Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

iKosser

Musím za tři pouze. Co se mi hlavně nelíbilo, byla ústřední čtveřice, která byla namíchána velice necitlivě. Nevěřil jsem jim ani pozdravení, natož rozpor v černochově hlavě. Jediný u mě fungoval Bradley Cooper, ale ten funguje vždy a všude že ano...Zápletka byla už lepší, ale z příběhu se podle mně vytěžilo překvapivě málo...Rozhodně to není tak dobrý, jak si film myslel že bude. ()

Snathoras

Luxusní akční parádička přesně tak jak to mám rád! Skvělá akce, vtipné hlášky a nenudil jsem se ani vteřinu...prostě ideální film na ukrácení dlouhé chvíle a na pobavení :) suprovka ()

Franta

Neskutečně béčková hovadina, která je však překvapivě zábavná. Na rozdíl od většiny podobných filmů, má tento zcela překvapivě nějakou zápletku, což podle mě značně zvyšuje úroveň filmu. Herci se možná tváří jako příliš velicí sympaťáci atd. A-team samozřejmě obsahuje spoustu chyb a pár fyzikálních nesmyslů, ale to k tomuto druhu filmů tak nějak patří. Pokud hledáte trochu té jednodušší akce, u které není třeba přemýšlet, tak A-team je dobrou volbou. ()

studiobadguy

Když jsem si včera večer pustil v televizi A team, nevěděl jsem co od toho mám čekat. Nakonec film není zas tak špatný a celkem zpříjemnil večer. A team je typický akční film. Je zde spoustu akce, taková normální zápletka (zloduch něco ukradne a A team to musí najít) a občas nějaký humor. Film je dost dobře natočený, scény na té lodi byli místy hodně nepřehledné. Herci jsou skvělí. Všichni hrajou dobře a dává to lepší pocit z filmu. A team je prostě dobrý film na večer. ()

L3G1ON4R

Filmové pojetí původního seriálu je lákavou podívanou, avšak není všechno pozlátko co se třpytí ze zlata. Film je sice prošpikovanej akčními kousky, ale stejně si člověk řekne "nic novýho" nebo "mohlo to být vymyšlené lépe". Herecká obsazenost je dostačující, ale kdo sledoval dříve seriál, najde spousty nesrovnalostí. Takže podívaná je to slušná, ale vcelku průměrná. ()

Elegnor

Absolutně perfektní.. Pro mě, jakožto milovníka akčních filmů, drsných charismatických hrdinů (Liam Neeson Rulez) a naprosto překvapujících a nesmyslně šílených scén, je tohle perlička, naprosto jedinečná ve svém geniálním zpracování.. Všechny efekty (dobře, skoro všechny, závěr se nepočítá :) ) jsou realisticky provedený a precizně zpracovaný, některý momenty mam tak hluboko vrytý v mozkový kůře, že už se nikdy nedostanou ven.. Za samotnej tank (SPOILER ALERT: a hlavně za vyjetí z rybníka) bych dal nejradši alespoň 10 hvězd, protože v porovnání s luxusní zábavou (5*) roste tenhle zážitek nade všechny meze.. Takhle jsem se nebavil od Shut'Em Up a dokonce ani při tom asi tak moc ne.. V tuhle chvíli je tohle moje horní laťka na funny akční filmy.. ()

george82

Bomba. Rampage coby Baracus mě opravdu nadchl a v kombinaci s Murdockem byli naprosto nepřekonatelní. Na tenhle film bych do kina zašel klidně znovu a proto těch 5 hvězd. Film má spád a každý plán týmu mě naplňoval, akcí, vtipem a chirurgickou přesností...a jak by řekl Hannibal: "Mám tak rád, když to klapne!" ()

Kellerman

Vysoce zábavná popcornovka,kterou ovšem až neskutečným způsobem sráží totálně dementní scénář a fakt,že se jedná vlastně o takový předkrm před hlavním chodem,který ale vzhledem k chabým tržbám asi vůbec nepřijde.Vzhledem k nářezovým trailerům jsem navíc možná čekal ještě trochu víc akce (nedívejte se na mě jako na blázna :-). Ovšem čtveřice hlavních hrdinů se povedla na výbornou,zvláště Bradleyho Coopera jsem si vyloženě užíval každou scénu.A pro Jessicu Biel jsem měl vždy slabost.Carnahan obstojně dokázal,že ukočíruje velký trikový projekt,jeho A-Team jsem si solidně užil a teď doufám,že mu příště dají něco s lepším scénářem a hitovějším potenciálem,aby se mohl předvést úplně v plné síle. ()

Křepi

Řešit příběh u tohoto filmu, případně jeho nelogičnost, naprosto nemá smysl. Vše je podřízeno bezhlavé akci. A v tom je také jediný problém. V některých případech se zběsilá akce mění až v nepřehledný šum. Navíc i při té největší akci postavy hází hlášky a komentáře a ty prakticky nejde sledovat (české titulky jsou dost ořezané, ale stejně se moc nedají číst). Taky neznám původní seriál, a tak mi nejspíš pár vtipů a narážekk uniklo. Za kino + 1*. Alfa Mike Foxtrot ()

vieriX

Film nabízí přesně ten nádech 80.let, kterým se vyznačoval serial. Nové obsazení si myslím zvoleno naprosto skvěle každý nabízí trochu něco jiného čím film obohatí. Co se týče akčních scén ty jsou až kulervouci sice je tu pár scén, které jsou naprosto přepálené třeba jako že Bradley Cooper pálí v letícím tanku ve výšce 6 kilometrů, ale říkám si proč ne dyť mě to sakra bavilo. Jen mě mrzí to že film zatím nevydělal to co by jsi zasloužil. ()

jafuska

je to od začátku až do konce akční film, ale přesto to stálo za to, přestřelky jak mají být, drama, zápletky, rozhodně to na vyšší hodnocení má, není to ztráta času, ačkoliv upřímně začátek mě docela nudil, ale pak se to rozjelo v plné parádě a stálo to za to ()

Stranger77

Milé překvapení. Samozřejmě žádný světoborný děj nás nečeká, ale ústřední čtyři šílenci jsou vybraní a zahraní naprosto dokonale a je radost s nimi prožít ty 2 hodiny života. K dokonalosti ale přeci jen krůček chyběl. ()

curfew77

Velmi příjemná letní popcornová zábavička, mezi jejíž hlavní přednosti patří megacharismatická dvojice Neeson-Cooper, neselhávající tempo akcí i hlášek, a v mých očích také sympatická genderová nekorektnost mazaně ukrytá za dopředu nastrčenou Jessicu Biel. Jestli si tenhle A-Team pro nové tisíciletí na sebe nakonec nevydělá, zaslouží si americká kina zažít za trest a rozežranost třetí světovou. Dojem kazí snad jen neurotický střih některých scén, který se v Hollywoodu poslední dobou rozmáhá jako mor, a většinou zcela zbytečné digitální hrátky, o nichž platí totéž, jen v mnohem větším měřítku... a bez nichž mohl být film nejspíš tak o třetinu levnější, takže si možná za případná červená čísla mohou producenti a režisér sami. 80 %. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)