Kick-Ass

• Česko Kick-Ass (viac)

Tínedžer Dave Lizewski nevyniká žiadnymi mimoriadnymi schopnosťami. Žije priemerným životom stredoškoláka. Popoludnia trávi poflakovaním sa s nudiacou sa partiou. Jediné, čo ho naozaj baví, sú komiksy. Tie ho privedú k jedinečnému nápadu – stať sa superhrdinom a pomáhať ostatným ľuďom! Bohužiaľ mu k tomu chýba istá drobnosť, ktorá je pre každého hrdinu tým najdôležitejším – výnimočné schopnosti... (TV JOJ)

HennessyVSOP

Velmi povedená komedie, která obsahuje několik velmi silných momentů a umí chytit diváka za srdce. Na druhou stranu jsem si nemohl pomoci a celou tu dobu jsem si musel říkat že je to hovadina. Jasný je to komedie, ale i tak mi prostě přišlo, že některé momenty jdou mimo mne. Herecké obsazení je celkem v pohodě, hlavně hlavní hrdina je určitým způsobem sympatický, ale zase Mind nebo jako se ta holka jmenuje je děsně otravná. I tak mne film velmi milepřekvapil a pobavil sjem se u něj více než solidně. Nechápu ovšem tak vysoké hodnocení, jaké má na csfd do prvních 200 bych tento snímek rozhodně nezačlenil. ()

SelfishMan

Tak toto byl vážně neuvěřitelný nářez!! Dlouho jsem film odkládal, byl jsem trošičku skeptický už předem, ale všechno to byla chyba, protože toto bylo prostě úžasný. Perfektní, ikdyž jednoduchý příběh (už jen to superhrdina bez superschpností), originální, dokonalý mix všech možných žánrů a emocí, pro mě výborné uchopení komiksu...(ne příliš vážně), skvěle propracovaná akce, výborně zvolení herci, film měl spád, stále držel mou pozornost a uběhl tak rychle, že jsem si to ani neuvědomil pořádně. Toto je 5* jak vystřižených, 95% a sakra se těším na další shlédnutí. ()

Scaevola

Celou dobu jsem se fascinovaně ptal sám sebe, proč to někoho nenapadlo dříve? A kdyby se snad vyskytly otázky, všechno vysvětlí hláška: "Mám toho dost, jdu pro bazuku!" ()

Davebl

Tento film mě zcela dostal!! Nejen kvůli své originalitě a příběhu, ale hlavně kvůli zábavným scénám a drsným hláškám, které se nesli od začátku až do konce. Příjemní herci, nadupaná hudba, prostě film, kterému téměř nic nechybí. ()

dzejnyka

Nechala som si poradiť od kamoša a dobre som urobila ... aj keď to nie je celkom môj žáner, pozrela som si ho bez predsudkov. Odmenou mi boli úprimné a časté výbuchy smiechu. Big Daddy jasne ašpiruje na Otca roka :-) Damon Macready: So... Have you thought a little more about what you might want for your birthday? Mindy Macready: Can I get a puppy? Damon Macready: [surprised] You wanna get a dog? Mindy Macready: Yeah, a cuddly fluffy one, and a Bratz movie-star make over Sasha! [Damon is stunned] Mindy Macready: [laughs] I'm just fucking with you Daddy! Look, I'd love a Benchmade model 42 butterfly knife. Damon Macready: [relieved] Oh, child... You always knock me for a loop! ()

escaf

Svieži akčný film, ktorý určite osloví každého nadšenca komiksových hrdinov a akcie.Tento snímok sa môže pochváliť vydarenými bojovými scénami, ktoré svojou reálnosťou miestami až mrazia o to viac, že väčšinou ich hlavnou aktérkou je 13 ročné dievča. Príbehu v tomto žánre nie je čo vytknúť. Obsahuje všetko to, čo by mal mať novodobý film pre mladú generáciu aby ju dokázal osloviť. Klobúk dole pred Matthew Vaughnom a jeho týmom. ()

