Disaster Movie

• Česko Disaster Movie (viac)

Ďalšia filmová paródiaod scenáristov a tvrocov série Scary Movie.
Will má nočnú moru - britská popová hviezda sa oháňa záhadnou krištáľovou lebkou a predpovedá koniec sveta. Keď sa Will prebudí, zistí niečo oveľa hroznejšie. Jeho priateľka Amy si spokojne oddychuje po sexe s niekým, kto vyzerá tak trochu ako hiphopová hviezda Flava Flav. New York sa začne otriasať v základoch. Zemetrasenia, asteroidy, tornáda, ľadové búrky. A je len na Willovi, aby zachránil svet pred skazou. Vitajte v šialenom svete Disaster Movie! (TV JOJ)

kery- odpad!

Hvězdný obsazení, ještě lepší efekty a ty herci, to je luxus...ne zkrátka je to sračka jako kráva, původně jsem zvažoval jednu * za scénu s hancockem co si dá palicí o sloup, ale nepotřebuju se takhle ponižovat.. *TIRED* ()

eagle-eye odpad!

Marná sláva, fakt je to průser... Rád bych si vzpoměl na něco vtipného, ale marně. Snad jen krkrací scéna na začátku byla celkem OK, zbytek ale jedna velká katastrofa. I když Kim je dobrá baba, to se musí nechat... ()

Eraserhead

Neodolal jsem a podlehl zdejšímu hodnocení, které se dá jistým zvráceným způsobem brát jako doporučení. Nakonec jsem byl docela mile překvapen a to z několika důvodů. 1) Je to lepší než předchozí "bijáky". 2) Jsou tu snad jen dvě taneční čísla. 3) Neubránil jsem se a několika scénám se zasmál - většinou tím kam jejich debilita sahala, ale i to se počítá. 4) Nebylo mi z toho fyzicky špatně jako např. z Ulovit miliardáře, Líbáš jako bůh a několika dalších českých pokusů o komedii. Fascinující na tomto filmu je, že většinu fórů zabíjí sami jejich autoři, kteří potenciálně vtipné scény naprosto nesmyslně prodlužují (jediným důvodem musí být dosažení stopáže celovečerního filmu). Z počátečního relativně vtipného nápadu se stává totální WTF moment bez sebemenší pointy (minutové krkání někomu do obličeje, dívčí wrestling, atd...). Dalším, ale možná podstatným důvodem, proč nedávám "odpad" je to, že jsem film neviděl v kině a neplatil za něj 160Kč. A k názvu asi tolik - nejspíš se to původně mělo jmenovat Superhero Movie, ale někdo je předběhl... Jediná scéna týkající se katastrofického filmu je padající kráva vyhozená tornádem. ()

Paity odpad!

Tak hraje (chápek poskakuje, tlemí se, trapární, atd.) tam Carmen Electra a je tak jasné, že jen kvůli tomu na to šlo alespoň pár puberťáků do kina a pak jsme se toho dočkali k televizi. Do teď nerozumím tomu, že mi TV nevybouchla v obýváku. ()

Artmovie

Ne omylem někteří považují tento film za nejhorší film všech dob. Já se k nim přidávám, protože v životě jsem opravdu nic horšího neviděl. ()

VonoXX odpad!

Měl jsem pochopení s těmito filmy.Když jsem vypnul mozek a jen jsem se díval, tak mi to přišlo místama vtipný a hodnotil jsem je opravdu velmi mírně oproti jiným, ale co je moc to je moc. Opravdu toto nemá s filmem co dělat. Lepší vtipy vymyslí i pětiletý dítě. Tyto filmy snad už zakázat. Kde jsou časy tech skvělých parodií. [0%] ()

Káronoš odpad!

Disaster Movie je další zoufalý tah na divákovu peněženku a kazí vše, co "film" (obecně) dělá zajímavým a veleváženým druhem umění. "Příběh" a nějaké strukturální opodstatnění zde nenajdete, jedná se pouze o rádoby zábavné a víceméně nesouvislé scény (úryvky), dosazené do rozpolceně kýčovité zápletky, což samo o sobě snímek vede k fatálnímu neúspěchu. Disaster movie je drobný zubní kaz na obstojném chrupu filmového umění a dokud budou tvůrci typu: Jason Friedberg a Aaron Seltzer stále točit, filmový chrup nebude nikdy čistý. Ovšem pokud berete škrábání nehtama po tabuli za příjemnou věc, tuto "katastrofu" si třeba i užijete (nebo k ní budete míti blíže nežli já). Vtipné momenty: Justin "měl jsem hodně prdelek" Timberlake, jsem jumper (aneb "to je chlapík, co zničil Hvězdné války") a chipmunkové v "evil" verzy = není to na 90min. ku*evsky málo? Hodnocení: 0/10. ()

melkor323 odpad!

