Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

Gage

Nic člověka nepotěší víc, než když odchází z kina a může si říct, že své peníze dobře utratil. Tvůrci A-Teamu si je zaslouží a je velká škoda, že ve světě a předpokládám, že i u nás, film moc nevydělává. Víc těchto energických oddychovek a méně Stmívání. ()

christiene

Řeknu to takhle: je to jeden velkej americkej akční shit, ale se sakra hrubýma hláškama! Fakt jsem se chvílemi dost bavila, takže to muselo slyšet i široké okolí spolusedících v kině. ()

Obenny

Od začátku Vám film prozradí jednu zásadní věc a to že se v následujících minutách dočkáte opravdu skvělých akčních scén. Vaše seznámení se s A-teamem ve Vás vyvolá touho po dalším dobrodružství s touhle partou super vojáků a toho vám bude dáno ve velkém množství. Film je opravdovým adrenalínovým zážitkem a do toho všeho je tam ještě zapojený humor, který filmu dodává ten pravý Smak. Celkový dojem až na pár nevydařených scén je 4.5/5, je to "akčňák" tohohle léta. ()

BinLadin

Je to tak blbý až je to dobrý. Natočeno ve stylu "béček" ale ja jsem na nich vyrostl. Škoda že se film nejmenuje B-Team,to by bylo výstižnější :D Každopádně jsem se velmi bavil. 75% ()

MarryW

Aby jste si tento film aspoň trochu užili, musíte z hlavy vypustit všechny doposud natočené akční trháky, ve kterých je partička chlapíků nespravedlivě odsouzená za něco, co chtěla vykonat se ctí a ve jménu spravedlnosti. Akční scény jsou perfektní, ale místy to drhlo tak, že už jsem si říkala, ať je konec. Některé scény jsou tak špatně sestříhané, že si z nich pamatujete akorát jednu velkou šmouhu. A scéna s padajícím tankem??? No, tak ta byla teda...:-D. I když se mi na hochy dívalo opravdu hezky, víc jak na tři hvězdy to nestačí. Škoda, protože mají na víc. ()

da_silva

Pecka to je, ale nebejt postav a především neskutečný kadence hlášek, bylo by to stěží na 3*. Sharlto Copley je úplně utrženej ze řetězu a z celýho týmu mě bavil suverénně nejvíc, u statečnýho srdce jsem málem smíchy posral. A Brian Bloom je skvělej záporák. ()

Jamall

Ideální letní mozkový výplach s občas nepřehlednou akcí, který bez problémů uteče a určitě se nenachytáte, že byste se nudili. PS: Jessice Biel jsem nevěřil její drsnou agentku ani vteřinu. ()

Djmacik

Tri dávam len kvôli obsadeniu....inač bol film na hovno.....nie vždy akcia potiahne hodnotenie ako je to v tomto prípade....prišlo mi to až moc preameričtené, nudné aj keď tam bola tá akcia, tie pasáže s vrtuĺníkmi ani nehovorím.... Nebyť tých hercov, tak dám Dve* ()

oSiSko

"A:You speak Swahili ?B: you dont ? " proste typický Americký komediálny akčný film, veľa hlášok, skvelý Sharlto Copley. Ale Jessica Biel, nech je krásna ako chce, tak herecký výkon žiaden a celkovo tento film mal veľmi ďaleko od top filmov v tejto kategórii. ()

mFranta

Občas je tam až moc akce a počítačové efekty jsou až přespříliš okaté, ale jinak velmi dobrý relaxační film. Nečekejte od toho nic filozofujícího, prostě akční nářez, jak má být. ()

freEDelL

Jak bych to řekl? Klasická americká řežba, s plány jako vystřiženými z Dannyho parťáků, s technikou z Black Hawk Down, s efekty snad z Wanted...Ale dohromady?.... Prostě pecka.... Z pohledu prací unaveného diváka to nemá na večerní filmovou chvilku chybu. ()

The_God

Velmi dobrý film, ke kterému mám však osobní výtku ohledně občas poněkud zmatené kamery. Nevadí mi, když kamera lítá do všech stran, ale stále mám přehled o tom, co se na plátně děje, jenže při natáčení A-Teamu to Carnahan na můj vkus občas přehnal a já viděl jenom šmouhy (upozorňuju, že oči mám v pořádku). Ale jinak herci, režie, scénář, hudba, efekty - vše na výbornou. ()

MaxQ69

Čekal jsem zklamání. Naštěstí pro mě (a myslím, že i pro většinu ostatních diváků) žádné nepřišlo. Skvělá akční pecka s perfektním hereckým osazením. Trochu bych váhal s osazením Copleyho do role Murdocka, protože ačkoli ji stvárnil perfektně, typově se tam, dle mého vkusu, nehodí. Super byla zápletka a plánování různých akcí, naopak zybtečně přeplácaný (a vsadím se, že i předražený) byl závěr (viz. scéna s kontejnery), kdy jsem ztrácel přehled o tom, co se vlastně děje a kde se mírně utopické akční scény rázem proměnily v pohádku o padajících trakařích. Každopádně musím hodnotit velmi kladně 80%. ()

Grim

...čakal som viac...a nakoniec z toho bol len klasický markizácky film pre nudný večer...vďaka tomuto filmu som ho nudný naozaj mal... ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)