Parta mladých teenagerů se společně utáboří u osamělé farmy, kde žije pouze pár osadníků. V odlehlé lesní kůlně naleznou táborníci skříňku se sbírkou krátkometrážních snímků, které si pustí na promítačce u filmů uložené. Filmy vypadají jako snuff (někdo na nich mučí a vraždí mladé kempaře), ale hrdinové to pokládají pouze za dobrý trik. Později však začnou nabývat dojmu, že filmy jsou opravdu reálné ... V tu chvíli je jim v patách již šílený maniak a chystá se z nich udělat další "hlavní hvězdy" své zvrácené sbírky. Jedná se o velice brutální a násilný horror z okrajové odnože horrorů zvané explotation. (Flipnic)

Wade

Klasický příběh a zdejší hodnocení mě připravilo na průměrný horror. Carver mi, ale dal pěkně na prdel. Řadím ho rozhodně mezi to nejlepší co jsem zatím z žánru exploitation horroru viděl. Slabší rozjezd filmu, který ale postupem času graduje až se dostane na neuvěřitelně hustou atmosféru. Každá scéna doslova mrazí a to jak kvůli zmíněné atmosféře tak i kvůli hudebnímu podkladu. Beznaděj, křik, atmosféra a perfektní gore to je to spojení, které pokud se podaří udělá luxusní film a u Carveru se to podařilo na výbornou jasných 5*. 95% ()

drackula

Carver strieda slabé a nudné momenty s momentami priam nezabudnuteľnými. Na to, že ide o skoro amatérsku produkciu, ktorá sa podpísala najmä na kamere, bol pre mňa film viac ako prekvapením. Je to explotation ako má byť a je "odeté v správne krvavom a špinavom kabáte". Nad bežným priemerom ho drží niekoľko naozaj originálnych a najmä dobre spracovaných vrážd. Celkový dojem ale trochu zráža pomalší rozbeh a kopa klišé. 60 % ()

jefff

Ač velice povedená buranská amatérská řezničina, přec jen jde o naprosto neoriginální tupý žánrový snímek. Carver je opravdu brutální a nebere si servítky opravdu s ničím. Správnému gore pomáhá i amatérská režie a kamera. (Ne)Herci jsou také mizerní. Ale o to tu stejně nejde. Carver je žánrová jednohubka, která se sice povedla, ale něco co by vás kdovíjak zaujalo nepřinesla. Pro mě však povedenější než podobné Hory zalité krví. ()

sedm.1

Mé choré zvrhlé úchylné Já zas jednou po dlouhé době dostalo pořádnou injekci.A byla to sakra silná dávka,plná neskrývaného násilí,otevřené brutality a nemálo litrů krve.Carver je sázka na jistotu pro fandy opravdových masakrů,kde se autoři,seč na první pohled nemnoha penězi oplívajíc,pustili do žánru,který mají evidentně rádi,kde se vykašlali na veškeré zábrany a hranice a natočili lahůdkové jatka.Se scénářem si sice příliš práce nedali,vše už tu jednak minimálně stokrát bylo a logika chování postav a vlastně i celé zápletky je fakt dosti nekvalitní,nicméně co se týče hlavních "disciplín" danných pro tento žánr,okamžitě se Carver katapultuje mezi elitu.Na to,že se Carver skutečně po celou dobu svou vizáží pohybuje na hranici amatérismu,efekty jsou naprosto parádní a kulervoucí(a to doslova :-)) a i navozená atmosféra komplet celého filmu byla v mých očích doslova geniální.Pocelou dobu jsem tu totiž pociťoval opravdovou sílu zla,zvrácenosti a skutečné syrovosti a špinavosti.Zároveň mě potěšil i výběr herců,u kterých šlo vesměs o jejich první projekty a přesto měli šťávu,byli sympatičtí a pro své postavy velmi trefně vybraní.Carver je zkrátka sice filmem pro užší skupinu obecenstva,ale mě velice oslovil a je to prostě extratřídní,vážně brutální řezničina!!! ()

iXtr3m3

Takže takto. Príbehovo je jasné, že to žiadny príbeh nemá. Hlavného záporáka a jeho pomocníka uhádnete asi po prvej sekunde, ako ich ukáže ešte v civilnej forme. Hlavný hrdinovia s hraním ešte skúsenosti nemajú, takže zázraky sa diať nedejú. Ale... ale to vôbec nevadí, pretože aj keď je film v podstate len kôpka krátkych ale krvavých scéniek posplietaných akože do jedného celku, tak práve tie scénky a hlavne gore v nich sú na dosť dobrej úrovni, takže si chyby idiostského scenára pri vraždení idiotských hrdinov si vôbec nevšimnete. Samozrejme je to len na jedno pozretie. Nič viac, nič menej, 2,5*. ()

Eraserhead odpad!

Bože můj, to byla sračka! Je to mix Texaského masakru a 8mm, jenže selhává naprosto ve všem co dělá tyhle filmy skvělou podívanou. Hooperův Texaský masakr mě psychicky vyčerpal a Schumacher mě narozdíl od Guerrera dokázal maximálně napnout přeskakujícím zvukem dohrávajícího gramofonu. V Carverovi se první hodinu neděje absolutně nic... Kdyby ten čas byl aspoň věnován budováním nějaké děsivé atmosféry, která by vygradovala do svého brutálního finále... Je mi líto, ale nic takového se tu neděje a až do konce je to zoufalá nuda. Postavy jsou dostatečně nesympatický a jejich jednání si o vraždu vyloženě řiká. Gore efekty nejsou špatný, ale kdo má něco nakoukáno, tak ho ničím neohromí. Po francouzském Inside jsem na pár minut ztratil řeč :-) - ten film je dokonalou ukázkou brutálního psycho teroru, což je něco o čem si Carver může nechat jen zdát. Je libo mučení? Pak si pusťte raději Hostel (případně jeho druhý díl, pokud chcete vidět drcení mužských genitálií v lepším a vtipnějším provedení :-)) Ještě bych si dovolil reagovat na Flipnicovu poslední větu: Peklo je to nejen pro běžného diváka, ale především pro milovníky žánru, což je smutné. ()

