Dvaja britskí nadšenci sci-fi sa vydajú do Severnej Ameriky navštíviť putovné miesta preslávené výskytom UFO. Po svojom príchode však úplnou náhodou narazia na skutočného mimozemšťana. Ten ich zoberie na bláznivý výlet, ktorý im navždy zmení život. Posledných šesťdesiat rokov držali mimozemšťana Paula na prísne tajnej vojenskej základni. Z neznámych dôvodov sa tento vesmírom scestovaný mudrlant rozhodol utiecť a stopol prvé auto, ktoré mierilo do mesta. Je to požičaný karavan, ktorého posádku tvorí dvojica pozemšťanov Graeme a Clive. V pätách však majú federálnych agentov i náboženského fanatika, ktorému nedopatrením uniesli mladú dcéru. Graeme a Clive spriadajú únikové plány, ako dostať Paula späť na rodnú planétu. A kým sa mu títo dvaja blázni úporne snažia pomôcť, zelený mužíček urýchli ich premenu zo stratených pozemských existencií na skutočných medziplanetárnych hrdinov. (TV JOJ)

Bigfuckman

Čekal jsem dlouho a chtěl více. Bohužel však slza zalila mé líce. Až na finální super narážku na Ripleyovou : Get out from her, bitch !!! Tam jsem se teda řezal smíchy. ()

Mick

...k filmu jsem přistupoval s nedůvěrou, neb u něj hýkala hlasitě má třináctiletá dcera. Nakonec jsem byl příjemně překvapen a jakožto starej SF fan i potěšen povedenými odkazy na filmy známé a oblíbené. ()

george82

Tak takových mimozemšťanů více. Film mě bavil, Paul byl vtipnej a tak není možné hodit zle. Takový trip s mimozemšťanem, který Vás baví, léčí a je pro každou srandu může být fakt sranda. ()

kubas369

Hrozně jsem se těšil protože mám hrozně rád ty dva britský ňoumi bohužel to není tak nějak ono. Vliv toho americkýho prostředí je bohužel pro anglický suchý hůmor asi devastující. Slabší čtyři. ()

GoustDog

Nicka Frosta a Simona Pegga miluju, ale tohle téma bylo tak nezáživně zpracováno, že jsem si film musel pouštět natřikrát, abych to dokoukal. Kam se to hrabe na Soumrak mrtvých nebo Jednotku příliš rychlého nasazení... ()

pekas

Tak mě zase tohle duo nezklamalo! Jejich humor mi dlouhodobě sedí a znovu boduje. A tohle zase tak velká komedie není, spíš taková pohodovka. Užil jsem si to. 90%. ()

Ikedar

Každé slovo, které Seth Rogen vypustí z úst mi pokaždé přijde ležérně vtipný a přátelský (asi jsem to pochytil z filmu 50/50), čímž je pro mně i v téhle podobě, jako malý zelený mužík, opět sympatickou postavu, a baví mě. Naneštěstí, o příběhu filmu to už zase tak moc říct nemůžu. Ano, je zábavné koukat na nespočetné honičky, v kterých figurují vtipné postavy, jako dva policisté velice podobní těm ve filmu Superbad, dva vidláci, náboženský fanatik s brokovnicí, nebo záhadný muž v černém v podány Jasona Batemana, ale mimo toho mi žádný takzvaný "zvrat" ve filmu nic moc nedá. Spíš naopak, a to hlavně konec, který mi odhalením "velkého šéfa" vlastně jenom trochu pokazil chuť. Naopak odkaz na Star Wars byl vskutku povedený. Jinak Simon Pegg a Nick Frost jako dva "nerdové" si v mých očích spíš nadále zachovávají své charaktery, jak je známe z předešlých filmů (aspoň Frost určitě), takže jsme měl osobně pocit, jako bych je už dopředu znal. Jinak celkem slušná zábava. ()

