V snímku Grave Encounters 2 sa nám predstaví študent filmografie, ktorý je posadnutý originálnym filmom Grave Encounters a dohodne sa s kamarátmi na návšteve psychiatrickej liečebne, v ktorej sa odohrával pôvodný film. (nessbeal)

Allica

Netuším, jaký důvod byl natočit pokračování, ale podle mě to nebyla dobrá volba. Pro mě to bylo pokračování vysoce neuveřitelného příběhu, který je pro mě už moc přehnaný a spíš úsměvný. Natočit takový příběh stylem Found footage tady z mého pohledu selhává. K hororu to má trochu dál - postrádá to tu správnou atmošku. ()

lavilia

Nuž zatiaľ čo pri jednotke som sa miestami zľakla, dvojka bola úplne o inom. Prvá polhodina nuda jak sviňa a to čo nasledovalo nebudem asi ani komentovať. Úprimne, kým v jednotke som dúfala, že nikto nezomrie :)))), v dvojke som dúfala v opak, tak neskutočne ma rozčuľovali títo "herci". No nič moc. Žiaľ ich neschopnosť poriadne zahrať, pre mňa zatienila absolútne celý dej. ()

Nektarinka

První díl byl úžasný, bohužel tenhle už je velmi slabý. Pozitivum byl návrat hlavní postavy po lobotomii z jedničky a také informace z okolního světa na začátku filmu o tom co se podle nich přihodilo v prvním díle. Jen kvůli tomu dávám 2/5. ()