Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

stafino

O dosť prikrášlené scény s parkour efektami, ale bavilo ma to. Zaujímavé strihy a približovania s kamerou mi pripomínala Tarantina, ani neviem prečo. 80% ()

dudo24

Producenti sa poučili z minulého dielu, minimalizovali príbeh a ostatný šum a vložili všetko do bitiek a tréningov. Rovnaká kvalita ako dvojka ale dvojnásobne viac akčného obsahu. Adkinsova postava Boyka sa zaraďuje u mňa do topky najviac badass filmových rolí. ()

Budh@

Boyka is back. Jedině za 5 hvězdiček. Na stejné úrovni jako 2. Jsem nadmíru spokojen. Proč takovej film nejde do kin. Na velkým pláně by to byla dvojitá zábava. :-)) ()

brodži

Jurij Boyka! Díl od dílu to bylo lepší. Jednička neporazitelný s Wesley Snipesem nebyla špatná ale dvojka byla lepší a třetí díl tomu nasadil korunu. Více kopání, více režijní a scénaristické práce a zajímavější průběh filmu. 4* ()

Ajay

Hodnotit námět asi nemá význam, tisíckrát omleté téma kdy outsider nakope zadky všem, stejná dějová linie atd. Nicméně pokud toto pominu, tak je to ve své třídě jeden z těch lepších filmů, pěkný souboje, děj se nijak nezdržuje citovými výlevy, prostě je to povedený!!! ()

HakuSaku

Keď som videl tie vysoké hodnotenia tak som len neveriacky krútil hlavou... No nakoniec po zhliadnutí na vlastné oči to môžem len potvrdiť! Samozrejme nedostatky sa našli a to v hojnom počte, ale očakávať od tých svalovcov oscarové vystúpenia by bolo moc :). Film je síce poriadny výplach mozgu, ale pokial ide o dinamiku deja resp. bojov (svalovec vs ešte svalovitejší svalovec) alebo o faktor zábavy tak len ťažko si bude hladať vážnejších konkurentov. Scott Adkins famózny a to nielen po bojovej stránke, ale aj tá herecká bola celkom akceptovatelná. Pri niektorých konverzáciach som sa teda poriadne nasmial ... :))) ()

ArMinO

Nervy drásajuce boje, parádny tréning, extrémne odhodlanie. A hlavne extra nabúchaní bojovníci. Všetko mi v tomto filme sedelo presne tam, kde to bolo. Pre mňa 88%. ()

Neuroxerus

Uri Boyka se stal "dobrým mužem". Sice bych to nečekal, ale kupodivu mi tahle změna ani moc nevadí....Krásně jsem si to užíval od začátku až do konce a sem tam se našli scény, kterým jsem se musel smát (ku příkladu konec, kde Boyjka pajdá s kufrem plným peněz a směje se u toho xD). Opět to byl nával akce a propracovaných soubojů. Co mne potěšilo nejvíce, že zde zůstal Boyka...po skončení 2 dílu jsem měl trochu obavu, že už ho neuvidím...Mlátička bez nějakého silného příběhu, ale je dobré dát občas mozku chvíle volna...xD ***** ()

ZAUME

Předchozí díly jsem bohužel neviděl, ale tipuji podobnou nápaditost jako zde. Scott Adkins jako Boyka vypadá dost hrozivě na to, aby jste z něj dostali respekt skrz obrazovku a bitky, kterými snímek jen oplývá, a na kterých těží, jsou díkybohu dobře propracovány, a tak z něj má Florentine zřejmě to, co z něj chtěl mít. ()

Tomasson93

Tleskám i třetímu dílu, který sice nebyl lepší jak 2. díl, ale i tak mu dávám stejné hodnocení, což o něčem svědčí. Poměrně nenápadná, za to velmi kvalitní a zábavná trilogie! (Nebo se dočkáme ještě 4.dílu?) ()

RomaS

Jestliže prominu poslednímu dílu fightu za mřížemi celkovou béčkovitost, průhlednost, předvídatelnost a zaměřím se na rubání v ringu (proč jinak se na to dívat?) šlo o výbornou podívanou. Hlavně bych vyzvednul výbornou choreografii, režii bez rychlých střihů, které by zakryli neschopnost a výběr zápasníků-herců, u kterých šlo na první pohled vidět, že jsou v tom určitě dobří i v civilu. ()