Mno.... pri tomto "filme" človek až lutuje, že CSFD nemá záporné hodnotenie, lebo "toto" by si ho zaslúžilo..... pokial chcete nejak úplne zbytočne zabiť 90 minut svojho života, ktore vam už nikto nikdy navrati, Disaster movie je spravna volba. Duet Seltzer/Friedberg by som vyhlásil za nepriatelov štátu a č. 1a 2. Ze vraj "komedia".To by sa mi sa za tu hodinu a pol museli aspon raz, dvakrat pohnut mimicke svaly z pohotovostnej polohy, ale nestalo sa (čo je dosť nezvyčajné, ja som veselý človek, ktorého rozosmeje každá debilina a všetky filmy som poznal, a tak nemožem inak než nesuhlasiť s výrokom jedného 5* komentára (áno, naozaj také boli, neklamem): "Všetci ktorí tvrdia,že sa ani jeden krát nepousmiali pri nejakej scéne klamú, alebo nevideli originál filmu ktorý bol parodovaný."- totálny bulšit). Pri scene ked tlusty neg....afroamerican vyziva princa na suboj som sa pokusil akurat tak sam si zlomit vazy. A nechapem, ze jedinu vec, na ktoru sa dalo vo filme pozerat (ta holka v cervenom triku) zabili ti dementi v prvych 15 minutach a nahradili tou stupidnou princeznou, ktorej asi kazdy prial, aby ju ten taxik rozflakal na miiiilooon kousíčkú. Naj stupídnejšie dialogy, ake som kedy pocul zrejme nebudu sposobene len prekladoma dabingom a uroven "parodie" je prakticky nulova, pretoze: 1.: je to uplne preplacane, divak(sadomasochista) v tom nema absolutne ziadny prehlad. Filmov je tam pouzitych milion aj kus (pocitajme spolu: Aka-taka kostra je myslim z Clovelfieldu, asteroidy z armagedonu, dalej tam je vrah z No country for old man, Superbad, Hanna Montana, Kung fu panda, Sex in the city, 10 000bc, Amy Winehouse, Jesica Simpson, Justin Timbrelake, High school musical, tusim aj ta princezna je z volaakeho filmu, Iron man, Hellboy, Hulk, Batman, Princ Kaspian, Jumper, Twister, Indiana jones, Beowulf, Noc v muzeu, Hancock, extremne trapni chipmunkové (ale povedzme si rovno, co v tomto "skvoste" nie je extremne trapne)....atď, atď)..... Za 2.: Divak(sadomasochista) pri takto velkom počte filmov polovicu z nich nepozná a pokial sa nejedná o ludi, čo sa trochu zaujímaju o filmy tak aj 3/4, pretože pri natáčaní Disaster movie polovica tých "parodovaných" filmov nebola ešte vonku, čiže kedže to už samotná trapnosť a nepozeratelnosť zabila tak, že sa už viac nedalo, tento fakt berie do rúk pomyselný Necronomicon a vyvoláva tento úbohý pokus o film spať medzi živých a zabíja ho velmi dlhým, brutálnym a intenzívnym mučením (hlavne chudáka diváka(sadomasochiostu) druhýkrát. Zdá sa akoby všetku silu a čas premrhali na výber "parodovaných" filmov (a na konečnú piesen (tolkokrat si slovo fuck nevypočujete ani v porne- niežeby to bolo nejak vtipné)) a akakolvek spojitosť medzi skečmi a logika si odošli na nejaké zábavnejšie miesto (napríklad na nejaký pohreb či vyprahlú austrálku púšť) a ostala len táto, bez ladu a skladu naaranžovaná kopa sračiek, za ktorým by sa neohladol ani najzúfalejší fekalista. A my sme na to koukali. Nakoniec ešte jeden citát z istého 2* hodnotenia: "Zase tak hrozné to teda není ." Ja pravím: JE. () (menej) (viac)

Sairina

Takovou blbost jsem už dlouho neviděla, ale pokud přežijete nudnej začátek, konec a prostředek, tak se možná zasmějete některým narážkám. Jako film je to odpad ale jako satira na USA, Hollywood a některé popstar to ujde. A závěrečná písnička je docela chytlává, stačí se naučit jedno slovíčko a už umíte celý text xD (taky se mi líbila narážka na Haydna Christensena a jeho už asi nikdy neodtržitelnou roli ve Star Wars) a kdo by nemiloval Rammsteiny v podání Chipmunků xD ()

Prochy38 odpad!

Tohle ne. Nebudu tu hýřit nadávkami. Koho neodradí hodnocení, ať si tohle veledílo užije. Nejsem fanda perverzního humoru. A jinej tam vlastně není. Pseudofilm si vzal na paškál současné i dávnější filmové hity a pokusil se je parodovat. Hrůza a děs. Pár pěkných holek tam proběhlo, ale na hvězdičku to není. Je mi upřímně líto T. Coxe i C. Electry, že hrají pouze a leda v takových sračkách... ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se… (viac)