Mladý Shawn MacArthur, ktorý si prišiel do New Yorku splniť ten pravý americký sen, si zarába na živobytie pouličným predajom falšovaného tovaru. Je to drsná škola, v ktorej musíte mať rýchle nohy, keď sa na rohu vynorí policajti, a ešte rýchlejšie ruky, keď narazíte na konkurenciu. Pri jednej ručnej výmene názorov uvidí Shawna podvodník s relatívne dlhými prstami Harvey Boarden a ponúkne mu vstupenku do sveta nelegálnych pouličných zápasov vo voľnom štýle. Partnerstvá založené len na zarábaní peňazí zvyčajne nemajú dlhú perspektívu. Shawn sa ale od prvých zápasov prezentuje ako obrovský talent, ktorý má šancu dotiahnuť to zo špinavých pivníc nočných klubov až do najvyšších poschodí manhattanských mrakodrapov, kde sa dá pred newyorskou smotánkou pobiť za rozprávkové peniaze. Keď si Shawn vzápätí uvedomí odvrátenú stránku svojho splneného sna, je už neskoro. Opustiť tento klub elitných bitkárov je mnohonásobne ťažšie, než do neho vstúpiť. (TV JOJ)

Bastinka

Channing je moje slabost - bo se na něj hezky koukám, bohužel pokud je film o ničem....tak ani jeho krásný tělo to nezachrání... ()

Bezda22

Smutnej film. Děj o ničem, akčních scén, že bych na jedný ruce (možná i dvakrát) dopočítal. Kde nic neni, ani smrt nebere.... 30% ()

Jeremiasz

a me se to celkem libilo, nemuzu se zbavit pocitu, ze trosinku a neumele se snazi hlavni hrdina priblizit Rockymu. Pribeh neni az tak stupidni ikdyz o inovativnosti mozna ani neslysel, nicmene to preci nikdo od akcniho filmu neceka. Co se mi libilo, hlavni hrdina neni zadnej mlejnek na maso a v bitkach dostava docela na (_._), sice vzdycky vyhraje, ale casto vicemene nahodou nebo stastnym uderem. Bitky, ikdyz jich neni mnoho a nejsou nejak extra efektni naopak aspon na me pusobi hodne realne, myslim ze to stoji za skouknuti (ne jako vecerni trhak, ale kdyz nemate v podvecer co delat, urcite to neni spatna volba. ()

Mr.Roman

Na tento film som sa tešil veľmi dlho, vlastne od prvého okamihu keď som sa dozvedel, že režíruje Dito, hraje Tatum a názov je Fighting. Dito vo mne vynikajúcim debutom The Guide to Recognizing Your Saints vzbudil značnú zvedavosť, ako by si poradil s niečím iným, menej osobitejším. Tatum bol v tom snímku jedným z najvýznamnejších elementov a proste mám toho chalana rád, a kľudne nech som jediný heterosexuálny chlap, čo ho takto vidí. A pre bitkárske filmy mám slabosť (o tom čosi vypovedá aj moje osobné no.1). Takže toľko k dodatku úvodnej vety. Teraz k filmu. Celý je, aké len slovo by to najlepšie vystihlo, no povedzme jednoducho divný. Čím sa na prvý pohľad len snaží zakryť otrepaný príbeh, no ja v tom vidím iný uhol pohľadu prinášajúci do vôd žánru novú čerstvú krv. Ono tento film nestojí na príbehu a dramatickom základe ako by sa mohlo zdať a prekvapiť/sklamať mnohé očakávania. Ide si vlastnou cestou, sem tam rovno stredom, inokedy zase vymetá všetky možné výmole. Akčné scény bitiek sú nakrútené zručne a mimoriadne uveriteľne a atmosféra agresívnych, adrenalínom nadopovaných, "fighterov" srší syrovou realitou. Ponúka sa porovnanie s nedávnym Newer Back Down, no to by išlo len povrchne, lebo tieto dva snímky sa porovnávať nedá, každý je o niečom inom, inak natočený, hoci zdieľajú podobné téma, takže to robiť ani nebudem. Hodnotenia ostatných užívateľov a celkových 54% mi teraz po dopozeraní pripadá ako skupinové spiknutie, čo je dôvod prečo ho takto obhajujem. ()

