Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

lopja

Vynikajuce bitky a prepracovane ale co sa tyka deja tak priemer az podpriemer a v podstate uz dopredu je jasne ako to skonci. Takze tak na 4 hviezdicky mozno 3 ale keby sa dalo tak jednoznacne 3,5 by som dal ()

Eniaswow

Přímočarý film, který si nehraje na psychologické drama, ale jde rovnou na věc. A ta věc jsou tedy opravdu dost brutální bitky, člověku až lezla husí kůže. Dobré, když se vám nechce příliš přemýšlet nad filmem. ()

jopal

Tie zapasy som si uzival. Len teda ako jednonohy proti takemu profikovy... Uz nevedia, co by vymysleli. Ja som si pre 10 rokmi natiahol slachu na kolene a dodnes sa na nu nemozem spolahnut... ()

pcarogers

Tož pár dobrých bitek tam bylo, to neříkám, ale jinak jsem se nudil, přenudil. Beru jako retro do devadesátých let a kor kdyby mi bylo patnáct, tak jsem asi z toho v sedmém nebi. ()

Braga

Scott Adkins si v tomto filme zopakuje úlohu Uri Boyka, známého také z minulého dílu Neporazitelný II: Poslední zůstává. Vítěz tohoto turnaje bude moct odejít jako svobodný člověk. Konečně nějaký luxusní akční a bojový film . ! 5 Hvězd ! ()

bmx6

Scott Adkins jako Uri Boyka výborný,souboje se mi líbí.Boykovo kopy,rány,otočky.Jeho drsnej výraz a sestřih nemá chybu.Film se mi zalíbil ještě mnohem víc než dvojka. ()

StinkingPooh

V rámci žánru, tedy mlátiček ala Krvavý sport (skoro jako bych se vrátil v čase..) atd. se jedná o hodně dobrý snímek. Příběh je hodně jednoduchý, občas i nelogický (proč by třeba "sázkařská mafie" sázela na největšího šampiona-vždyť tam by byl kurz malý..) a předvídatelný. Nečekal jsem žádnou myšlenku a pointu, ale pořádnou akční řež a té se mi dostalo. Váhal jsem mezi 3 a 4* a nakonec se rozhodl dát větší bodové ohodnocení, protože ty zápasy byly fakt povedený. Kdyby vybrali lepšího záporáka (a ne cikánskýho gay pornoherce s otřesným stylem), tak neváhám a ty 4 loupnu rovnou. ()

moriero

Od tohohle filmu beru Adkinse jako dva rozdílné lidi: jako napomádovaného nepříjemného rádobyherce..a jako Boyku, nejdrsnějšího bijce a antihrdinu. Boyka pozvedl tento film na úplně jiný level. Žral jsem mu to i s navijákem. Z obyčejného non-brain béčka udělal docela slušný nářez s famózním koncem! ()

brasek

Dejovo je to niekde u van Damma v rokoch 80 - tych, takže je to také... nechcem povedať, že na dnešnú dobu smiešne. Bojové scény by boli fajn, ak sa chcete kochať... ak sa však pozriete lepšie tak vidíte, že krv strieka aj keď sa ho nedotkol. Nie je to síce zlý film, ale nie je to zrovna ani len štipkou soli zázrak. ()

Pavlosos

Yuri Boyka, mezi vězni obávaný neporazitelný zápasník. To vše se ale mění ve chvíli, kdy prohrává zápas s Georgem Chambersem. Padá na samotné dno a z hvězdy a šampióna se stává troskou, které zůstala jen víra (a také díky které jsem si ho ještě více jako postavu oblíbil) a která se musí vzchopit a znovu začít bojovat, aby byl znovu tím, čím byl a vydobyl si svobodu. Naprosto skvělé pokračování velice zdařilého prequelu, který nastavil laťku hodně vysoko. Tento film však jde ještě dál a zobrazuje nejen Scotta Adkinse jako poraženého zápasníka Yuri Boyku, ale také jeho herecký potenciál, který byl v tomto filmu zcela využit. A co více? Naprosto skvostná ukázka bojového stylu Mixed Martial Arts. Prostě skvělý film s úžasným koncem. 100% ()

Sakikura

Jednoznačně napínavé a příběhově jednoduché a zábavné. Na film jsme se z nějakého důvodu dívali s děckama ve škole a takový klid a napětí i přes přestávku tam už velmi dlouho nebyl, pokud vůbec někdy. A to samo o sobě už vypovídá, že film rozhodně není nejhorší. Zajímavé boje i překvapivě vyvinuté přátelství v prostředí, kde jde jen o samé násilí a rivalitu tvrdý příběh trochu zjemnilo a tak se na něj dalo koukat i přes místy docela velkou brutalitu. Pokud máte rádi bojové filmy trochu do stylu Rockyho, doporučuju, protože tohle má aspoň nějaký děj a nejde tam pouze o to, kdo komu nejvíc rozbije hubu. ()

cobislav

Nejlepší chladnokrevní řežba co jsem kdy viděl. Žádné neuvěřitelné dějové prvky, ale když se začnou řezat.......pfffff nemáš čas ani dýchat. ()

Jifo

Efektní podívaná, kde herci předvádí, řekl bych, téměř fantastické bojové a akrobatické kousky. Fajn je také kamera. Dlouhé a stabilní záběry na souboje připomínají spíše opravdové utkání dvou bojovníků a já se cítil, jako kdybych sledoval živý přenos nějakého klání dvou maximálně vysportovaných skoro Supermanů. Ale nemohu si odpustit srovnání s The Raid, které je podle mne na trochu vyšší úrovni, co se týče choreografie a provedení bojových scén. Nevím, možná kdybych viděl dříve Undisputed, vytáhl bych hodnocení o hvězdu výš, ale takhle nemůžu. I přes ten poměrně překvapivý závěr. 67 % ()

kolly13

Pitomá mlátička bez závanu čehokoliv, o co by bylo se opřít. Dodíval jsem se jen proto, abych si potvrdil názor a trochu toho lituju. ()

hony23

Ještě dřív, než Boyka začal hledat Ježíše a zachraňovat vdovy, zúčastnil se vězenského turnaje, ze kterého nebyla jiná cesta, než vítězství nebo smrt. Solidní fighty i medicinská instruktáž o tom, co vydrží lidské koleno - to je 3.díl této série, kterou, nevím proč, sleduju v obráceném pořadí :-) ()