Vaklaf

Film o dvou buranských bratřích, majících zálibu v natáčení instruktážních videí "Jak masakrovat nic netušící turisty", mě rozhodně nesklamal. I když se chvílemi tvářil trochu pochybně, vyklubala se z něj syrová řezničina, která fanouška potěší. Neobsahuje sice nic převratného, ale na druhou stranu ani nic lacině přehnaného a žánrová řemeslná práce byla odvedena zručně. Jednoduchá, avšak nápaditá brutalita, která bolí. ()

ondrula

První půlka je totálně o ničem, postavy se motaj po venkově a žvaní nesmysly. Ve druhé půlce se rozjede nějaký ten gore, ale ten je řemeslně poměrně dost odfláknutý a působí amatérsky. Krev těch chudáků vypadá jak malinovka a když se jim děje nějaký zvlášť velký násilí, slabě úpí, jakoby je bolel zub... Hlavní magor hraje jak ponocnej, očividně má problémy se pohybovat či vyvinout nějakou mimiku. Postavy jsou vůbec mdlé a nevýrazné a bylo mi jedno, co se s nima stane. Špatný. ()

4everMan

Myslím, že uživatel J*A*S*M to vylíčil naprosto přesně. Stašné herecké výkony, chyby ve filmu jsou do očí bijící a kdyby to alespoň vypadalo reálně! Ty atrapy jsou totiž nenápadné jak ***. K tomu ještě stašná (témeř žádná a i ta co tam je stojí za starou belu) hudba... Děj je něco jako Záhada Blair Witch a zpracování asi jako Texaský masakr motorovou pilou. Celkově shrnuto 15% (myslím, že je to až moc). ()

Mírouš

Hodně vydařený kousek profesionální amatérštiny...Samozřejmě, že byl film plný nelogických věcí a někdy až trapně natočených scén mučení, ale právě možná proto se mi to líbilo, párkrát jsem se i pousmál. Maník dostane x ran palicí do břicha a do hlavy a je stále celkem fit :-), nebo ta blondska v růžových kalhotkách, co jí tak slušely, řezník Krkovička jí uštědřil menší dělovku tesařským kladivem do ksichtu, a jí se jen spustila krev z nosánku...Ale celkově dobrý, dobrá atmosféra, pěkná stodola, dávám 75 %. ()

Gore

Brutální explotation horor s ještě brutálnějšími gore efekty. Rozjezd je pomalejší, kdy zprvu značně nesympatický lidi dělaj klišovitě nelogický věci (uprostřed lesů jdou do hospody na záchod, kterej je zaneřáděnej tak, že hovna tečou po stěnách a stejně na něj jdou a mezi ty hovna si sednou), úplně zbytečně se lekaj (to, aby bylo vidět, že je to horor a bude se něco dít), dialogy jsou shitově napsaný. A za to všechno srážím jen jednu hvězdičku, protože, co nastane od chvíle, kdy ve stodoly najdou celuloidový pásy s filmy (musím podotknout, dobře natočenými) to jsou hotový jatka, který v mý paměti nemají obdoby. Něco tak brutálního jsem snad ještě neviděl, a ono je to navíc brilantně natočený, nasnímaný a sestříhaný. Jen škoda, že tam je na gore málo sexuálního násilí. Pro lidi se slabým srdcem nebo žaludkem a vysokým tlakem nedoporučuju. A naopak pro příznivce hnusu a lidi, co chtějí vidět něco jiného než nám ukazuje běžná distribuce vřele doporučuju. ()

bolan

Že to je chvílemi maso ještě nezaručuje dobrou podívanou. Ty herce snad našli někde na chodníku. Dost mizerný kino. Ten bod snad jen za hezký záchody. ()

Flopik odpad!

Zase raz som naletel komentárom tipu Hrozné scény, niektoré si budem pamätať atď.. Nenechajte sa oklamať je to tak hrozne natočené, je to čistá nízkorozpočtová otrasne natočená kravina.A scény mučenia sú v dnešnej dobe slabé. Otras. ()

fisus

Horory sice miluju,ale tenhle typ lesních vyvražďovaček mi už trochu leze krkem.Scény mučení jsou sice hodně drsné (ta rozmáčknutá koule zabolela i mě),ale trapné výkony herců a nelogické chování hlavních postav mě opravdu nudilo.Je to sice amatérský film a tedy všechna čest použitým efektům,ale nepřináší to nic nového.Jen si tak říkám,kolik ještě vznikne podobných snímků! ()

Junys

Scénář je dobrý, ale ten co to natáčel tak měl v prdeli zaraženej kolík nebo já nevím, prostě to byl otřes. A na tu scénku na tom záchodě nezapomenu. 5* si to nezaslouží určitě to do toho má ještě hodně daleko. Za tu kameru strhnu taky hvězdičku .... 55% ()

Hapretor

Laciné, blbé, předvídatelné, neoriginální přesto zábavné a dostatečně atmosférické - na poli laciných "béček" dost dobré. ()

Rathalos

Explotation v ramci hororoveho zanru a aj napriek miernemu amaterizmu velmi dobre zvladnute,nechyba brutalita,krv a ani napatie,samozrejme nechutny zaporak a prostredie,z ktoreho mate len a len zle pocity,skoda len toho pomalsieho rozjazdu...:-) ()