L3G1ON4R

Život je opravdu boj a někdy dokáže pěkně potrápit. Příběh Shawna MacArthura je pěknou podívanou, jak to občas chodí v reálném světě, kdy člověk nemá ani cent a na samotné přežití si musí vydělat jakýmkoli způsobem za jakoukoliv cenu. Díky své zápasnické minulosti si ho vezme pod křídla Harvey, pouliční šéfík lístků do divadel etc... Na jejich pouti zápasů je doprovází mnoho příjemných i nepříjemných chvilek, které skončí posledním zápasem s největším rivalem samotného Shawna. Pěkný příběh k pokoukání s menší dávkou pouličního humoru a k tomu všemu neatraktivní obsazení, dělá z filmu prapodivnou podívanou lákající na pořádné fighty mimo ring bez pravidel... ()

jayman

Channing Tatum nesympatický (bez šiltovky má veľké uši), Terrence Howard rozpačitý, mlátička priemerná. Celé mi to prišlo také nemastné, neslané, narýchlo, nedopovedané, ešteže to posledný fight emóciami zachránil a fakt som chcel vidieť toho arogantného černošského frajera konečne na zemi. ()

Pharlap

1/ Channing Tatum je pohlednej chlap. Vo tom žádná. Ale tohle byla na něj až příliš těžká role, až příliš mnoho "těžkých" dialogů a scén, než aby to v rámci svého hereckého umění či nadání zvládnul. Jinými slovy, jeho herecký výkon těžce podprůměrný. 2/ Další zklamání. Ten herec za celý film ani na moment nezměnil výraz svého obličeje, či intonaci svého hlasu. Ať mluvil v klidu, či rozčílení. Prostě ŽÁDNÁ mimika, žádná gesta. Otřesné. Takhle bych si rozhodně 1.herce ve vedlejší roli nepředstavoval. A rozhodně bych nechtěl, aby za mne takovýhle "trouba" rozhodoval, či mi dělal managera. 3/ Příběh snadno čitelný, dokonce i závěrečnou "fintu" už dopředu tušíte. 4/ Celkově musím říci, že velké zklamání, podobně jako u filmu Noční rvačka, se nekoná další super drama jako v Klubu rváčů, ani další zrození legendy jako ve filmu Rocky. ()

otilrak

Příběh dost ohraný. Mladý chudý kluk z ulice dostane šanci zápasit v nelegálních zápasech a světe div se, happy end se podaří. Nejvíc mi na celém filmu vadilo, že kluk bez jakéholkoliv tréninku dokáže porážet i ty ostatní těžce trénující borce z vrcholu žebříčku. Největší vada na celém příběhu. ()

Pitryx odpad!

Po hodině sledování /přejíždění/ a marném čekání na zápletku jsem to vzdal. Tohle téma tu už bylo a tohle podání je velmi nudné. Ani pořádná akce mimo rvačky, ani děj. 201204086000/10259/10719 ()

sirrgulo

Těšil jsem se na snímek, kdy se z nicky díky jejím schopnostem stane někdo nebo alespoň vydělá nějaký peníze a změní si tak život. Tentokrát namísto tancování a míčových sportů přišla řeč na bitky, ale bitky v pravém slova smyslu, bez pravidel. Možná film nenabídne moc akce, možná by mohly být souboje zajímavější. Ale mě vyhovovaly takové jaké byly. A jelikož jsem se na snímek těšil i díky hereckému obsazení, nemůžu mu moc vytknout. Možná jen ten prvoplánovaný konec. ()

Efreeti

Špatné bitky, špatné dialogy, špatné herecké výkony, nesmyslný scénař...2 hvězdy dávám autorům za odvahu přijít s takovým polotovar na plátna kin ()

Ygan

Herci jsou do posledního skvělí, ale drama je to dost neuvěřitelné. A ty bitky tady opravdu hrajou vedlejší roli. 2,5* ()

weasel.p

Řekl bych klasicky natočený film svého žánru, žádné překvapení se nekoná, ale zároveň je to dobře koukatelné a stravitelné. Neřekl bych, že zápasů bylo málo, jak tu někteří píšou, byly 4 a nemůže být film jen o tom a už vůbec bych neřekl,že byly odfláknuté. Žádní svalovci a kung fu nebo box, ale poměrně realisticky (chaoticky) sehrané pouliční rvačky. Jinak to bylo docela naivní, ale mě se to líbilo. ()

kenny79

Příběh o tom, jak se z pouličního prodejce pirátských knih o Harry Potterovi stane vyhledávaná hvězda pouličních bojů o nemalé peníze. Stačí potkat správné lidi. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (viac)