Protidrogové oddělení rozjede pátrání po Tucovi a Skyler požádá Hanka, aby pomohl najít Walta. (Netflix)

Anderton

Kto by povedal, že si niektorý z dielov o päťdesiatnikovi umierajúcemu na raka a vyrábajúcemu drogy ukradne pre seba nehybný a nemý dedo na vozíčku. Napätie vyšpikované do maxima od začiatku do konca s niekoľkými nečakanými dejovými zvratmi. ()

castor

Cink! Je patrné, že tenhle díl skončí s nějakou tou mrtvolou. Walter je fuč a s jeho pátráním pomáhá celá rodina – včetně Hanka. Těkavý Tuco je horká hlava, situace, do které se Walt s Jessem dostali, je nezáviděníhodná. Už to vypadalo dobře, ovšem psychouš Tuco chilli nesnáší… Raději si šňupne modrého zázraku. Napínavé, nápadité. Znovu si nenechám ujít příležitost pochválit casting. Cink. ()

BROKEN_

Úžasný díl! Ta atmosféra, paráda. Už dlouho jsem si tak moc nekousal nechty. Ufff. Závěrečná přestřelka je jen třešnička na dortu. Plus stojí za zmínku scénář, ten je libovej. Cink cink. ()

Frajer42

Spoilery! Téměř po roce jsem navázal na první díl dílem druhým a je zřejmé, že bude chvíli trvat než dostanu perníkovou atmosféru do žil. Vcelku vtipná epizodka o tom, kterak se pánové dostali z neřešitelné situace a utekli hispánskému hrobníkovi z lopaty. Místy se mi z napětí dokonce zpomaloval dech. Napětí bylo sice tak trošku na úkor toho, že se v rámci děje tvůrci po celou dobu opírali o berličky. Nějak mě prozatím sere ženská část postav. Alespoň, že plešárd prozatím nezklamal. V této epizodě dokonce zazářil, takže očekávám, že se bude jeho ego do zbytku série vznášet v oblacích. ()

• Postava Tuco Salamanca (Raymond Cruz) měla původně dostat mnohem větší prostor a stát se Waltovým (Bryan Cranston) nepřítelem po většinu druhé série. Bohužel došlo ke kolizi s termíny, protože herec Raymond Cruz se objevil v seriálu Closer (od r. 2005). Postava tak byla vyškrtnuta. Cruz později přiznal, že ho to nemrzí, protože hraní Tuca ho velice vyčerpávalo. (KGBelik)
  • Walter White (Bryan Cranston) a Jesse Pinkman (Aaron Paul) vyndají na stůl věci z kapes. Peněženky a prášky vloží zpátky do kapes. Po cholerickém záchvatu Tuca (Raymond Cruz) jsou však peněženky i prášky opět na stole. (chicotomas)
  • Aaron Paul (Jesse Pinkman) prozradil, že ve scéně, kdy Tuco Salamanca (Raymond Cruz ) hodí Jesseho skrz síťové dveře svého domu, se ve skutečnosti udeřil do hlavy tak silně, že utrpěl otřes mozku. Raymond Cruz si to neuvědomil a dál ho házel na zem a bil do žeber a obličeje, přičemž si mýlil jeho upřímné prosby, aby přestal s herectvím podle scénáře. (KGBelik)