Hans07

Na tento film jsem nechtěl mrhat penězi za kino, jelikož jsem si myslel, že to bude jednoduše americká sra…blbost, a tak jsem si ho zhlédl až doma na DVD. Dnes vím, že jsem udělal velkou chybu a dost jsem se mýlil, protože tenhle film je takový nářez a přitom vkusný, že mi to opravdu vyrazilo dech. Jasných 5 hvězd! PS: Radost Chloe Moretz z dárku k narozeninám je nezapomenutelná. Takovou dcerku chci mít jednou taky. ;) ()

Stranger#

Kick-Ass mě naprosto dostal. Je to o obyčejném fandovi do komixů, který se rozhodne stát se hrdinou a činit dobro. Výborné na tom je, že od začátku je strašný looser a co je na tom nejlepší, že to tak trvá až do konce. Tento volný prostor pro něj dokonale vyplnila ,,zabijácká holčička". Dále chválím velmi dobrou hudbu, nenáročnost pro diváka, která k této akční komedii sedí a celkovou originalitu v žánru. Výborný film na vyplnění nicnedělajících chvílí a zařazeno do mých TOP. ()

honeysuckle

¨*Kick-Ass a Hit Girl stojí nad bednou se záhadnou zbraní* Kick-Ass: ,,Je to to, co si myslím?" Hit Girl: ,,Jo. A začni si číst návod, budeš to za pět minut potřebovat." Začala jsem to sledovat s tím, že aspoň zjistím, o co jde, než to po pěti minutách vypnu. Nejenom, že jsem film odkoukala až do konce, ale naprosto neočekávaně jsem se při něm výborně bavila. Komiksový film, který si zároveň z komiksů dělá legraci (scény s přeskakováním střech), z humorných scén plynule přechází do citově vypjatých, akce se střídá s vyprávěním (skvělá pasáž o minulosti Big Daddyho podaná formou komiksu) a vše přitom výborně vyvážené. Po konci filmu jsem koukla na režii. Aha, Matthew Vaughn. Tím se to vysvětluje. PS: překvapivě povedený český dabing ()

JihadJoe

Nechápu že se tohle může někomu líbit a to i uživatelům, u kterých jsem myslel, že maj filmovej vkus. Tohle byl vrchol, Nicolas Cage opět ukázal, že má dar snad od Boha vybírat si ty největší hollywoodský sračky a poctit je svoji pseudohereckou přítomností. Ale proč také ne, že, neboť kvalitní herec se může téhle sračce pouze vysmát, ale žoldák Cage je tak vyčáchlej a špatnej herec, že je mu fuk v čem se ukáže....dát mu Troška 10 mega, tak vleze snad i do Kameňáku. A ted malinko k filmu. Hahahaha ty vole, to je snad prdel ne, zase nějakej výhryzák si hraje na superhero, sbalí roštěnku a vykosí celej NY drogovej gang s pomocí 10ti letý holčičky, která občas překonává hranice Matrixu, fyziky i soudnosti, viz. nabíjení pistolí výhozem zásobníků do vzduchu:-)))) Všichni co ste dali víc jak jednu * se zamyslete nad tím, co to kurva bylo za příběh. Tohle byla větší stupidnost než podobnej Green Hornet nebo Scott Pilgrim. V americe je asi normální, že každej nerd si na sebe hodí kostým krypla a chodí po ulicích a hledá kde by se ztrapnil, jediná reál scéna, která byla skutečná bylo, jak tam dva týpci kradou auto, tenhle vůl je chce zastavit a oni se mu vysmějou, no já bych se řezal taky, tohle někde potkat. Kudlu do břicha si zasloužil. Přiznám se, že sem si celej film přál, aby někde chípnul a byl pokoj. Cool scény, litry krve, rádobydrsný kecy a dobrá muzika neudělají dobrej film, ale spoustě lidem to evidentně stačí, proto příval těchle píčovinek bude z USA i nadále pokračovat. Lobby ve vymývání mozků je patrná už i na CSFD. Jen perlička na závěr, koukněte na Youtube, jak se chová bazuka, když se nějakej debil s ní snaží střílet od boku. a) určitě nezůstane stát na místě jako přibitej, ale Kick Ass si zřejmě vypěstoval schopnost popírající zákony akce a reakce. b) raketa má tlakovou detonační spoušť, takže není-li vadná exploduje i kdyby trefila havrana, ale Kick Ass ji opět asi upravil do podoby, že po narázu do týpka ho odnese 50m z okna a tam až řachne. sorry za množství vulgarismu, normálně takovej nejsem, ale tohle je vážně moc. ()

