Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

DJ Kritik

Je to akčný film, kde sa celý dej odohráva vo väzenskom ringu. Z tohto popisu je jasné o aký typ filmu pôjde. Ale ako oddych to postačí. ()

BadAs

naprostý zkvost .-) příbeh je ohraný ale pozor jen příbeh..natočené to je v uplně neznamích podmínkách pro film.-) z neznamými herci kromě adkinse,každá vec co si myslíte že je priběhove vyždimana ve stovce jiných filmu tu je uděláná naprosto originálně.-) tak jak nečekáte jak jste to ještě v žádnem filmu neviděli .-) originalní režie isacka florentyna .-) svěží drsný film co pobaví i nadchne ()

kubilov

Tak Neporazitelný potřetí a prozatím naposledy, přesto zřejmě doposud nejlépe. Když člověk přehlídne nechutný rusko-gruzínský prostředí, dementní scénář, hloupý dialogy, zůstanou mu jen ty nejsurovější bitky, což je samo o sobě na 3*. Scott Adkins vzhledem k tomu, jak skončil na konci dvojky, vstane z mrtvých, shodí máničku a jde se pořádně rvát, béčková vymejvárna jako vystřižená z učebnice. ()

Guran

Vynikající dvojka - Adkins a Jenkins vás vezmou za ruce s takovou silou, že na film budete koukat s obrovskou chutí. Skvělé herecké výkony a filmové zpracování a vynikající scénář. Doufám, že bude i čtyřka, protože tento film u mě má jasnou 10! U této filmové série platí čím novější tím lepší, tím chci říct to, že jednička je šílená, dvojka je pěkná a trojka je vynikající. Pokud filmaři plánují čtyřku, velice se na ní těším. Suprový film. ()

Brano

Po dobrej dvojke mierne sklamanie. Opakované motívy, slabý dej a už ani akčné scény ma nebavili. Najmä nová záporná postava kolumbijského bojovníka bola nezaujímavá. Tento film som dopozeral len a len vďaka Adkinsovi, ktorý v úlohe Boyky bol opäť výborný. Nebyť neho, tak hodnotím tento film ako podpriemerný. /55%/ ()

Nathaniell

SPOILERY: Není moc bojových filmů, kterým bych přišel na jméno. Ale právě Neporazitelný je jeden z těch mála, kterým ano. Hlavně ukecanej černoch z USA je spíš ke smíchu, čímž nadlehčuje celý příběh. Ano: Někteří z nich jsou opravdu idioti - tisíc slov za minutu... Když je unavenej... Teď ale k příběhu: Rozhodl jsem se, že zdejší film popíšu trochu víc do detailů s přihlédnutím k jednotlivým zápasům. Jenom říkám, že první bitka po zchlazení vodou se nepočítá: 1. oficiální souboj dokonale ukázal, jak vypadá stará dobrá capoeira v celé své ryzí kráse a proč že má smysl. Milý brazilec roznesl řeka na kopytech a jeho techniky měly efektivitu a šmrnc. 2. Americká tlama VS Chorvatsko. Řekněme si to bez okolků: Jediný důvod, proč americkej sněhulák vyhrál, byl ten, že měl proti sobě ještě většího idiota, než byl on sám. Aneb - ten pocit když jsi blb, ale ten proti tobě je jednou takovej vůl. :-D :-D True story, baby... 3. Ruský Bojka, vs francie. Jo, tohle má koule. Možná ne tak svižný jako u prvního zápasu, přece jen, tohle je syrovější a zasazují se těžké rány. Francouz díky bohu není idiot, takže po prvních deseti sekundách nespustí ruce podél těla jako chorvat. Bojka mu přerazí několik kostí a jde se dál. 4. Severní Korea vs Kolumbie: (Asi) dobře sjetej pašerák roztrhá asiata na prach. Nechá si jich několik vrazit a pak ho zničí. Patrně zatím nejbrutálnější zápas. (Následuje nedůležité postřílení vězňů, důkaz v lomu, že amík je idiot - ale zase ho Bojka lehce pomačká - pak idiota a rusa zavřou do cely. Ale narovinu: Zavřít do díry vedle amíka mě, prorazil bych pěstí zeď jen proto, abych mu zlomil vaz. Ovšem rusák si s ním dá mnohem radši obídek hned, jak je pustí z díry. Následná komunikace mezi nimi nejspíš nastiňuje postoj USA k Rusku. Já na to ale kašlu a čekám na další souboj.) 5. Brazílie vs Rusko: Úroveň soubojů stoupá. Kluci se utkají téměř na život a na smrt a po - celkem nejasném - zápase nakonec vyhrává Bojka, ovšem částečně díky tomu, že se brazilec vzdal. To že mu pomůže na nohy a řekne: "Dobrej souboj." Je jen třešeň na dortu. (Další nezajímavé kecy a teorie bachaře o tom, že amík píp s rusem. On se tomu černoušek sice směje, ale mě napadlo úplně to samý. A ne: Tyto perverznosti by jim ve vězení tolerovat rozhodně neměli. :-D Black street boy dostává konečně trošíííčku nakládačku a jde se dál. Pak tady máme jeden rozhovor Bojky s Kolumbijcem . všimněte si, že při posilování právě kolumbijec zní jako průměrný italský pornoherec. A pak sledujeme příběh zuboženého amerického černouška, jež je moc moc MOOOC... No, asi blbej. Protože když může utéct, radši mele ptákoviny. Nakonec mu to ale po roce a půl dojde a zaplať ďábel uteče a je od něj pokoj.) 6. Je tady finální souboj - Rusko vs Kolumbie. Rozhodující zápas má opravdu grády. Najetej pašerák má sílu jako bejk. Ale když si Bojka hodí hadr na koleno, začíná ten pravý tanec a ani italský pornoherec jeho tempu nastačí... :-) ... ... ... Pár blbců se následně nedůležitě postřílí, Bojka s menšími komplikacemi odejde na svobodu a je konec. 3*. Dal bych 4, nebejt toho idiotskýho černocha a dát místo něho více zápasů. Stejně se ale jedná o dobrý film. A dobrý je za 3. :-) () (menej) (viac)

