Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

moviesfan

Nevím, zda mám při výběru akčních filmů štěstí, ale za poslední dobu jsem viděl další vydařený kousek. A-Team je vcelku promyšlený film, někdy to přehání (scéna na lodi - zde se tvůrci triků museli vyřádit), ale dokázal mě i pobavit. ()

Chermy

Od teď už jméno Sharlto Copley nezapomenu! H.M. Murdock je ten nejsympatičtější šílenec filmového plátna co si jen vzpomenu! Takže narovinu. Je to ptákovina, ale přesně tak zábavná, jak od letního popkornu očekávám! Škoda, že závěr trochu ztrácí dech, ale i tak to šlape.. ()

Suzie05

ALPHA MIKE FOXTROT... Tak tohle je přesně film podle mého gusta. Honičky - splněno, cool bitky - splněno, lehce šokující twisty - splněno, Liam Neeson a jeho hrobový vychlastaný hlas ("Lynch!") - opět splněno. Netuším co bych tomu vytkla, ale to bude asi tím, že tady holt není nic co by mě štvalo. A hlavně Murdock byl boží, takový parádní šílenec občas v každém filmu chybí..... Takže jasně plný počet. :-) ()

Skrk

Ze začátku jsem do toho nechtěl jít, protože mi to přišlo jako kravina. Ovšem jsem si to rozmyslel a šel do toho a dobře jsem udělal. Stylová akční hláškující odreagovačka pro léto jako stvořená, ovšem s několika nereálnýma scénama a to mi připadalo jako blbost, (viz. třeba létající tank) a proto "jen" 7/10. ()

corpsy

Akčná bomba roka!!! Už dávno som sa tak pri akčnom filme nepobavil, a byť tak film menej založený na digitálnej akcii a vsadiť viac na oldschool, orgazmi sú zaručené. A aj po takom krátkom čase si už neviem predstaviť, žeby hlavné postavy stvárnili iný herci...Sharlto Copley je pre mňa novým komediálnym objavom, akurátne trafený týpek, Quinton Jackson akoby mal v sebe DNA od Mr. T, Bradley Cooper je ten správny chlapík-sukničkár a Liam Neeson...bez komentára. Proste lahôdkové obsadenie + bombastická akcia okorenená humorom = Film, ktorý by ste si nemali nechať ujsť! ()

Expendable

Je to opravdu tak strašné? Ano já říkám, že jo. Veškerá akce at už začátek v Bagdádu, vysvobození členů A-Teamu z vězení,létající tank, klouzání po paneláku atd. to všechno je tak mizerně natočené, že se mi z toho chtělo blejt a myslel jsem, že mám epilepsii, akční sekvence typu, žádnej stativ, točí se akce, někdo beží ze samopalem a kameraman běží za ním, při tom se houpe ze strany na stranu, šíleně se u toho řve a všechno mi to přišlo, jakoby natočené na zeleném pozadí, prostě strašně mizerná kamera. Tohle nechápu, při tom ten film musel mít vysokej rozpočet, ale potenciálově to zůstalo úplně nevyužito. Při tom hlavní myšlenka filmu o očištění jmen týmu byla tak dobrá a takhle to dopadlo. Propadák roku. Docela vám zavidím, že jste si film užili já teda ne. Normálně by film byl za 4*, ale 2 musí dolů, protože to strašně zkazili a mohl to být opravdu kvalitní akční film. 35% ()

liquido26

Jako malej jsem koukal na původní A-Team, ale nijak pravidelně a vůbec nic si z toho nepamatuju, takže se žádná velká nostalgie nekonala. Nicméně se jedná o hodně povedený akční film, i když ta akce místy působí trochu přehnaně, ale na druhou stranu, kdo by si nechtěl zalítat v tanku? :-) ()

khedy

Akční komedie je pro mě většinou smrtelná kombinace. U A-Teamu mi však komedie spojená s akcí zas tak nevadila, ba naopak celkem mi to i sedělo. I když zápletka jako taková mi přišla celkem o ničem a bez jakéhokoliv většího nápadu, musím říct že to ty skvěle zvládnuté scény to vcelku dobře vyvážily. Především scéna s "létejícím" tankem pro mě byla nezapomenutelná. ()

Pishin

Naprosté letošní překvapení. Dvě hodiny příjemně utečou na vlně nepolevující akce a humoru, které bouhžel hodně sráží pompézní, překombinované CGI finále. Nečekal jsem nic a dostalo se mě velice příjmené řádně přepalené akce a solidní porcičky humoru, kterou hlavně obstarávala postava Murdocha - Sharlto Copley. Osmdesátkový feeling zůstal zachován, nezbývá než doporučit. PS: Už vím na co vytáhnu otce :-) ()

