Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

RoyBatty444

Dobré herecké výkony, ale ten slabý scénar odobrali filmu konzistentnosť. Dva krát som veľmi zaplakal a to pri scéne vytiahnutie chlapíka z kanála idúcim nákladiakom a scéna s padajúcim Tankom. Vtedy som čakal kedy priletí mister S. V celku ale pozerateľné ako oddychovka. ()

snupko13

Divoké, dynamické, bláznivé a poriadne pritiahnuté za vlasy, ale každý to tak tam aj berie, na nič sa nikto vážne nehrá, všetci si užívajú jazdu, dopĺňujú sa trefnými hláškami a originálnymi nápadmi (odteraz ovládať tank sa dá dvoma spôsobmi)..Akoby sa predbiehali, kto bude viac cool a to vrátane záporákov, ale nijako mi to nevadilo, všetci sa tam smiali na plné gule celý čas ako zmyslov zbavený a ja som to po chvíľke vzdal a smial sa spolu s nimi. Proste som sa bavil celý čas a o to tu asi každému šlo. U mňa snáď až na Bosca, parádička. ()

Wordfish

Proč ne, sice nemám skoro žádný vztah k původnímu seriálu, ale tenhle béčkovej akčňák rozhodně bude jeden z nejlepších kousků letošního léta v žánru. ()

THORasgard

I love it when a plan comes together. Plán sehnat perfektně sednoucí herce a nechat je blbnout podle naprosto šílenýho scénáře skutečně vyšel. A je z toho akční počin roku. ()

Big Daddy

Je-li poctivý akčňák odlehčený řadou humorných hlášek vaším šálkem kávy, tak zde jste na správné adrese. Nesnažte se ve filmu hledat bůh ví jakou přidanou hodnotu mezi řádky. Jen se posaďte a zcela obyčejně, ale měrou vrchovatou, se bavte. ()

hrabě_olaf

v celém filmu se plánuje a kombinuje - ale tak nějak nestíhám ten plán sledovat , snad díky příliš rychlé akci... a závěr? no to jsou věcíííí.... ale neni to ouplně blbééé - je to jízda - než se rozkoukáš co se děje, tak je konec (ten je trochu nuda) --- poctivých 49,9% ()

Horácius

Odfláknuté triky, rozklepané a nepřehledné akční scény, děj, jež mě nechal zcela chladným i kdyby všechny hlavní postavy skapaly a Jessica Biel, které to tady pro změnu vůbec neslušelo = 50% a to ještě s bídou. Tady musím zase já jen kroutit hlavou nad červenými čísly. P.S. asi jsem nějaký divný, ale já se opravdu nebavil. ()

wetrix

Tak přehnané a vše zkombinované dohromady z toho dělá těžký guláš + herci, které fakt nemusím - od "slizkého" hezouna Bradley Coopera po absolutně divného Sharlto Copleye. * jen za některé vizualizace. ()

Tomulka

Já to absoultně nechápu. Koukal jsem se na ten film viděl jsem ty strašné triky, viděl jsem ty nelogičnosti (jako supermanovský sprint Hanibala na začátku. Zahlídne Bosca v dáli na planině v autě a najednou stojí před ním, přiřkneme to posunutí v čase, které zapomněli avízovat.) a těch nelogičností tam bylo více, hlavně popírání gravitace. Al e i přes to všechno jsem se u filmu velmi dobře bavil. Dokonalé hlášky, perfektně napsané a zahrané postavy (nejlepší je asi Murdock) a celkově výborná akce. Prostě jako komplet výborný akční film , který mně bavil a rozesmíval po celých 119 minut. Všem milovníkům dokonalých akčních filmu doporučuji a ti co žrali seriál ti to musí vidět je to pocta jak má býti. Musím dát pět hvězdiček protože zábavnější film jsem už neviděl velmi dlouho. ()

Wildchild8

Stydím se, že jsem viděl tuto akční nálož až teďkom ... Nicméně musím říct, že to čekání na tenhle film se mi vyplatilo a užil jsem si ho o to víc. Nemám co bych tady vytkl, je to prostě akčňárna jako vyšitá s více než skvělými hl. postavami (každý vam nějak přiroste k srdci) Takhle by měl každopádně vypadat moderní akční film. Nejvyšší hodnocení je samozřejmost a snad se dočkáme pokračování, vůbec by mi to nevadilo :))) Pokud by mi někdo položil otázku jestli Expendables nebo A-TEAM, asi bych zvolil A-TEAM. Akce je v obou snímcích až dost, ovšem A-TEAM to všechno podává zabalené do úsměvného balení a velice přidrzle, což mi strašně sedí a tenhle styl mě baví. Pro mě jednoznačně překvapení letošního roku:) PS:Sharlto Copley zpívájící písničku Right Round je fámozní :D!!! ()

Vsacan

S klidným srdcem mohu říct, že jsem viděl tu NEJLEPŠÍ akční komedi minimálně za posledních 10 let. . Je to přesně ten typ filmu co si klidne pustím znovu a nikdy bych nelitoval lístku v kině. ()

shurin

No dobře ten konec moc neklapal, ale celkově to prostě byla šílená porce akce a srandy, takže celkově 4 hvězdy plus ta jedna za lítaní v tanku ;) ()

Shim-my

Ultimátní akční oddechovka, která si dokáže celou dobu udržet solidní tempo a s ním i divákovu pozornost, disponuje několika dobrými nápady (let tankem!), spoustou skvělých hlášek a (a to především) lahůdkovým obsazením, které podává sympaticky uvolněné výkony. Až na trapné digitální kontejnery navíc řemeslně sympaticky staromódní, poctivá filmařina. P.S. Sharlto Copley po District 9 nezklamal a válí (hláška s jihoafrickým mikrofonem je naprosto geniální), jen doufám že příště (někdy někde) dostane víc prostoru. ()

DaweBIKE

Skvělé hlášky,super soundtrack a béčkový děj.Bavil jsem se navýsost dobře od začátku až do konce.Škoda že není víc takových filmů u kterých si odpočinu a skvěle pobavím =) ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)