Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

roman1804

Skvele som sa bavil. Skvele obsadená hlavná 4, ktorá funguje úžasne. Vtipné, svižné a akčné. Takýto film tu už dlho chýbal. YOU FOOL. ()

BeaVV

Prepálené asi ako tie steaky čo Murdock griluje na zkladni a ani sa nečudujem že mal po nich "Face" črevné problémy, tiež ma pri niektorých scénach chytali. ()

mimuzik

Vypněte mozek a nechte se unášet akcí za akcí. Nabité akční béčko jak má být. Film je vtipný, má rychlý spád a výkon hlavních představitelů je tu také na vysoké úrovni, já se ani jednou nenudil. Původní seriál jsem neviděl, proto tomuto filmu dávám 70% a rozhodně bych se nebránil dalšího pokračování. ()

Stinger78

Tohodle filmu jsem se bál, jak už dlouho ne. Představa, že bude zprzněn kvalitní seriál, ve mně budila obavu, ale po první předtitulkové sekvenci okamžitě opadla. Hlášky, bizarní plány akcí, humor, to vše vracelo člověka zpátky v čase do dob, kdy se pravidelně zapínala bedna, aby se nezmeškala znělka seroše. Chci druhý díl!!!! ()

cabaday24 odpad!

mozna ze za dvacet let mi to prijde smesny, ale dneska mi to prijde spis ubohy. v kuse bych to nedal, takze jsem to musel zkonzumovat asi na petkrat. jo a neskutecne me sral Sharlto Copley ()

Lukkyn

Parádní akční jízda se spoustou cool hlášek!!!Scénář na akční film není nejhorší a nabízí sice mnoho ohraného , ale je to k užitku. Rafinovaný plány šéfika Nesesona neměli chybu a celá vizuální strnka filmu je báječná. Hudba není nijak oslnivá ale stojí za zmínku , že ji měl na starosti Alan Silvestri (Predátor). Na pět to není , ale budu si muset doplnit klasické vzdělání o seriál , který sem bohužel neviděl ! ()

Špinič

Úplna bezmozgová odreagovačka plná akcie a vtipu. Vpodstate každá stránka filmu bola OK, len trochu mi vadil Rampage, ktorý častokrát herecky prehrával, ale nebolo to až také podstatné, aby mi to pokazilo dojem z filmu. Horšie to už bolo s niektorými akčnými scénami, ktoré boli väčšinou až príliš nereálne, viem je to komédia, ale treba sa aj tu vtesnať do nejakých hraníc. Keď to zhrniem - nenáročná zábava, na ktorú sa rýchlo zabúda. ()

P@\/EL

Poměrně dobrý akční film, který sice nabídne parádně energickou, efektní a svěží akci, nicméně to vše je docela nepřehledně natočeno. To samé platí i o ději, který mi přišel až příliš zamotaný, jelikož jsem se v něm ztrácel. Na druhou stranu si myslím, že má film celkem zajímavý námět, který potěší nejednoho diváka. ()

Freyn

Film, který sazí na střílení hlášek, gagů, přestřelek a jiných cool kravin, s kadencí Kalašnikovu. Film se tváří jako hrozně frajerská, akční píčovinka jako je tomu třeba u Machete. Funguje to? NE! Film možná pobaví ale Liam Neelson, který si v každé druhé scéně zapaluje doutník, hýří velitelskýma hláškama a moudře radí, mi přijde moc přehnaný. Což o to, kvarteto hlavních hrdinů je dokonalé, a pro mě jedna z nejlepších charakterových kombinací za poslední dobu, ale jako celek A-Team prostě nefunguje. Uvítal bych méně akčňáckých scén a dokonalých plánů, které pokaždé vyjdou, méně fyzikálních prohřešků (20 tunový tank, který nesou jenom 3 padáky ??????), a hlavního zaporáka který má koule (ne, Linch nefunguje). potom by byl A-team perfektní, nenáročný akčňák. Pro mě zklamání. 45% ()

davidbray

fyzikální zákony odjeli na dovolenou. což by ani tak nevadilo, kdybychom byli pořád ve zlatých osmdesátých. V tom vidím největší kámen úrazu tohoto remaku, který se netočil pro fanoušky původního seriálu jako spíše pro nové náctileté publikum. Jednoduchý scénář, závěrečná bitka, výbuch střídá výbuch, hláška za hláškou a nic z toho. Pro mne zklamání. Potěší odkazy na seriál jako i účast původních herců ()

Peterek82

Muhehe, nářez! Střih akce/plán je brutální, film jako celek je ztrhující, v pěkném tempu a perfektně jsem se u toho bavil. Sranda od začátku do konce. No prostě zábavný akční film, na který se rád znovu podívám. ()

Chlo0opek

Tak takhle si ti Američani představujou bojovou akci a jejich naplánování - panáčci, modýlky a skutečnost naprosto stejná-do nejmenšího detailu - kdyby panáčci při plánování akce měli pohyblivé nohy, jistě by udělali také stejně kroků, ajko ve skutečné akci:) Jak na závěr filmu bylo řečeno - když budete mít problémy, najměte si A-Team - ale co když mám problém, že se mi herecké výkony A-Teamu nelíbí, stejně tak jako film, koho si mám pak najmout?:) Zas jedna z dalších novodobých akčních kravin... ()

SONYAGENT

Překvapivě dobrý akčňák .. Správný fantasy film s dobrými herci a s dobrými hlody.. Ne tak dobrý jako Postradatelní, ale lepší než RED.. ()

Tia*

Na film jsem šla bez jakéhokoliv očekávání, protože seriál jsem nikdy neviděla. Nakonec jsem se velmi bavila, líbila se mi akce i jednotlivé postavy. Výběr herců je docela povedený. Líbí se mi, že se tvůrci filmů nebojí překračovat hranice absurdnosti (např. přistávání Bradleyho Coopera v tanku). Naštěstí pro ně jde vidět, že to dělají schválně a okatě, a to je mi sympatické. Člověk si někdy říká, jak je to směšné, ale v konečném důsledku myslím, že do tohoto snímku se to i hodí a tvůrci se nesnažili udělat nějaký světoborný film, ale hlavně zábavu. Podle mého se jim to povedlo skvěle. ()

MakinaB

K tomuhle filmu se vždycky ráda vrátím, je vtipný, je akční a nadupaný od začátku až do konce. Dabing Rychlýho mě uzemňuje a je to prostě super. hercům ty role sedí, nic mi nepřijde křečovité a naštěstí to postrádá i ty patetické pindy, které se objevují v každém filmu a mě nehorázně vytáčí .....prostě leť Safiro, buď zvítězíme a nebo zemřeme......je to k zešílení. ()

Svadbos

Film až veľmi často skladá poklony svojmu originálu z 80-ych rokov, je však veľmi hulvátsky a hlučný na to, aby sa vyrovnal šarmu TV-série. Naviac režisér Joe Carnahan navršuje explózie a prestrelky veľmi ťažkopádne. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)