Hank se snaží vzpamatovat ze setkání s Tucem a Jesse sežene partu chlápků na pouliční prodej „zboží“. (Netflix)

castor

Nebude lepší po zkušenostech s psychopatem Tucem distribuovat modrou dobrotu výhradně po své linii? