Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

JARDAHONDA

Film s jednoduchým dějem, bez složitého scénáře, který má jasný cíl..Tak bych v krátké větě definoval úvod. Snímek jednoznačně dominuje souboji ve vězenské aréně. Souhra obratnosti a vymazlené choreografie je naprosto dokonalá. Tento adrenalinový nářez opravdu můžu..100% ()

RADX1

Od filmu jsem nic neočekával a o to více překvapil. Líbilo se mi, že o tomto dílku lze říci, že je bojové, bojové a nic než bojové. Především překvapila kvalita bojových scén a jednoduchost příběhu - žádné "srdceryvné" flashbacky (i když sem tam něco...), či jiné nesmysly.... A dokonce se dostalo i na skrytý humor. Všimli jste si že v každém větším souboji někdo něco vyplivl? Dokonce v jednom souboji i dozorce. :-) 83% a extra body za přímočarost. ()

Rapollo odpad!

Infantilní trapárna pro uslintané dementy, jejichž horizont vědění se pohybuje v milimetrové výseči. Dialogy jako z červené knihovny Vlasty Van Damm-Javořické, děj vymletý, akce zubožená. Hlavně by mě zajímalo, čím si ti vrahouni ve vězení s nejvyšší ostrahou čistí svůj dokonalý chrup, že svítí tak zářivou bělobou. ()

mcac88

Nejlepší mlátička všech dob! Pokud chcete vidět pořádné souboje tak jedině toto. Ano Rocky nebo Warrior jsou taky super ale tohle je prostě mazec. Jiné slovo pro to nemám. A ty hlášky z filmu si budu taky pamatovat pořád. Akční, krvavé i vtipné najednou a tak to mám rád. ()

JBpivosaj odpad!

79% ?? Děláte si prdel ? Hodně slabej Ztkovej film..3X zrychlená chujovina bez děje ! Tento film neplní ani kategorii Komedie ! Jestli se Vám tohle líbí tak to se už nedivím hodnocení u Warrioru.. jdu blejt ()

vb7

Im Yury Boyka. Most complete fighter on the world.. .to hovoří za vše. Parádní filmek s mistrem bojových umění. Tento film neomrzí ani po páté. Už bych bral pokračování. ()

mar4s

Děj vicemeně o ničem prostoduchy akční film, ale s takovým nabojem který mně donutil tento film přímo hltat výsledkem je pro mně více jak 5* scott adkins je pro mně novodobý akční hrdina spolu s tomem Hardym. ()

tomasoff

Nejlepší herecký výkon Scotta Adkinse, nejlepší akční film co jsem kdy viděl. O pár levelů vyšší a lepší než druhý díl. Doufám, že se něják dostane zase do basy a vznikne z toho další film, kde bude další sada náramných mlátiček.... ()

danny79

Z trilogie nejlepsi. Snad jen nahle ukonceni zaverecneho zapasu a fakt, ze z Bojky udelali kladasa povazuji za minus. Jinak po pocatecnim kockovani, postupne sprateleni s Turbem pusobi prirozene, bavi a divak ziskava k obema urcity vztah. Choreografie souboju je na vynikajici urovni. ()

gfrusvk

Fajn film, jednoduchý, nenáročný, bez nejakej hlbšej myšlienky, a hoci som sa niekedy cítil že mi kleslo IQ o 60 bodov, bola to slušná oddychovka a bavil som sa. Aký bude koniec bolo jasné už od úvodných tituliek, ale napriek tomu som sa nenudil ani trochu, príbeh bol aj napriek skromnosti svižný a bojové scény boli super. Takisto herecké výkony dobré, či už šlo o Bojku, teplého kolumbijca alebo Daniela Landu. Plných 5 hviezd by tomu naparili možno tak 16roční, ktorí ešte nevideli poriadny film a po tomto sa cítia drsne, ale ak ho mám porovnať s 4hviezdičkovými filmami, tie sú bohužiaľ ešte o triedu vyššie. 3 a pol *, možno si to časom rozmyslím na 4ku, a určite doporučujem. ()

thompson

Fighty skvěle natočené, ůdery i reakce vypadají realisticky. Ovšem kdo někdy viděl alespoň nějaký ten zápas v kleci (nebo v ringu, na žíněnce...) ví, že tohle jsou souboje z jiného světa. Takhle by se podle mě nikdo při souboji pohybovat nedokázal. Každopádně film doporučuji všem nadšencům bojových sportů, kteři hledají podívanou bez ohledu na děj (i když ten taky rozhodně nestojí za odpad!). Dokonale plní svůj účel. Pro fandy super, pro většinu ostatních směšná zhovadilost. Za mě plný počet. ()

LarisaDavid

Tak ako som ho minulý diel neznášala, tak tu si to u mňa jeho postava napravila....a ten finálny boj...Auuuu...to koleno...ani dívať som sa na to nemohla. A ten jeho "manažér" Gaga valil hlášky jednu za druhou: podľa mňa najlepšia hláška. "..s dobrým kolenom, zlým, bez kolena..." :D ()

IndominusRex

Je to sice blbost, ale souboje jsou opravdu unikátní, bez klepající se kamery a zběsilého střihu, se spoustou zajímavých kreací, které jsou taky na finále blbost, protože by tak člověk nikdy nikoho nepřepral, ale dobře se na to kouká! ()

LukasDCA

V tomto pokračovaní je všetkého viac. Viac bojov, viac zápasníkov, viac čierneho frajerstva a predsa hodnotím slabšie, práve preto, že niekedy viac neznamená lepšie. Čo rozhodne hodnotím pozitívne je samozrejme Scott Adkins a jeho kopy a chvaty z inej galaxie, perfektná choreografia súbojov a k nim adekvátne zadnice nakopávajúca hudba. Veľmi príjemne prekvapil aj (nielen bojový) výkon zápornej postavi Dolor-a Marka Zarora, ktorý sa chová, bojuje aj vyzerá ako riadny mo-foker. Opakom je Mykel Shannon Jenkins a.k.a Black nigga brother army men, jeho postava je tak neuveriteľne otravná, že celkovo strháva úroveň filmu o jednu hviezdičku oproti fantastickej dvojke. Čo ma ale trápi je trend pracovania s protagonistami série. Ak sa niekedy dočkáme pokračovania a tvorcovia pôjdu po zaužívanej schéme, tak Dolor Marko Zaror by mal byť v pokračovaní ,,ten hodnej". A to si fakt neviem a asi ani nechcem predstaviť. To ale neznamená, že by som si nevedel predstaviť pokračovanie v zložení Adkins/Florentine. Tak smelo do toho. ()