Plukovník Smith (Liam Neeson), poručík Peck (Bradley Cooper), seržant Baracus (Quinton „Rampage“ Jackson) a kapitán Murdock (Sharlto Copley) boli vysoko kvalifikovaní a rešpektovaní členovia elitnej vojenskej jednotky. Všetci ich obdivovali pre mimoriadny talent a schopnosť zvládnuť aj tie najťažšie misie bez toho, aby sa zapotili. To sa však skončilo vo chvíli, keď nastúpili do prísne tajnej mise v Iraku, ktorú ich nadriadení pripravili za jediným hanebným účelom - aby ich falošne obvinili a dostali za mreže. Vojakom sa však podarí z väzenia utiecť a ukryť v podzemí Los Angeles. Sú vydedenci a štvanci v krajine, ktorú celé roky chránili a za ktorú bojovali. Na úteku pred „spravodlivosťou“ sa živia ako žoldnieri a pomáhajú ľuďom, ktorí si inú pomoc dovoliť nemôžu. A-Team napokon dokončí pôvodnú vojenskú misiu navzdory zradným nepriateľom vo vlastných radoch. V zložitej hre zaujali kľúčové miesta agent CIA Lynch (Patrick Wilson), krásna kapitánka z ministerstva obrany Charisa Sosaová (Jessica Bielová) a cynický Brock Pike (Brian Bloom). (TV JOJ)

ratpile

První polovina maximální "Bayovská" řezba, ta druhá jen nákladná variace na pomalu se táhnoucí 80s béčko. Sakra, proč jen klukům z A-Teamu nevydržel ten svěží přepálený feeling po celou stopáž. Chladné exteriéry německých mrakodrapů tomu také vůbec nepomohli; a tak se Neeson a spol. v závěru snímku museli spolehnout jen a jen na "buddy chemii" a humor, čehož byl naštěstí poměrně dostatek. Nevyměnil někdo v půlce natáčení režiséra ? ;) ()

ppolda

CO říct? Blázen, aerofobik, kurevník a geniální taktik. S těmito členy týmu se v prvních pěti minutách seznámíme a jsou to právě oni kdo rozehraje téměř dvouhodinový koncert plný skvělých scén. Princip zápletky je typicky Hollywoodský, ale způsob řešení problému je veskrze originální. U tohoto filmu budou slintat blahem i ti největší konzumenti akčních filmů. Pro odpůrce podobných filmů toto bude nová Bible. V celém filmu není nudná scéna a od chvíle, kdy s grácií sobě vlastní pilotují padající tank, film pouze graduje. K tomu si přidejte geniální vyvrcholení a máme tu adepta na film roku. ()

MarkHoppus

Po pravdě řečeno na něco takového jsem už docela dlouho čekal. Předtím než jsem se rozhodl pro tenhle film, koukl jsem na jeho hercecké obsazení. Koukám pan Liam Neeson a zavzomínal jsem na nedávných 96 hodin a oldchoolového bouráka pasáků :D. Koukám, že Bradley Cooper už po pařbe taky vystřízlivěl, ale nedokážu si ho pořádně představit v akčním filmu. Jessicu si pamatuju naposledy z Iluzionisty, ale co naplat už ten film přeci jem musim zapnout. Předčil veškerá moje očekávání, Liam jako big boss mě se svými plány uchvátil, vtipný ranger v podání Bradleyho taky na jedničku a tím posledním polibkem mě přesvědčila i Jessica, už jsem se bál, že bude chladná celou dobu, ale nakonec naštěstí roztála :-). Parádní film, úžasná akce od začátku až dokonce, originální, vtipnej a naprosto bezchybnej. Na začátku to možná byl trošku experiment, ale vyšla z toho báječná podívaná, víc takvýhle filmů bych prosil. :-) ()

Mr.Roman

Koncentrovaná zábava, pri ktorej absurdnosti nielenže vôbec nevadili, naopak som sa pri nich výborne nasmial a pôvodný seriál, ktorý som v TV sledoval len v krajných prípadoch (a aj to väčšinou prepol) dostal upgrade aký si snáď ani nezaslúžil. Nechápem ako sa to vôbec tvorcom podarilo, no po dlhých rokoch sa konečne vrátil čistokrvný akčný film s všetkým čo k tomu patrí. ()

mig21

Hláška střídá hlášku. Lehce přehnané akční scény člověk přehlídne, protože film jako celek prostě pobaví. Po druhé návštěvě kina ještě zábavnější. Hlavně kousky Šílence Murdocka jsou na potrhání bránice:) ()

bubu25

Skoro som dal 5*. Tá hláška keď sa ten blázon opýtal kade sa ide na Berlín, tak to som skoro umrel. A tento film by mal byť skôr akčnou komédiou, aspoň podľa mňa. Ale výborné hlášky aj akcia. ()

