Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Kuker_Benny

Stalone, Statham, Li, Lungren, Schwartznegger, Rourke, Willis... všechny jsem tu neuvedl, ale Tyler měl v ruce spoustu melounů v pojistkách, když nic jiného :). Ale tato elita se sešla na jednom place, aby naplnila ten prostinký děj – pomáhat a chránit, jak mají naše benga na oktávkách. Ale druhé ale... mě osobně v tom něco stále chybělo (že by Snipes???) a po celou dobu filmu mě to rušilo. Aha, už vím - mě tam chyběl děj. Béčková jistota ve stylu najít hajzla, chytnout hajzla, zamilovat se a zmizet dělat svou práci zase jinam, to tu bylo. Ale takové nějaké jako by to režisér vymyslel až když mu squadra azura nastoupila na plac a rozdlovalo se, co bude dělat Rambo, co Mechanik, co Terminátor, co Skaut, pardon, to jsou poněkud jiné filmy, kde ty děje tak nějak byly asi než se začalo shánět, kdo ty děje odreprezentuje (a něco už vlastně i existovalo, jen se to vynovilo). Ale jedno se nedá upřít, ten nálet na molo s hydroplánem, to jsem si vychutnal na velké plachtě s dobrým zvukem. A tak nějak odtrpěl zbytek postupného hecování se, kdo má lepší nebo větší hračku. Eric Roberts už dlouho nenatočil dobrý film a Rourke jakbysmet. Takže jejich povrchní zapojení bylo ve stylu, že kluci na režiséra snad něco vědí a trošku jej povydírali. Závěrečná demolice a jatka na ostrově už celkové vyšumění nijak nezachránilo, takže jsem se těšil, že už je to za mnou... a na tu dvojku se snad už raději vyprdnu, velebnosti! ()

Vecko32

Po prvním shlédnutí jsem si řekl že to byl slušnej nářez a, že to bylo dost dobrý. Po druhém shlédnutí mi ovšem přijde, že to byl snad největší akční nářez co jsem viděl a že to byla neskutečná podívaná. Musím uznat, že Stalone si na svůj věk dává docela zabrat, ale musím uznat, že mu to fakt sedne. Je sice už trochu svráštělej, ale umí to jak za dob Rockyho a Ramba. Taky se mi líbil Lundgren, který neztratil ten svůj zabijácký pohled z Rockyho, při kterým má kde kdo bláto na hřišti. Parádní podívaná plná akce, super zábavy a nehasnoucích hvězd. Akorát bych vytkl některé efekty na konci filmu, které byly až nesmírně průhledné, že jsou počítačové a také nevyrovnanost hlasitosti dialogů a efektů, pořád jsem musel zvyšovat hlasitost při dialozích, ale pak mi to málem utrhlo uši. Takže za mě 90% ()

xzajox

Veľmi podarené, prvé čo ma na traileri upútalo bolo spojenie snáď všetkých akčných hrdinov mojich čias. Stallone, Willis, mladší Statham a Jet-Li, a ďalšie hviezdy. Trochu mi už vadí starec Schwarzi, ten by už mal ostať tam kde je, našťastie ho nezapojili do akcie. Toto ma však trochu sklamalo ohľadom Willisa, že sa do akcie nezapojil. :-( Páčilo sa mi, že dej som nedokázal predvídať. V iných filmoch si poviem, "teraz je čas aby sa niečo stalo" a stane sa to. Ale tu nie. Normálne by som dal 4*, ale jednu pridávam za Crewsovu zbraň >:-) ()

SaiHuri

Jak by mne mohl bavit film stavící na vzdání holdu béčkovým akčňáků let minulých, když nemám rád béčkové akčňáky let minulých....přinejmenším filmařsky. Expandables ani Guilty Pleasure nepřináší, což na rozdíl od oněch béček je zásadní chyba! ()

sunjata

V 80. letech mi ještě teklo dost mlíka po bradě a prostě jsem nějak nenasál to tehdy zakázané ovoce západních akčňáků. Nějak se to do mě moc neotisklo. Vlastně si uvědomuji, že jsem do dnes ani neviděl všechny díly Ramba a Rockyho. Tím pádem nemůžu u tohoto ani nostalgicky vzdychat a The Expendables jsou pro mě jako film Postradatelní. Nemůžu ze sebe prostě setřást pachuť hloupého akčňáku ve kterém se hroamdí mrtvola na mrtvole. Budiž mi fanoušky odpuštěno. ()

FREEWHEELER

Sterilný, ba priam hlúpy film, ktorý ťaží zo zabudnutých hrdinov, resp. nostalgie 90. rokov. Pre fanúškov asi lahôdka, pre mňa jednohubka a zážitok zo Stallonového obočia. ()

