Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

BigLoser

Tak tohle byla bomba, jakou jsem nečekal. Takhle čistokrevně akční-komedie tu nebyla od Mizerů 2 a to co se týče humoru, parádních herců, zvuku, obrazu a absolutně nabušené akce, akce, akce a akce..... Pro někoho, kdo vyrůstal na filmech se Segalem, Stalonem a Willisem, a kdo dospíval na Skále, Con Airu je to film ideální. Jediná škoda je, ze film v zámoři moc peněz nevidělal, takže se asi pokračování jen tak nedočkáme. Jediné co dojem trošku kazí jsou malinko odfláknuté digi triky, ale to tomuhle filmu moc rád odpustim a panu Carnahanovi smekám, jak se se ctí vypořádal s úkolem přenést osmdesátkový seriál do současnosti. Povedlo se :) ()

QeeBee

Jakmile se v akčňáku začne citovat Mahátma Gándhí a začnou padat hlášky typu "Vaše Muay Thai je ještě horší než Vaše Jiu Jitsu" (nebo naopak, už přesně nevím), začal jsem přemýšet, jestli v tom výčtu Akční / Dobrodružný / Thriller nechybí parodie. ()

Pellik

Veľa akcie, veľa naháňačiek, niekedy až žalostne primitívne efekty, to je A-Team. Čakal som niečo zmysluplnejšie a priamočiarejšie. Vďaka pár dobrým vtípkom hodnotím ako slušný priemer. ()

Shalimar2

Film inspirovaný podle slavného seriálu nelze přehlédnout. Plný akce, vtipu, přátelství ale i dobrodružství. Parta elitních vojáků byla zrazena a její členové byli posláni za mříže ale utekli a snaží se očistit své jméno. Film, při němž jsem si odpočinula a s napětím očekávala další scény. ()

sajnym

Perfektní akční výplach mozku. Úvodní scéna se zachranářskou helikoptérou a jejim přemetem znám jen u leteckých modelů, ale této scéně takový manévr velice slušel. Ostatně herecký výkon Sharltona (leteckého magora) v celém filmu byl prostě perfektní, který se vyrovnal i výkonu ve filmu District 9. Skvělá zábava, skvělé scény, napětí, překvapivé momenty atp. Po dlohé době jsem konečně viděl akčňák jako řemen. ()

kojtas

jedno z nejpříjemnějších filmových překvapení roku 2010..! ústřední čtyřka si sedne tak, jako snad Gimli, Legolas a Aragorn naposledy v dějinách filmu, sypou jednu hlášku za druhou (jen tak na okraj - Alfa Mike Foxtrot..!) a baví se.. divák je vtažen do děje hned od samého začátku a užívá si tenhle kousek :) geniální plány nejprve od Hannibala a konečný ultimátní plán od Fešáka je i přes raketovou eskapádu nepopsatelný.. a co teprv scéna na letišti s "banánem" B.A. a jihoafrickým Židem Murdockem..? :D akční scény jsou taky suverénně na úrovni.. kdo by čekal "pilotování" tanku pomocí výštelů..? po hudební stránce nás to uspokojí taky :) není tady co vytknout :) 5 hvězdiček a zasloužených 100% :) ()

JARDAHONDA

Oblíbený seriál - ted film.. Speciální jednotka, se dá nějakým způsobem dohromady a začne dobro vs. zlo. Tak bych celý děj shrnul v jedné větě. Jinými slovy - dějově určitě zajímavé, skvělá vizualizace, ale zase 05 zbytečně přehnané. Je sice 21 století, ale připádá mi že jsme někdy "zbytečně dál". Přesto vše, snímek patří k šálkům mé kávy. ()

JoudaCZ

Příjemný "no-brainer". Nic víc, nic míň (alespoň pro nás laiky, fanoušci to možná mají jinak). Škoda přeplácaného a technicky nezvládnutého finále. ()

zdenek1973

Špičkové kino ve všech oblastech!!! Adrenalin od začátku do konce!!! Zase jeden z nejlepších filmů za rok 2010!!! Liam Neeson jako šéf a hoši z elitní jednotky jsou opravdu machři!!!! Dlouho jsem se tak nepobavil jako tomu bylo u tohoto mega filmu!!!!! Zasloužených 5 star! ()