PauloZ

Po nějaké té době opět NEHORÁZNÁ ujetina. Původní seriál jsem nikdy neviděl, ale tohle bylo oprvadu šílené a v některých místech velice nadsazené :). Občas je to ale třeba a u kategorie filmů jako je tenhle to nevadí. Jako celek je film nehorázně akční popcorn, který je plný hovadin, nenudí, rychle uteče a nehraje si na super vážný film. Možná té akce je až moc a v místech je nepřehledná. Stylově dost podobné The Losers, jenom o krapet lepší. Navíc je to propleteno solidními gegy, takže no fear :) Hlavně mě bavil Sharlto Copley jakožto šílený pilot! 3 a půl* ()

Marsik

Parádní zábavná akční podívaná se skvělou čtyřkou v hlavní roli a perfektně promakaným koncem. Akční komedie obecně moc nemusim, ale tohle se mi líbilo a ty 2 hodiny utekly fakt jak blázen. Prakticky pořád se něco dělo, takže se nemohlo stát, že by se divák soustředil na něco jinýho. Bradley Cooper, můj oblíbenec, opět nezklamal. Dávám 80%. ()

ConanVJ

A-Team je hodně povedenej akčňák s hromadou vtipných scén, parádní akcí a pěknýma trikama. Film se vůbec nebere vážně a některé akční scény jsou tak přehnané, až jsou vtipné (např.: pilotování padajícího tanku zapomoci střílení z děla). Hlavní hrdinové jsou do rolý remaku kultovního seriálu skvěle obsazení a jejich věčné vzájemné rozepře pobaví nejednoho fanouška tohoto žánru. Nejvíc vtipný je bláznivý "Šílenec" Murdock, který když něco pilotuje, většinou to končí katastrofou a má skvělý hlášky, navíc je kvůli pilotování věčně v hádce s ranařem seržantem Boscou "B.A." Baracusem, který s ním musí létat vždy po nedobrovolné uspávací injekci. Poručík Templeton "Hezoun" Peck nenechá žádnou kočku napokoji a Plukovník "Hanibal" Smit v podání L. Neesona skvěle ovládá celý tým a ví si rady v každé situaci. Další parádní postavu představuje Jessica Biel. Za mě 90% :) ()

pivo

Pohodový film, ktorý si na nič nehrá. Proste akčný výplach s dobrými hercami, dobrou akciou a fungujúcimi vtipmi. Jednoznačne bezkonkurenčný je Sharlto Copley a Patrick Wilson tiež. Ostatní sú ale len tesne za nimi. Musím povedať, že už dlho som sa v kine tak dobre nezabavil. ()

spaceboyCZ

Liam Neeson serviruje role jak na bezicim pasu, neni k zastaveni a nepolevuje, a ono kupodivu to nema na kvalitu zadny negativni dopad. Jeho plukovnik Hannibal je naprosto skvely a Neeson se mu dostal dokonale pod kuzi. O neco horsi je to s ostatnimi tremi cleny tymu, nicmene i jejich vykony jsou na slusne urovni. Sceny jsou vtipne od zacatku do konce, hlasky taky (boduje hlavne Sharlto Copley jako blazen Murdock) a film ubiha tak rychle, ze je najednou konec. Dve hodiny v trapu a Vy se ptate, kdy bude sakra pokracovani. Nicmene nic neni dokonale a i zde se najdou sramy...hlavne jeden, a to poradny. Strih bojovych scen je tak otresny, ze po par sekundach se ztratite a najdete se, az dana akcni scena skonci. Tragedie, z ktere Vas boli nejen oci, ale pak i mozkove zavity, protoze to proste mozek nestaci pobirat. Skoda toho, kdyby akcni sceny tocil McG, tak A-Team by mel nakroceno na akcni komedii roku, takto tato pozice zrejme zustane snimku Zatim spolu, zatim zivi. ()

Seejey8

Když vypneme na chvíli mozkové buňky a pořád dokola a dokolečka si opakujeme: Ááále, vždyť tohle je celkem reálný!....(ne, není) - tak se jedná o ryzí vtipnou zábavu v doprovodu 4 charismatických postav. Nejedná se vůbec o chytrý film, i když si na ně neustále hraje, ale upřimně jsem se u něho bavil. Takže.. Proč ne? :) A-teamu dávám 80% ()

VojinRyan

V poslednej dobe jeden z najlepších akčných "komédii" aké som videl. Veľmi dobre zahrané, originálne scény a neskutočné hlášky ( hlavne Murdock ). Príbeh jasný a jednoduchý ale film výborne pobavý a to je hlavné si myslím. Liamovi takéto úlohy pristanú. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)