Perníkový tatko

• Česko Perníkový táta (viac)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvorcovia:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Jesse Plemons (viac)

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (63)

Perníkový tatko (2008)

Breaking bad se stal mým nejoblíbenějším seriálem. Tolik napětí jsem snad nikdy nezažil, každý díl je totální klenot, od začátků kdy se Jesse a Walt seznamují až po konec. Každej charakter má svý místo a dokonale fungujou, asi první seriál u kteryho mi nevadila žádná postava. Snad ani nejde říct, že mě nějaká série bavila méně jak jiná, všechny byly dokonalý, ale musím uznat, že finální vyústění bylo asi nejlepší. Walt má největší character development co jsem měl šanci vidět, jak se z učitele chemie, kterej má na mnohem ale mnohem víc stane drogovej chef je insane. Mám pocit, že tohle bude seroš, kterej budu sjíždět každej rok jednou. Nejlepší na tom je jak si každým dílem říkáte kurva to nemůže být lepší, tohle je totální peak a pak přijde další epizoda a další a další a vy jen čumíte s otevřenou pusou. "Say my name" " You are Heisenberg" ()

Pilotní díl (2008) (S01E01)

Waltera přestanou bavit puberťácký kecy děcek ve škole a tak se rozhodne vařit perník, dokonalý :D Mám pocit, že tohle bude seriál přesně pro mě, zatím jsem se solidně nasmál. LET HIM COOK. ()

Kočka v pytli... (2008) (S01E02)

Jesse úplnej dement :D Druhej díl a už takovejhle nářez, to jsem zvědavej co s tím rozpuštěným tělem udělají. ()

... a pytel je v řece (2008) (S01E03)

Tak jsme se konečně zbavili druhého dealera. Walter se Skyler určitě vymluví na to, že byl v depresích z tý rakoviny plic či tak něco. ()

Muž s rakovinou (2008) (S01E04)

Jesse by chtěl pokračovat ve vaření, s tím když musí Walter zaplatit 90k za léčbu bych věřil, že se brzo vrátí :D Jesseho brácha koukám že není takový andílek jak se může zdát :D ()

Šedá hmota (2008) (S01E05)

Walt se rozhoduje či postoupit léčbu. Nejspíše se nám vrací Jesse a bude se kuchtit. "Wanna cook ?" ()

Prázdné ruce (2008) (S01E06)

Zrod Heisenberga. Kamaráde, tohle je totální nářez, policie je už Waltovi slušně za prdelí, Jesse je slušně zřízenej a k tomu ještě Waltovi začly vypadávat vlasy a teď má konečně ten badass look. Tuco dostal solidní chemickou nakládačku a uvidíme jak půjdou dealy dál :D ()

Mělo by to být bez násilí (2008) (S01E07)

"Damn man, look at that" Líbí se mi že koukám na seriál poprvý, ale nějaký hlášky už znám, docela reality check o tom jak moc je tenhle seroš známej. Každopádně zase top, varna ve sklepě, dealy s Tucem. Lets go další série! ()

Seven Thirty-Seven (2009) (S02E01)

Tuco začne jednat. Policie je o kousíček blíže v případu a Skyler má stále plno otázek na Walta a žádné odpovědi. Jsem docela zvědavej kdy jí o tom všem poví, mám totiž pocit, že je nemožný tohle tutlat takovou dobu. ()

Na rožni (2009) (S02E02)

Neskutečný, Tuco byl neskutečnej, má to v palici tak v prdeli, že jsem celej díl nevěděl vůbec co udělá, vše bylo dokonalý. Cink. Mám pocit, že brzo se Skyler dozví pravdu? ()

Bodnutí mrtvé včely (2009) (S02E03)

Walter se začíná v těch lžích docela ztrácet, ale furt to nějakým způsobem funguje :D Jesse popravdě nechápu jak se z toho dostal, auto u Tuca, měl v něm tu bouchačku, asi 17 litrů a byl v kokainovým doupěti s nějakou šlapotou, ale whatever, asi jediná věc co mi zatím moc nesedí. Jinak posranej dědek skvělej, jak se prostě otočil a pustil to xD ()

Na dně (2009) (S02E04)

Walt dostává vlastní medicínu, Skyler je věčně mimo barák. Jesse přišel o barák a nejspíše se brzo začne kuchtit, jsem zvědavej jakýho dalšího jeblýho překupníka si seženou. ()

Ztratné (2009) (S02E05)

Nový byznys šlape docela dost dobře, ale Walt si i tak chce namastit kapsu víc. Nelíbí se mu krádež a tak chce aby se s tím Jesse vypořádal. Hank už ví o přezdívce Heisenberg. ()

Schovávaná (2009) (S02E06)

Jesse konfrontuje dvě fetky a snaží se z nich dostat svoje prachy. Popravdě Waltova manželka mi přijde že je úplně jinde :D Si asi myslí že jen tak dennodenně někdo přijde o tolik peněz a i tak si dal jezdí v Bentley. ()

Černá a modrá (2009) (S02E07)

Skyler má novou práci, Jesse rozšiřuje byznys do větší části města, což smrdí nějakým problémem a taky to vypadá že nájemnice se s Jessem docela sblížila. ()

Radši volejte Saula (2009) (S02E08)

Rip prachy, Badger se nechá chytit a Jesseho a Walta to stojí pořádnej ranec peněz. Saul zatím vypadá jako skvělý právník, který se bude mega hodit. ()

4 dny volna (2009) (S02E09)

4 dny u Waltovi matky :) Dobrá zpráva, Waltovi se zmenšil nádor a taky si pořádně zakuchtili, teď to ještě prodat. Dokonalý díl, vaření je vždy nejlepší :D ()

Je to za námi (2009) (S02E10)

Odpočinková epizoda, což ale vůbec ničemu nevadí, nemůžeme každej den vařit perník za 600k že. Walt opravuje dům a zároveň se v něm začíná probouzet něco, co doteď nebyl. ()

Mezi nebem a zemí (2009) (S02E11)

Jesseho poskok zdechne, Walt si domluví schůzku s novým dealerem a Skyler začíná rodit. Guse vypadá jako skvělá postava. ()

Znovuzrození (2009) (S02E12)

Konečně ta Jesseho borka zdechla, už mě srala jak si myslela najednou že to jsou její peníze a že najednou jsou vlastně hrozně velkej pár. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis