Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

ragtime

Dvojica Pegg - Frost tu nehrajú prvé husle, čo nie je vôbec na škodu (podotýkam, že ich mám veľmi rád). Paul aka Seth Rogen je kúzelný a komediálny talent Kristen Wiig budeme dúfam vidieť stále častejšie. ()

MakinaB

Mě se to prostě líbilo, ty jeho hlody a blbý poznámky... Předvádění gayů mě uzemnilo a já se vážně smála. Občas se to sice vleklo ale naštěstí se ve filmu neobjevilo nic trapného ani hloupého. Prostě Emzák co kouří, chlastá a hulí a jeho slovník je velmi nevybíraví. Zase něco jiného než tiché malé stvoření, co mu svítí prst. Zas pro změnu něco jiného. Já se prostě bavila a film se mi líbil.....Takže krásné 4 hvězdičky. ()

rakosabasta

Není to vizuálně novátorské, ba ani příběhově, ale je to milé. Ta čtvrtá hvězdička je samo za Paula... Určitě nebyl využitý celý potenciál filmu, ale během pokuku mi to nevadilo. ()

zekon

Parádní komedie se naprosto geniálními narážkami na sci-fi pecky. Ať již hudbou, gesty, slovy, velmi povedené. Emzák je perfekteně udělaný, hlášky jsou jedna lepší než druhá a celkový děj je velmi povedený. Už dlouho jsem neviděl tak inteligetní komedii na úrovni. Mohlo to být sice o něco vyváženější, ale já se bavil. ()

A.MacGyver

Na film jsem se moc těšil a přišlo zklamání. Z daného témata šlo vymáčknout 3x více. Občas vtipné hlášky či scény, ale jinak hluchá místa, celkem vulgární trapné hlášky a myslím, že v tomto stylu komedie je blbé, když zde umírají lidé. Závěr trapný a "Velký šéf" ještě trapnější. Škoda, dám, ale čtyři, protože Paul je fešák a má styl... ()

schindler

Bohužel i já se přidám k velkému počtu uživatelů, kteří prostě čekali trochu víc. Ono je to těžké když po skvělém Soumraku mrtvých a snad ještě lepší Jednotce rychlého nasazení se do třetice setkávájí Simon Pegg a Nick Frost a k tomu zajímavé mimozemské téma, tak je očekávání více nežli velké. Jenže prostě a jednoduše, Paul na výše dva zmíněné snímky nemá a to ani náhodou. Myslím si, že zásadní asi byla změna režiséra, vzhledem tomu, že to je američan, takřka úplně zmizel britský humor o který se hlavní dvojice vždy opírala. Ufolínek sice nevypadá špatně, ale z jeho postavy se dalo vytřískat mnohem víc, dvojice agentů nevyužitá, Jasom Bateman díky závěrečnému rozuzlení vlastně úplně zbytečný, ale ze všeho nejvíce mě nakopával ten pánbíčkář, který tam po všech střílel, teda komu se podařilo ho do scénáře procpat, tomu bych nasadil korunu. Ještě jednou, nechci tvrdit, že Paul je blbost, to určitě ne, ale čekal jsem víc a já se tak těšil. ()

DarkRufus

Pegg & Frost je sice záruka zábavy, ale tenhle film je asi nejslabší. Je dobrej, zasmál sem se, ale moje břišní svaly mě ze smíchu vůbec nebolely, jako u jejich předchozích filmů. Emzák je pěkná postava, ale v komedii byste jinačího ani nečekali. Shrnu to tak, že je to prostě jenom dobrej film takže 3*. ()

Angelie

Tak tohle me opravdu bavilo. Sci-fi filmy v lasce moc nemam, ale urcite nelituji ze jsem shledla tento. Zabavna komedie plna akce, ale co me bavilo nejvic byl samotny Paul. Kde jinde najdete tak sprostyho mimozemstana s tak originalnima hlaskama ? ()

Kleofáš

Mám strašně rád filmy, které bourají zažité předsudky. Nedám dopustit na Hanebný pancharty, protože v nich (jako v jediném filmu???) zabijí Hitlera. A stejně tak žeru Paula, protože nezapadá do žádné mimozemšťanské škatulky. Jasně, raději bych víc inteligentního dvojitě kódovaného humoru na úkor prvoplánových nebo pubertálních vtípků. Ale respektuju, že se to musí líbit všem. A mně se to líbilo. ()

zurivymlok

I když měl Paul i slabší momenty (pronikající do téměř všech amerických komedií) a místy mírně překombinovaný děj, rád jsem se upřímně a od srdce zasmál. Nepočítám-li kreslené pohádky typu Rango či Megamysl, tak je to pravděpodobně nejlepší komedie posledních několika let. ()

teseth

Vcelku průměrná komedie, která mě ale místy bavila a místy nudila. Pokus o změnu ortodoxní katoličky v moderní ženu věřící v evoluci vyšuměl po 3 minutách a zbyla z toho jen pachuť možností, které mohly film posunout do hvězdných výšin. Ten zběsilý konec a objevení Sigourney na scéně si ale ty odřené 4* zaslouží. ()

montel

Graeme (Simon Pegg) a Clive (Nick Frost) jsou dva kamarádi, kteří přijeli z Anglie do USA pozorovat UFO. Při jízdě karavanem za dalšími nevysvětlitelnými úkazi skutečně narazí na mimozemšťana, který si říká Paul. Zanedlouho se z nich stanou nerozluční přátelé a oba hrdinové musejí Paula uchránit před šílenými agenty, kteří Paula chtějí dostat za každou cenu...Trošičku zklamání byl pro mě Paul. Ufounek je sice krásný a vtipný ale od Pegga a Frosta jsem čekal víc. Co se týče jejich tvorby, tak Soumrak mrtvých pro mě zůstává i nadále nepřekonatelný. 60% ()

sebajda

Můj názor na tento film je že se tento film moc povedl! Skvělé využití herců Simona Pegg a Nick Frost myslím že bez těchto dvou herců by se film úplně měnil! Jinak sem si film moc užil pěkné Sci-fi! :) Doporučuji... ()

smike

Seth Rogen je king a to v tom filmu ani fakticky nehraje... fajn komedie a zároveň výlet do světa geeků a nerdů. Každý kdo má aspoň trochu rád Star Wars, Star Trek nebo Pána Prstenů musí dát hvězdu navíc. ()

dtom

Přiznám se, že nemusím komedie, kde hraje hlavní roli ufon,skřet nebo jiná v hlavách producentů filmů vymyšlená obluda. Říkal jsem si, že to zkusím a ejhle ono to vyšlo, Paul je jako "živý" spousta výborných hlášek a film rozhodně nenudí a konec překvapil. Dobrá komedie na nedělní podvečer. ()

RXP

Milý Votrelec, schopný poslať každého do prdele na 50 rôznych spôsobov.Aj keď nedokážem doceniť parodovanie iných filmov,ptz som ich pravdepodobne nevidel, tento mimozemšťan svojimi hláškami vyryl svoje inicialy do mozgov divákov.Alfa by pravdepodobne zprznil,zapálil a vykopol z vesmírnej lode. ()

LukashX

Film mne pobavil, ale bohužel nelze dát objektivně více než tři hvězdy. Doporučuji shlédnutí, nicméně napodruhé už vám film nic nedá. Možná až se ráno vzbudím, tak budu vědět houby, o co ve filmu šlo. ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)