Wladimir78

Nejen, že film funguje jako zábavná popkornovka, ale kupodivu výborně funguje i po emocionální stránce (pečení BD). Cage mi po dlouhé době nejen že nevadil, ale docela sem si ho i užíval. Chloe kouzelná a k sežrání. Geekovská linie mě tolik nebavila, obvzlášť na podruhé a víceré shlédnutí sem měl tendenci její některý pasáže přeskakovat. BD linie oproti tomu má koule celej film, a celkově finálně (respektive posledních 40 minut - od zajmutí) je enormně našlapaný. Takže, mezi 4 a 5, trošku nadhodnotím a dám 5, protože to finále je vskutku makabrozní :). A geniální hudba tomu jen pomáhá. ()

Sharkman

Naprosto blaznivy film, michajici dohromady nekolik zanru. Dlouho jsem se na nej nechtel podivat, ale nakonec prisel na radu. Ve vysledku jsem se dobre zasmal, zafandil looserum v hlavni roli a vychutnal spravedlivou pomstu. Proste tak jak to ma byt. ()

Tredi

chvilku jsem přemýšlela, jestli je to komedie, nebo parodie.. opravdu mě to neuchvátilo, proto jsem byla opravdu překvapená když jsem se tu dočetla o tak dobrém umístění a hodnocení. na druhou stranu musím pochválit scénu, kdy malá slečna fialka příjde zachránit taťku a šmoulu. to bylo na jedničku. velká poklona Chloe Moretz, z té něco opravdu bude. ()

Elassar

Po shlédnutí traileru jsem opravdu neměl nutkání tento film shlédnout. Po shlédnutí filmu jsem byl v extázi a nelitoval jsem toho, že jsem se k němu vcelku náhodou dostal. A nelituji toho ani po x-tém shlédnutí. Originálně zfilmovaný komixový příběh s parádní režií, kamerou a hudbou. Stylové scény s povedenými hereckými výkony. A jsem velmi zvědavý na pokračování. PS: Závěr odehrávající se v gangsterském doupěti mě dostal. ()

vecneZivec

wow...vždyť to vypadalo jako totální kravina, nechápu, jaktože dávám Five stars?! Ale prostě musím, todle je neskutečně dobře natočenej biják o superhrdinech! A to obvykle takovéto filmy nemusím. Doporučuju. Scéna ze začátku filmu je super! :)) ()

Bornd

Tohle tu ještě nebylo... skvělý nápad a ještě lepší film.Vtipné, skvělá akce a ještě nutí k zamyšlení a navíc skvělý výběr hudby. ()

Maiken Algren

Veľmi vtipná, aj keď trochu nevyrovnaná výprava do gýčového sveta amerických superhrdinov. Čo mi vo filme nesedelo bolo vrcholne nesypmatické herecké obsadenie (samozrejme až na dokonale štýlového Nicholasa Cagea so slušivými fúzikmi), skvele to ale vyrovnávala v prvom rade hudba a v druhom rade nápaditý scenár. A to dvojhodinové balancovanie na hranici medzi plastikovým nevkusom a dokonale cool atmosférou, to musí človek vidieť. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě

17.10.2023

Vaughn by stále rád natočil Supermana

Vaughn by stále rád natočil Supermana

22.12.2021

Režisér Matthew Vaughn (X-Men: První třída) v posledních dnech dělá press tour ke svému nejnovějšímu snímku Kingsman: První mise, a během nedávných rozhovorů tak již stihl potvrdit celou řadu věcí.… (viac)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu