Dva roky po invazi Marťanů na Zemi, představy a noční můry George'a Herberta se vyplnily. Oni se vrátili. Země byla opět napadena mimozemskou civilizací z kosmu. Tentokrát ale, armáda je nebude chtít zničit jen na Zemi. Chce si to s nimi vyřídit i na červené planetě MARS. (LIVINGDEAD)

RypavaDvojka

Inu, stejná hovadina jako první díl nebo další kousek z dílny Asyla - Transmorphers. Sem tam ale lze spatřit mírná zlepšení a při pasáži na marsu jsem se snad i přistihl, že mě film docela bavil. 25% ()

ANTYCHRYST odpad!

Tohle nemůže někdo myslet vážně!!! Válka světů 2???!!!! Tvl...jak tomu můžou dát tenhle název.. když je to žumpa nad žumpy natočená na smetišti a pár igelitu!!! 0% že já vůl.. zase koukám na takovou mršinu!! ()

Patoo odpad!

LIVINGDEAD, ty už prosím ťa prestan fetovať! Ten film by som aj ja natočil lepšie s mesačnou tržbou cukrárne. Odpad je slabé slovo. ()

DooM94 odpad!

Jednička se ještě tak nějak dala zvládnout..... tohle ale už ne....... 5% za odvahu vůbec napsat takový scénář.... ()

Pitryx odpad!

Nu, na rozdíl od prvního filmu přibylo „efektů“. Tedy hlavně potrhaných záclon a jakýchsi závěsů. Určitý posun byl i v ději. Chtěl jsem hodnotit stejně, protože oba filmy byly stejné pakoňoviny. Avšak protože jsem zde zaměstnal občas rychloposun, nemohu dát nic. Navíc mi vadily dvě dějové linie. Jak se z holky Alex v prvním filmu, stal kuk Alex v pokračování, to mi hlava nebrala. V obou ho (ji) hrál stejný herec. Domnívám se, že by za to mohl moci špatný překlad do češtiny? ()

Stejšn

No jako co si budem povídat - už jsem viděl daleko horší kundárny. Tady jsou aspoň vesmírný scény docela roztomile barevný, jak z nějakýho Wing Commandera nebo podobný hry. Hvězdičku navíc za to, že trikové záběry občas trvají i déle než obligátní jednu vteřinu. ()

DeepMaster

Zajimávé je to že tento film je na mnoha servrech jeden z nejstahovanějších. Buď je to tím že nikdo neví o čem to je nebo se to široké veřejnosti líbí. Já dávám jednu hvězdičku protože odpad mám vyhraněný pro filmy typu Kurvahoši, trhala fialky a kameňák a jim podobné békoviny ()

Víteček odpad!

Nevím proč, ale mám pocit, že útroby mimozemšťanů byly jen blbě obarvený igelit a hadry. Docela chápu, proč se ho postavy tak moc štítily dotknout, protože to vypadalo děsně. ()

Gizzmo odpad!

Nepsané pravidlo, které říká že "dvojka" je horší, než "jednička" zde platí víc než dvojnásobně. O tomhle úletu nemá cenu ani hovořit, protože všechny skutečnosti, které tvoří film DOBRÝM zde nejspíše vystříhaly....... Takže kdo se odváží tento film shlédnout....přeji hodně štěstí!!!! ()

brasek odpad!

MegaOdpad! Bol som prekvapený, keď sa mi do rúk dostalo akože pokračovanie War of the Worlds... žiadna reklama, že pokračovanie kinohitu?! Už prvé zábery mi dokázali, že prečo je tomu tak. Naozaj otrasná kravina až sračka! Vrcholom je interiér kozmickej lode... to je vážne igelit, krepový papier. Štyria herci čo pobehujú na nejakom vrakovisku áut, to akože je super tajná vojenská základňa... atď. proste škoda strácať čas nad týmto "filmom". ()

Etherium odpad!

Ja sa teším na trojku, tá sa bude volať: War of the Worlds 3: The Next Wave 2 :D. Ale pozor, nech spravia aj 5 filmov, mne je jedno, keď ich to baví, tak prosím, ale nech nepýtajú 2 € v požičovni. ()

numan odpad!

Parta ochotníků z nějaký emerický Horní Dolní si přinesla do opuštěný fabriky spoustu plastu, ale někde zapomněli scénář i režiséra - a vzhledem k tomu, že ani jeden z nich neumí hrát, dá se tahle hoďka a půl brát jen jako srandovní školní pásmo, prostříhaný občas záběry z nepříliš povedený počítačový kosmický gamesky. To snad ani nikdo dospělej s IQ nad 20 nemůže brát vážně. :) ()

picháček odpad!

asi jediný film, ve kterém hrál hudební podkres po celou jeho stopáž. zřejmě proto, aby u toho člověk neusnul. má to otveřený konec. doufám, že na trojku se howell nechystá. nepamatuju, že bych kdy viděl něco více tragičtějšího. s chlapama z hospody jsem schopný natočit během týdne mnohem zábavnější filmek. ()