém. ()

leonskennedy

Dva dementi potkaj ufona a pomůžou mu utéct.Překvapivě je to docela vtipné hlavně emzák Paul.Hodně mě překvapila Sigourney Weaver tu bych tu nečekal. ()

Snakefinger

Tak ti dva retardi to docela kazili, ale to byl asi účel takže nebudu o tom moc spekulovat. Na každý pád velice inteligentní komedie, která naladí na tu správnou notu a od té doby každý večer vyhlížím až se mi do obýváku nakvartýruje borec s vesmíru. ()

mlock

Simon Pegg jako vždy není vtipný, film se ale docela rozjede když nastoupí do akce ufon, napravená pánbíčkářka, všichni agenti a několik vidláků. ()

kubixix

Věřte nebo ne, mimozemšťani existujou. Teda alespoň po dobu stopáže Paula. Opravdu libově napsanej příběh, který snad ani chvíli nenudí a je celý protkán sadou komických scén, u nichž se vám svírají břišní svaly tak, že si občas omylem omlátíte hlavu o stůl. A nenechte se zmást, pokud přijde jen trochu srdceryvná scéna, počítejte s tím, že se pouze připravuje půda pro další nejapný joke. ()

nudlis

Kterej debilní retard tenhle výbornej film pojmenoval "Srážka s mimozemšťanem" ??? To je tak složitý prostě jen opsat jméno Paul? Asi jo. Všude jinde jsou normální, jen českej distributor musí "vynalézt" novej, superdebilní název. ()

Pythonator

Komedie, která baví především nadšence do UFO a fanoušky sci-fi. Já splňuju předpoklady cílového diváka, ale nějak mi tam chyběl drsnější humor. Ne, že by tam nebylo dost vtipů, ale mohlo jich být daleko více. Např. ujetá scéna, kdy Paul sežere nebohého ptáčka mě dostala. Být celý film v tak šíleném humoru, bavím se víc. Anglické paprče ubraly na americké ujetosti, ale zase se postaraly o emocionálnější stránku filmu. Hlavní dvojka nemá chybu a samotný Paul je postava k sežrání. Dal bych pět hvězdiček jen kdyby někdo o něco více přitlačil na pilu a doplnil do filmu pár drsnějších hlodů. I tak je ovšem Paul skvělý a E.T. se může jít zahrabat. ()

Corim

Přesně takhle si představuji setkání s mimozemskou civilizací. Žádné unášení lidí, provádění experimentů na lidech či jiných podobných teorií, za co všechno mohou mimozemštani. Přecejen jsou to bytosti jako my, které si užívají života dokud je to možné. Dvojice Simon Pegg a Nick Frost mi svým anglickým humorem a satyrou dokáže vždycky příjemně vykouzlit úsměv na rtech a já pak po shlédnutí jejich počinu čekám na další zábavný kousek. ()

P@\/EL

Super komedie, která má pěkně svižné tempo a krom toho nabídne mnoho komických scén a vulgárních narážek, jež si moc neberou servítky. Mimozemšťán Paul je sympaťák, vymýšlí skopičiny, baví diváka a hláškuje zde jako o život. Duo hlavních lidských hrdinů je také díky humornému zjevu a jednání vynikající. Navíc potěší i nečekaný zvrat v závěru. ()

soukyd33

Průměrná komedie o záchraně mimozemšťana. Hlavní hrdina je zde Paul, a ten také tvoří 90% humoru. Doporučuji shlédnout s titulky forced. Hlášky a situace jsou občas vtipné, ale většinou ne. Závěr je dobrý. Hvězdiček 3*** ()

futislav

Každý, kdo přečetl aspoň pár sci-fi knih a viděl pár kultovních sci-fi filmů, se bude zaručeně bavit. A ti, co nečetli také, jen místy nebudou vědět, kudy jede kočár :-). Pěkně udělaná akčnější komedie ! ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)