anyonecek

Od takové dvojice jako je Simon Pegg a Nick Frost bych čekal film s pořádnou dávkou vtipu, čehož jsem se zde nedočkal. Abych pravdu řekl v paměti mi neuvízl ani jeden dobrý vtip. Už výběr toho tématu nebyl nejlepší, efekty sice parádní, ale bylo to pořád na mrtvém bodě. Dalo se to slušně koukat, ale vůbec nic mi to nedalo, ani vtip ani příběh. Možná jako malýmu klukovi by mi to řeklo více :). ()

subic

Dvojce Simon Pegg a jemu sekundující Nick Frost mě baví. Stejně tak i tahle parodie na poněkud zdivočelého ETho Paula. ()

MartinTerran

Příjemná sci-fi komedie s mnou oblíbeným duem Pegg-Frost, kteří jsou zárukou dobrého pobavení. Najdeme zde různé popkulturní odkazy z oblasti sci-fi a celkově film paroduje celou tématiku o mimozemšťanech a používají většinu klasických klišé. Vtipy či vtipné situace jsou fajn, takže se zasmějete a Paul mi chováním velmi připomínal Méďu, prostě takové hovado :-). Příběhově to není nic převratného, v podstatě klasická "zachraňovačka", ale to u komedie toho typu zas až tak nevadí. Hodnocení: 68/100. ()

RigorMortis

Narážky na svet geekov, veľmi sympatické postavy, emzák s maniérmi pozemšťana a Simon Pegg. Dokonca aj zopár dojímavých momentov, aby sa nepovedalo. Pobavilo, kľudne by som si vedel predstaviť aj pokračovanie. A Simona mám ako herca čoraz radšej. ()

mrclTV

Teraz ako nad tým rozmýšľam, pripadá mi ako keby sa My sme Millerovci čiastočne inšpiroval týmto vtipným kúskom (podobná dejová linka aj bláznivé postavy). Jediná chyba filmu je vlastne tá vtipnosť Paula,lebo keby bol obyčajný človek, film by bol tak z polovice vtipný ako je teraz. Jednoducho od mimozemšťana nečakakáte, že si ubalí brko a popritom vás zfakuje do neznáma :D. Keď sa pridajú aj zábavné popkultúrne hlody a vŕtanie sa do nerdov, je to celkom slušná veselica (Schválne, či ste si všetci všimli SW Cantina band v country bare). I keď nájdu sa aj hluchšie miesta - postava Ruth je trochu vyšumená a niekedy sa tvorcovia až príliš spoliehali iba na nadávky a ja mám radšej humor na vyššej úrovni. Samozrejme, že dojemný záver a bláznivá prestrelka nesmú na konci filmu s duom Nick Frost a Simon Pegg chýbať (Simon mi čím ďalej tým viac vzhľadom pripomína Adama Savaga z Mythbusters, to len tak poznámka bokom). Humor dvojice Pegg a Frost je moja krvná skupina tak trochu prilepším a dám pekné 4*. ()

Pitryx

Ta jednooká baba bylo přesně to, co tomu scházelo. Už tak to stálo za prd, plno nesympatických postav a do toho ještě ona. Naštěstí je pak normální. Pokud to bylo pro děti, proč ty některé scény, které by děti slyšet nemusely? Nedávám to nejhorší hodnocení jen proto, že jsem se občas zasmál. Ne nějak moc, ale zasmál. A také musím připočíst překvapivý závěr. ()

Marvel ulovil Sigourney Weaver

Marvel ulovil Sigourney Weaver

09.10.2016

Na Netflixu právě debutoval Luke Cage a 17. března 2017 nás čeká Iron Fist, čímž se nám představí všichni čtyři Defenders. Televizní kolegové Avengers, mezi něž patří ještě Daredevil a Jessica Jones,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Má za sebou rušný a opravdu pestrý rok. Byl komiksový v Green Hornetovi, digitálně animovaný v Paulovi a Kung Fu Pandě 2 a nakonec dojemný v 50/50. A jede dál. U studia Walt Disney Pictures zahájil… (viac)