Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

animario

Návrat do pozdních devadesátek, klon Bloodsportu,Smrtícího zatykače a kdovíčeho ještě. Na podobných stupidních bojovkách jsem prakticky vyrůstal,v mý oblíbený videopůjčovně nebyla jediná ošoupaná vhska s pány VanDammem,Blanksem,Yeungem a dalšíma béčkovýma figurama,kterou bych neviděl, ale tenhle flashback mě až na souboje(který jsou technicky o několik tříd výš,ano to nemůžu odepřít) nebavil. Otřepaný prostředí ultradrsný věznice,ilegální zápasy ultradrsnejch hochů,který se za doprovodu ultradrsných rapových pecek rubou do krve...achjo,kde to jsme. Jasný,že na příběh se u tohohle žánru hledět nedá,ale stejně. Ong-bak zůstává současným králem týhle zmrtvýchvstalý disciplíny (arénovky jsou mrtvý a měli by zůstat).2,5*. ()

Heroine

Konečně pozitivní překvapení na poli "bojového" filmu. Kromě toho, že je tu jeden vynikající souboj za druhým, má to i pořádně temnou atmosféru, a pár zajímavých dějových zvratů. Umím si představit mnoho akčních hvězd, jak by hráli ruského vězně/tvrďáka pěkně trapně. Ale Scott Adkins je vynikající, asi mám nového akčního oblíbence :-) ()

KNTRFKT

Porce ryze syrové zábavy, jakou jen může bojový film ukázat. Když si Adkins zrovna netetuje kozu na krk, nebo netančí v piškotech někde v Malajsii a ještě k tomu dostane relativně solidní scénář, je schopen vyprodukovat badass charakter, který se mu dá i věřit. Připomnělo mi to časy na střední, kdy se občas nějaká ukrajinská uklizečka nasrala, že jí zas nějakej pičus zhamtal vytřenou chodbu, roztrhla si zástěru, uvázala šátek, zatejpovala haxny a izolační páskou obehnala kolena, nahodila na záda kýbl, nabila WC čistič a toho zmetka si našla, odtáhla do kumbálu a tam mu ukopla hlavu. ()

Rathalos

A prekvapujuco tretie pokracovanie je najlepsie,skvele,krvave a nekompromisne bitky,ktore vam zvysuju hladinu adrenalinu a k tomu vsetkemu vymakany Scott Adkins s nasranym pohladom,z ktoreho ide strach a respekt...:-) ()

ZackSawyer

Nic jsem od toho nečekal a dostal jsem všechno! Výbornou vysekávačku plnou soubojů a skvělých stylů boje v ringu. Film z vězeňského prostředí opět s kouzlem kamarádství a jednoho ukecaného černocha k tomu jako bonus. Drsnej lágr kde kvete korupce jako pampelišky na jaře a kde hlavním a společným jazykem jsou prachy a křivárny. Boyka to ale zvládl i když kolínko muselo setsakra bolet. ()

Pacek

Adkins je prostě král a myslím že Boyku už žadnou rolí nepřekoná.O fightech tu psát nebudu, moc bych se opakoval, ikdyž jsou prostě skvělé. Příběh - já ho mezi tou akcí ani moc nevnímal....ikdyž nezdál se mi zase tak moc kýčovitý. O hodně lepší než dvojka a s jedničkou běžte všeci do prdele.Co mi tu ale vadilo byl Marko Zaror. Je to bezesporu užasný bojovník...ale nesedl mi tam. I tak za 5, protože se mi ještě nestalo, abych měl na konci skoro slzy v očích. Boyka je můj hrdina!!!!!! DAVAJ BOYKA ()

darkreider

Otrasené tri aj keď namakaný Adkins a jeho trojité vruty zakončené dvojitým Axelom a rozsekaným protivníkom, burcujú väčšinu divákov do posilky začať na sebe makať. Bohužiaľ je tu len 6 fightov a to je teda mizerné. Zbytok vypĺňa bolestná vata. Môžete sa hrať na Nostradama a predvídať, čo príde, dokonca aj jednotlivé texty postáv. Keby menej kecali o bezduchých kravinách (Áno, drvič Boyka si nakoniec nájde kamaráta na celý život... Bleh!) a radšej sa poriadne mydlili v ringu, bolo by to vyššie. ()

kuces

Neviděl jsem předchozí díly a nepočítám s tím že by měly být lepší. Jasné příběhové béčko, které má však svoje kouzlo díky povedeným bojovým scénám, podle kterých by se mohli učit i mnozí režiséři A-čkových filmů. ()

Al44...