Todd_Hewitt

Nevím, nevím. Přál jsem si to vždycky moc a moc vidět. Nedá se říct, že by se mi to nelíbilo, akce tam byl dostatek, ale s tímto hvězdným obsazením jsem čekal nějakou větší pecku. ()

nikkittka

Je radost vidět akční ikony naskládané vedle sebe,i když osobně akci nikterak neholduji.Stallone ovšem tak trochu hřešil na to,že má k dispozici takovou jednotku borců a diváci mu tak leccos odpustí.Ten film je už od pohledu sympatický,ale k dokonalosti má zkrátka a dobře zatraceně daleko. ()

Safa Daniel

Postradatelní je film, který je pro mě takový jako je název sám, postradatelný. Nevím proč, ale až na chvilkové vtipy a obsazení my to přišlo bez nápadu a neoriginality, asi proto jsem film dlouho nedokoukal a až na počtvrté jsem zvádl "jakš takš" neusnout. ()

SheldonShamy

Vždycky jsem si myslela, že akční filmy, kde se jenom střílí a bojuje jsou takové nepromyšlené blbosti, na které koukají jenom kluci, kteří se chtějí u té spousty krve odreagovat. Tento snímek mě ale k tomuto žánru naprosto připoutal a dokázal, že nezáleží a žánru, ale na scénáři, režii a hercích - ti opravdu nezklamali (uznávám, že jsem film pustila kvůli Sylvesterovi Stallonovi :D ). Co mě překvapilo byly ty skoro až romantické zápletky, kdy ti velcí chladní zabijáci bojují o srdce své dámy, nebo riskují svůj život pro pohled neznámé dívky. Nejsou to jenom zbraně, střílení, krev a smrt. Jsou to i city, příběh, láska, čest a především svědomí - Kolik lidí musíte zabít abyste přestal být člověkem a přestal cítit? ()

Schmitke69

Huuu to zase bylo akce.... Na jednu stranu se na tento film můžeme koukat jako na tuctovej akčnák, ale vzhledem k obsazení to jako tuctovej akčnák brát nemůžem, přehlídka známích tváří polahodí oku a jejich nesmrtelnost vrazí lehký usměv na rty, každopádně kvalitní "odpočinkovej" film na nedělní odpoledne, dávám 4* a těším se na druhé pokračování... ()

djbarrel

Dost přehnaná podívaná, plná akčních hvězd dob minulých, namíchaná do dost zábavného a akčního koktejlu, který se nebere 100% vážně a je zábava se na to koukat. Hustá oddychovka, při které se člověk dost pobaví a dá vzpomenout na většinu akčních legend, byť někteří (B.Willis, D. Lundgren ...) nemají ve filmu příliš prostoru a proto nehodnotím plným počtem. 78 % ()

rasto87

Tak takéto niečo diváci potrebovali. Akčná pecka s hereckým obsadeným, množstvom dobrých hlášok a akcie. Divák si príde na svoje už od prvých sekúnd od vešania pirátov, neustáleho súperenia akčných hviezd J. Li a Lundgrena, ktorému to hrábne. Musím povedať klobúk dolu pred hereckým výkonom Sly, ktorý si pri tomto filme dolámal krk, ale i záverečnú akciu pri prestrelke ktorú nám ponúkne T. Crews so svojím kanónom. ()

Dragiii

Hvězdně nabitá akční pecka, která se o herce v čele se Sylvesterem Stallonem opírá. Taky v kolika filmech si můžou dovolit dát tvůrci Arnolda Schwarzeneggera do vedlejší role? Každopádně se jedná o pořádnou akční řežbu, kde se rozhodně kulkami, noži a vůbec municí nešetří. Milovníci tohoto žánru si přijdou na své a zejména v závěru budou doslova uchváceni a prominou tak i některé dějové a další nedostatky. ()

elanista1

Od uvodu filmu sa mi hned nepacili tito nesmrtelni frajeri, ale postupom casu som im prisiel na chut a zabaval som sa. Pravda, ze rezia je kazdu druhu scenu ucelova a predvidatelna, ale ma proste efekt a funguje velmi dobre. A postupom casu mi uz bolo fakt jedno, ze ti chlapici su nesmrtelni, ze maju oci aj na chrbte, a ze ich nezastavi ani 100 trenovanych zabijakov. Ma to stavu, nenudi to, je to obrovske zradlo pre mainstreamovych adolescentnych divakov, ktorym nevadi absentujuca logika, miestami by som povedal, ze az akcne Bcko. Kasting je isto lakavy, Willis a Arnold sa marketingovo mihnu v traileri aj na plagate, Stallone budi prinajmensom prirodzeny respekt, len Statham je trapny. Rychlo mi ubehlo 100 minut, nudnych scen nie je vela, ale trocha ma zaskocilo zaverecne akcne zuctovanie. Logika, prehladnost skoro ziadna, ale hlavne, ze tam lietaju nejake gulky a gulomety. Lahka no-brain zabava. ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)