pelewi

Rovnako ako MacGyver, Knight Rider tak aj A-Team patrí do 80. rokov. Pri filme som sa nudil, občas zasmial na hláškach čo tam zadelila Copleyho postava ale inak bieda. Blbé fantasmagorické zábery, príbeh mi príde až porpagandistický by som povedal - bývalí vojaci z Iraku čo šlohli matrice aby si sfalšovali doláre, no Ježiši!! oni ťahajú proti USA a demokracii, okamžite zabiť a spáliť!!! Plus nadržaný agent CIA, čo si chce tiež odkusnúť z koláčiku, jak fascinujúce. Neesonovi a Cooperovi sa čudujem ako mohli toto odohrať. A režisérovi by mali pre výstrahu zlámať nohy, lebo takto nezmyselné filmy by sa fakt nemali točiť... Horko ťažko 2 z 5. Chcel som dať odpad ale zle by sa mi spalo kvôli občasným humorným scénkam. ()

karhy

Luxusný akčný film. Do popisu "Akční / Dobrodružný / Thriller" by sa dalo pridať i "komédia" . V určitých momentoch filmu som sa neskutočne bavil na ich šialených a vtipných scénkach. Dúfam, že A-team ešte uvidíme v podobne dobrom svetle. ()

JuiceOrange

Sqělá akce s vtipnými nápady. Kamera, střih vynikající. Bradley Cooper to trošku přehání, ale dobré, Liam Neeson celkem v pohodě. Povinná holywoodská úlitba feministkám v podobě superagentky nepřekvapí, ale nepobaví. Některé blbé dialogy mě nevadí, tento film mě pobavil jako zábavná oddechovka a na nic jiného si nehraje. ()

Klint

Hlášky přítomny sou-občas, akce taky -většinou, scéna z padacím tankem je kouzelá, u ní sem se nasmál dost, jen kamera je na pleskanec, na herecký obsazení si zvykám a Hannibalovi keci o službě vlasti mě doslova serou, ale to by asi nebyl A team... Celkově-3/5, avšak uznávám, že pozdější hodnení může mít jen vzestupnou tendenci... ()

symbiotic

Pokus o zábavnou taškařici za doprovodu pyrotechniky krutě nevyšel. Ač heterosexuál a velký fanoušek fyzických predispozicí Jessicy Biel jsem dvě hvězdy dal jenom za perfektní kamerovou studii fyziognomické dokonalosti Bradleye Coopera. ()

wendlik

Skvěle zpracované filmové popíchnutí Hollywoodských rádoby-režisérů akčních filmů. Sledovat tento film jako čistě akční (a ne jako komedie), asi bych byl zklamán...za předpokladu, že by mi už během prvních pár minut nebylo jasné, že se o komedii jedná. ()

bertrand

Bylo to velkolepě akční a bylo to asi i dobrodružné, na mou duši. Bohužel Carnagáno, ač dobře vede co si dobře napsal, je zde značně omezen výběrem látky - zelené mozky ronící slzy nad tím, že jim neprávem utrhali odznáčky a už nemůžou killovat ve jménu dobra a jiné vážně míněné scény byly ty nejvtipnější ze všech komediálních vložek a tampónů. Poznámka osobní: Neeson je samozřejmě porád pašák, Cooper vcelku nesympatický zjev zdá je zas. ()

azazem11

Jeden z nejlepších akčních filmů tohoto roku. A-Team se podle mě opravdu povedl. Sice digitální scény nic moc ale to na tom nice nemění že je to jeden z mála akčních filmů tohoto roku který se mi fakt líbil. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout Bradleyho Coopera na kterém je vidět že si to opravdu užívá a že ho ta role baví. ()

Desmond007

Pro mě určitě trochu zklamání. Tolik nelogičností jsem dlouho neviděl pohromadě v jednom filmu. Když je potřeba letadlo....je tam, je potřeba loď...je tam, je potřeba vrtulník..světe div se, ale on je tam, kdyby bylo potřeba vznášedla nebo pussy vagonu...bylo by to tam..prostě kdyby chtěli hlavní hrdinové posnídat big mac z Mekáče uprostřed saharské pouště...byl by tam a k tomu ještě s příjemnou obsluhou a kelímkem vychlazené Coca Coly. Už úvod, kdy se potká Liam Neeson s tím černým pánem a lehce o jeho hlavu otře kulku..a pak střih a jsou z nich nejlepší kámoši na život a na smrt...no nevím, kde je chyba. Jinak jako akce dobrá, ale prostě jaksi to postrádá logiku.** ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)