Úspešná právnička Alexis (Kate Hudsonová) ukončí vzťah s prehnane horlivým Dustinom (Jason Biggs) a rozhodne sa poriadne si užívať slobodný život. Už nechce byť tá slušná, ale chce randiť s rôznymi chlapíkmi bez emócií a výčitiek svedomia. Dustin je však do Alexis beznádejne zamilovaný a je ochotný urobiť všetko pre to, aby sa k nemu vrátila. A tak si najme svojho najlepšieho kamaráta Tanka (Dane Cook), aby ukázal dievčaťu svojich snov všetky najhoršie mužské stránky, čím by sa Alexis otvorili oči a vrátila sa späť do Dustinovho náručia. Cynického Tanka si totiž najímajú chlapi, s ktorými sa rozišli priateľky, aby s nimi randil, a tým im ukázal, že je možné stretnúť aj niekoho omnoho horšieho, ako boli oni. Vďaka novému poznaniu sa väčšinou milé dámy s vďačnosťou vrátia k svojim bývalým priateľom. Tank má totiž všetky zlé vlastnosti, ktoré chlap môže mať. Lenže vnútri, niekde veľmi hlboko, je Tank romantik, čo napriek snahe potlačiť, časom vypláva na povrch. Alexis však svojou túžbou po nezávislých flirtoch nie je typickým obrazom romantickej hrdinky a nech sa akokoľvek snaží, nepodarí sa jej do Tanka nezamilovať... (TV JOJ)

Kopik

Já sem dostal co sem cekal. Prijemna komedii u ktere se zasmejete, herecke obsazeni mi sedlo. Takže já můžu doporučit jako oddychovku. A musim rict ze Kate Hudson si zacinam oblibovat cim dal vic. ()

Eldrick

Dane Cook se pro mě právě stal hrdinou a důvodem, proč sledovat romantický komedie s ním. Největší současný objev a zároveň solidní komik. Působí opravdově, svěže a vůbec ne toporně. Alec Baldwin po Departed opět ruluje, Kate Hudson je vážně žehlící prkno (a nesympatická jako vždy) a Jasona Biggse už mi začíná být trochu líto - ty role loserů mu zůstanou snad už navždycky. Svěží vánek mezi rádoby romantickými komediemi. Romantický to samozřejmě neni, ale je to kurva prdel. ()

JOHN.NY

dobrých vtipů jako šafránu, ale trapnosti (hlavně v podání Aleca Baldwina) plno...ale abych řekl pravdu, čekal jsem to horší:) ()

Axis

Celkově debilně stupidní, nebo stupidně debilní jenže to má neskutečně skvělý skoro geniální momenty. Dane Cook by měl dostat nějakou pořádnou roli, má na to se z takovejch sraček dostat vejš. ()

SallyZen odpad!

Nemám rád ty rádobyusměvný kecy o sexu a v tomto filmu jich bylo nemálo. Dějově na nic, ale určitě to nemá na scénář, který byl tak špatný, že to jsem dlouho neviděl. Sice tam pár vtípků, které za něco stály bylo, ale to nestačí. Biggs se mi tady vůbec nelíbil, Hudsonka také ne, ale ani jeden nepřekonal Baldwina. Dát na takovou roli, tohohle herce, to je snad hřích. Ty jeho kecy byly nesnesitelný. Trochu to zlepšil Dane Cook svým charisma, ale i tak je to odpad. 10% ()

uterox

Místy je to až trapný. Je to takový bláznivý film. Kdo má rád bláznivé komedie jistě si přijde na své. Nevybočuje z průměru. ()

Martin741

Za najlepsie filmy Howarda Deutcha povazujem Dej Si pohov, kamosi a Spravna Dvojka 2. Skoda, ze koncil takto, Jason Biggs navyse ani nevie hrat : 5 % ()

J0hny5

Celkem podprůměrná tuctová komedie, čekal jsem od toho víc. Zahraný to bylo normlálně, problém spíš vidím v nezajímavém scénáři. Dokoukal jsem to, ale znovu už to vidět nemusím. 45% ()

necisty

Byla by to průměrná romantická komedie, kdybych se u toho chvilkami nesmál tak, že jsem se pomalu za břicho popadal. Má to spoustu kvalitních hlášek, za které tu jednu hvězdičku přidám. Bohužel se mi trošku nelíbí celkový výsledek, kdy se kašle na toho původního. Na druhou stranu, když to pak sám uzná a taky, že se vlastně nejedná o takový klasický 'šťastný konec', tak přimhouřím oko:). ()

Juto

Film je na začiatku veľmi vtipný škoda, že nie je až dokonca. Proste humor prudko klesá, ale aj tak sa mi to páčilo. A zabavil som sa. 6/10 ()

c.tucker

Nejvíce mě pobavil fotřík Alec Baldwin, který je klasik. Ve zbytku jsem se trošinku zasmál (hlavně obočí), trochu podivil (nad nesmyslností, ne vývojem předvídatelného děje). Kate Hudson opět potěšila oko mé. A to asi tak vše k této komedii. ()

campix

Kamarádova holka je další z milionu průměrných až podprůměrných romantických komedií. Námět je sice slušný, ale v žádném případě se neubrání zažitým klišé. Kdyby aspoň ta Kate Hudson měla nějaká prsa a Dane Cook byl trochu sympatičtější. Cast se celkově moc nepovedl a nic nového jsem také neviděl. Poslední velmi dobrá romant. komedie, která přináší něco nového je 500 days of Summer. ()

LenkaAK

Dane Cook jako Tank byl jako živý, byl vtipný, byl sexy.Romantika, která si na nic nehraje. Alec Baldwin pobavil. Akorát ten konec byl trochu kýčovitý a křečovitý. ()

wendelin9

Nápad to jistě není špatný. Když mi kamarád vyprávěl o čem film je, docela mě to zaujalo. Bohužel pak ale zklamal má očekávání. Trapné scény bez nápadu a šťávy jsou občas prolomeny dobrým vtipem, ale víc v tom nevidím. Škoda, že v posledních letech se tento komentář hodí na většinu komedií. ()

Jirgen

Paráda, na tuhle komedii jsem čekal dlouho spíš teda na titulky... Takže jsem očekával, že se nebudu nudit a uvidím pohodovou komedii u které se určitě nebudu válet smíchy, ale také ne koukat na hodinky kdy už to trápení skončí. Pro mě naprosto dostačující komedie se vším všudy. Celkem od začátku předvídatelná zápletka, ale Dane Cook z téhle komedie dělá opravdu 101 min. dobré podívané a kdo nečeká záchvaty smíchy a nevadí mu občasný Fuck 1x za minutu :D tak si ji užije stejně jako já. Doporučuji všem kdo se prostě chce kouknout na komedii a nic neřešit. ()

TomStall

Příjemný filmek, od kterého prosím neočekávejte přísně logické chování hrdinů. Jako komediální jednohubka to prostě funguje, respektive komediální stránka funguje asi o 100% lépe než ta romantická. A "10 důvodů" na začátku a na konci filmu je parádních..! ()