Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Soldado

Tak toto BOLA PERFEKTNA PECKA!!! UPLNA SPICKÁ!!! SCOTT ADKINS je cim ďalej tym PERFEKTNEJŠÍ!!! Tie jeho kopy hody udery sú proste TOP!!! 100% Jasneže STOPERCENT ako inak :) ()

Billy_Cz

V roce 2010 To byl pro mě nejlepší film všech dob No na co dlouhé komenty? samotný film mluví za vše takže plný počet bez debat. ()

K1K0

Vynikajúci film vlastne celá trilógia je skvelá ale toto je asi najlepšia časť zo všetkých, boj vo väzenskom šampionáte prvá cena je sloboda. Ako už bolo spomenuté priamočiare jednoduché a zároveň originálne, fight night show jak ma byt. ()