Jara_II

Tenhle film v rámci žánru jednoduše šlape. Liam Neeson, stejně jako Sharlto Copley, si role naprosto užívají a díky tomu všechno působí náramně nenuceně, je sice pravděpodobný že po pár dnech už si budete jen matně vzpomínat o čemže to bylo, no ale ty dvě hodiny strávený u tohodle filmu za to stejně stojí.. ()

blacktomas

Tenhle film se nebere příliš vážně a podle toho to taky vypadá. Tvůrci i herci si zde mohli dovolit to, co jinde by logika a přírodní zákony nedovolily. A povedlo se. Celou dobu se jede na plný plyn, nechybí nadhled a moře vtipů. Je to bláznivá akční jízda s povedeným castingem, která zaručuje vše, jen ne nudu. ()

MikeMyers

Přesně takový filmy mam rád. Spád, tempo, vtip, akce ...žádný hluchý místa a kecání naprázdno. Jako malej sem koukal na seriál a byl super sem rád že film to nezkazil. Když se kouknu co vychází okolo v této době tak dávám 5 hvězd bez debat. ()

Crupier

Brutální akcička, která mi dala přesně to co sem od ní očekával. Film byl nadupanej od začátku až po konec, přesně tak jak to mám rád! Liam Neeson je stále gurmán a co se týče Jessicy Biel?? Slintám... ()

situs

Povedená zábavná akční jízda. Seriál neznám, ale akční scény jsou natočeny na jedničku a nad jejich přepáleností, nesmrtelností hrdinů a řadou nelogičností, nebudu u tohoto druhu filmu kroutit hlavou. Když srovnám s nedávnými Expendables, u kterého bylo lákadlem hlavně herecké obsazení, nemůžu říct, že bych se bavil nějak výrazně míň, jedná se o přibližně stejně našlapanou záležitost na jedno dobré pobavení. 70%. ()

miki68cz

Pokud chcete vědět co je akční film, pusťte si A-Team. Přehnané ale zábavné, dobře zahrané ale mizerně sestříhané, dobře režírované a pěkně hudebně podbarvené. Povedený odpočinkový film u kterého tušíte, že dopadne dobře a předem víte, kdo je hodný, zlý a krásný :-). ()

Dragonessa

To už je tak dlouho, co jsem viděla jeden z dílů A-Teamu... Tahle připomínka byla rozhodně podle mého gusta, super akce a ty hlášky!!! Vřele doporučuju. ()

Brumlak

Málem bych dal lepší hodnocení. Nedám vyšší protože se to zaseklo na kdovíjakých klišé a hlavně největší, vysvětlování zápletky. Chápu, že je to dělané pro amíky, ale nemělo by se to přehánět. Hlavně u tak zábavného filmu, jako je tenhle. Je tam vše potřebné pro skvělou zábavu a jízdu, jen trocha stupidní. A to mi vadí. ()

Asdas

Nekonzistentný guľáš nápadov s dobrými hercami ,ktorý si svoje úlohy vyložene užívajú ale s tak zle nastrihanými a natočenými akčnými scénami ( okrem tej na banke) až bieda . Chcem dvojku a pokiaľ možno lepšieho režiséra ! ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel

06.12.2016

Pokud jste viděli Sejmi eso, A-Team nebo Mezi vlky, dobře víte, že se Joe Carnahan vyžívá v dobré akci. Jeho filmy vždycky mají říz a většinou jsou napůl šílené, určitě vás tedy potěší, že by… (viac)

Bradley Cooper opět v akci

Bradley Cooper opět v akci

19.08.2014

Každé hollywoodské studio by rádo mělo svého Jasona Bournea. A u Warner Bros. jej velmi pravděpodobně objevili v Macku Bolanovi. Původně vietnamský veterán, jenž se stal elitním protiteroristickým… (viac)

Na Hromnice o pár projektilů více

Na Hromnice o pár projektilů více

03.06.2012

Joemu Carnahanovi se sice nepovedlo rozběhnout úspěšnou sérii s A-Teamem, ale letošním Mezi vlky dokázal, že jako filmař má co říct a ví, jak to říct. Naposledy jsme o něm psali v souvislosti s… (viac)

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

Kdo bude střílet pobudy v ulicích?

02.02.2012

Akční klasiku Přání smrti se před několika lety pokoušel remakovat Sylvester Stallone. Má teď ale spoustu jiné práce a o projekt se začal živě zajímat Joe Carnahan (foto). Režisér A-Teamu a survival… (viac)