Začíná tam, kde minulý díl skončil, ale nyní se ze záporňáka stává hlavní hrdina. Děj je opět stupidní a opět se tu najdou opravdové "perly ducha". Bitky jsou však nyní častější a dá se říci, že ještě vymakanější než v předchozím díle. Do opravdu kvalitního filmu to má ale daleko (velmi nadhodnocený film). ()

maZSlicko

Herci jsou skvělí v ringu,mimo něj to bylo pro mě utrpení,možná to bylo i tím že sem koukal na dabingovanou verzi,rozhodně nejsem spokojenej..Za souboje bych neváhal hodnotit víše,ale byla tam kupa věcí co mě prostě srala. ()

Yancl

Jak popsat film, který jsem osobně viděl asi 100x .. řekl bych, že v odměřeném pohledu - zvlášťě pro zasvěcené - se jedná o umělecké dílo. A jednička ve svém sub-žánru? Zcela jistě ano. Neuvěřitelná choreografie přípomínající opravdové zápasay K1 či MMA .. osobně se bojovým sportům věnuji a říkám Bravo! To, co předvádí S. Adkins je dechberoucí představení, které nebere konce a stále se stupňuje. Ostatní postavy perfektně zapadají a samotné prostředí vězeňských fightů parádně mixuje napínavá atmosféra, až do gradujícího finále. Nemám slov, tímhle filmem jsem byl doslova pohlcen :) [91%] ()

the_bitch

Proste boj boj boj a boj. Skorumpované väznice, bohatí "papaláši" a ich hračky v podobe vytrénovanych väzňov ktorý neľútostne bojujú medzi sebou o titul najlepšieho bojovníka, a zároveň o slobodu. Vydarená snímka. ()

Kingjiri

Od tohohle filmu člověk nesmí očekávat žádný dechberoucí příběh (jak již napovídá text distributura). Scénář teda neni uplně nejhorší, ale o ten v tomhle filmu stejně primárně nejde. Je to prostě pořádná akční podívaná, ve který se to mlátí a mlátí. Souboje jsou výborně a hlavně přehledně natočený. Člověk má až pocit, že sedí před ringem. Taky je důležité zmínit, že souboje nejsou otázkou pár desítek vteřin, ale několika minut. Kdo má rád bojový sporty, ten si tenhle film bezesporu užije. Já jsem si ho užil a hlavně za parádní bitky nakonec dávám čtyři hvězdy. ()

cerbygerby

No tak to byl nářez... většinou u těch tří a více dílných sérií mají díly sestupnou tendenci, ale v tomto případě je tomu naopak.. První díl byl celkem slušný, druhý o něco lepší a trojka byla nehorázně bombastická ( kdyby to mělo 4, a pokračovalo to vzestupně tak tedy nevím co bych dělal...) Ale zpět k filmu- od druhého dílu který skončil zlomením kolena Bojky, pěkně navázala trojka kde bojka (to se hezky rýmuje) uklízí hajzlíky a sotva na to koleno došlapuje... vypadá jako vágus, ale rozhodně z něj není takovej machýrek jako ve dvojce... no a večer potajmu cvičí to bolavé koleno aby se mohl vrátit... no a když se mu naskytne ta možnost bojovat tak jí využije a jde se na to.... Pak už je to jen řežba a řežba, ale dokonce i s nějakou zápletkou, kterou bych v takovémhle filmu ani nečekal... konec se taky povedl, takže tento film hodnotím jako jeden z mých nej, takže plných 5* ()

Jeand´Boa

A zase ten návrat k dobám dávným, kdy svalovci plnili plátna kin a byli k neudolání...stejně tak i děje byly v té době poněkud jednodušší...ano, to vše v tomto filmu nalezneme, vše se dá předvídat a vše vypadá po dnešní rádobyintelektuály jako naprostý nesmysl...ale vše si to prostě užijete...protože pokud nechcete vidět takovéto (na základě logické úvahy) hlouposti, tak si to nikdy nepustíte...ale kdo si to pustí, užije si zábavu... ()

Torgal

Undisputed 3 je významným filmom hlavne z jedného dôvodu - dáva konečnú odpoveď na otázku "Aký je najlepší arénový film?" Krvavý šport sa po súboji s ním krčí zbitý niekde v rohu, toto je úplne iný level. Príbeh nemá zmysel rozoberať, je tu len ako zámienka k parádne natočeným súbojom s prepracovanou choreografiou. Zabudnite na divoké strihy, tu je všetko krásne prehľadné a súboje kvalitatívne gradujú až do veľkého finále. Jednotlivé postavy sú výrazné a budete im fandiť aj keď sú to vlastne odsúdení vrahovia. V danej žánrovej škatuľke skrátka tento film nemá konkurenciu, akurát je tá škatuľka dosť malá. 8-/10 ()