Hank se dostane nebezpečně blízko odhalení Waltovy role v drogovém obchodu a vymyslí plán, jak zahladit stopy. (Netflix)

castor

Pánové si asi potřebovali krapet vydechnout, nicméně tvůrci u toho pár chyb nasekali. Psychopat Tuco minule přece po okolí rozházel jejich věci, a hlavně v domě zůstaly jejich doklady, hodně nedomyšleně působí i několikahodinové zmizení Walta z nemocnice... Ale trochu z jiného soudku: opakovaně (tady) zaznamenávám kritiku k ženským představitelkám a stále dost dobře nechápu proč. Za mě fajn. ()

LachtanShows

Po tom dlohatánském čtvrt roce mi tenhle seroš začal zase celkem chybět a došlo mi, že bych ho opravdu neměl brát na lehkou váhu a dojet ho až do jeho údajně pro všechny, co to myslí s filmy a seriály vážně, velkolepého konce. I s tím, jak jsem dlouho nesledoval, si poměrně dobře pamatuju předchozí děj. ()

swenyx

Walter se začíná v těch lžích docela ztrácet, ale furt to nějakým způsobem funguje :D Jesse popravdě nechápu jak se z toho dostal, auto u Tuca, měl v něm tu bouchačku, asi 17 litrů a byl v kokainovým doupěti s nějakou šlapotou, ale whatever, asi jediná věc co mi zatím moc nesedí. Jinak posranej dědek skvělej, jak se prostě otočil a pustil to xD ()

Frajer42

Spoilery! Příjemná a lehce zábavnější epizoda. Docela mě pobavila hra na ztrátu paměti i děda, který se doslova vysral na to policii jakkoli pomáhat. Perníkový byznys si to zamířil do lehkého útlumu. Uvidíme, jak to kluci opět nastartují. ()

Anderton

Mierne vydýchnutie oproti zbesilému štartu, ale pre udržanie nejakého rytmu série to asi bola nevyhnutnosť. Stále však dejovo nabúchanejšie, ako "udržovacie" diely série prvej. Čakal som uzatvorenie týchto problémov v Mexiku, ale sme zase v starých dobrých, bezpečných štátoch. Haha... ()