Hemlock

Total Mortal Kombat !!! Nemám slov, skvělá akce, perfektní mlátičky, Adkins opět dominoval... Jednoduché a přitom tak skvostné, jednoznačně nejlepší díl a už se těším na další. ()

JosefTomas

Scott Adkins už mnohokrát předvedl, že je s ním dobré počítat, ale nic nemá na jeho ztvárnění Bojky. Akční inferno, které má jedny z nejlepších a nejbrutálnějších akčních scén, jaké jsem v poslední době viděl. Asi se kouknu na další díl, protože takovéto akční béčko se dlouho nevidí a kdyby bylo v kinech, asi na něj zajdu. ()

Matthew00

Tretí diel je už viac ako len o Bojkovej zúrivosti a sile ale aj o tom ako ho jeden človek zmenil na súcitiacu osobu, ale stále je to perfektný film o boji a aké špinavosti sa robia vo vazeniach... ()

sirrgulo

Úder střídá úder, snažíte se ustát soupeřův nápor a odpovídat stejnou mincí, vypadá to, že dnes bude váš šťastný den. Opět přecházíte do protiútoku, když v tom náhle se vám před očima vytrčí soupeřova holeň. Jako kladivo vám udeří do hlavy. Zatmí se vám trošku před očima, mžitky. Takových ran jste už schytali spoustu, jenže tenhle muž se nechystá polevit. Přichází další sprška tvrdých a přesně mířených ran. Tělo, hlava, noha. Po prvé se ocitáte na zemi. V puse známá chuť, ring se barví rudě. Nevzdáte to, bezvědomí nebo smrt, nic jiného vás nezastaví. Porážku vytěsníte z hlavy. Napnete svaly a postavíte se na nohy. V tom však přijde další zdrcující úder. Je konec, temnota nad vámi roztahuje prsty, tvrdý náraz o zem už ani nevnímáte. Fighty jsou opravdu zprvu vyrovnané, brzy však přijde převaha jednoho ze svalnatých borců, první krev a konec zápasu. Choreografie je slušná, bitky drsné, výplň mezi jednotlivými souboji taky ujde a jestli jste si film zapli, jste právě tím kdo má žánr rád a musíte být spokojeni. Jenže film se blíží k slušnému finále, když v tom přijde konec, poslední fight je za námi a přichází úplný závěr. Bojka stojí a za ním voják, co se asi stane? Tušil jsem to, ale doufal, že ne. Omyl. Za to ubírám jednu hvězdičku a možná bych ubral ještě jednu, ale jinak se film celkem povedl a Bojka je rozhodně zajímavější než The Iceman ve dvojce. ()

White-Man

Lepší než dvojka, stále ale strašně předvídatelné a lineární. Bojové pohyby jsou sice prima, ale bez pořádného děje vyšumí do prázdna. ()

Zodiak

Mlask, jeste ted si vyskrabavam posledni zbytky tehle dobroty zpoza zubu. Jako maly jste meli radi krvavy sport? Budete nadseni. Mate radi bojova umeni? Budete nadseni. Marko Zaror si to opravdu uzival a ja vim, ze i hadr na hajzl ma svuh osud :D ()

asader

Nejlepší bojovka co sem viděl.Škoda,že jich v poslední době moc není,možná tak Turnaj zabijáků,ale to je všechno.10/10. ()

x_ander

Dost sympatická arénovka, jen víc takových. Ultimátně natočené souboje s výbornou choreografií, až to koleno člověk cití i v křesle u televize. Pokud se tahle parta lidí pustí i do plánovaného Mortal Kombatu, máme se na co těšit. ()

tremors

Důkaz, že třetí pokračování může být stejně dobrý jako předešlý díly, dokonce i lepší. Souboje jsou opravdu perfektní a díky skvělý kameře, která není vůbec rozklepaná je všechno dobře vidět. A ani trošku mi nevadilo, jako některým uživatelům, černobílé přátelství. Skvělá zábava. ()

Blazis34

Třetí pokračování série Undisputed je určitě nejlepší. Trochu navazuje na druhý díl a z poraženého šampióna Bojky se stane ten dobrý a jeho cesta za svobodou je velice těžká. Turnaj na život a na smrt má jiného favorita než právě Bojku a tak musí bojovat nejenom v ringu. Scott Adkins hraje svoji roli opravdu znamenitě a je třešničkou na dortu takto podařeného filmu plného drsných soubojů. Za toto dílo od Isaaca Florentineho dávám 80% - čtyři hvězdy. ()

fructic

Tak tento film je určený pro ty z vás, co rádi sledujete filmy z vězeňského prostředí s trochu drsnějšími bitkami. Film není nijak zvlášť dějově nabitý, ale myslím, že vás pohltí zase trochu jinak. Najde se zde hodně precizních záběrů s parádními chvaty, kde vzduchem lítá krev. Ruský vězeň Uri Boyka s neuvěřitelným charakterem se utkává v zápasech na život a na smrt. Čekají ho před sebou opravdu těžcí soupeři. Vyhraje či skončí jako všichni ostatní? ()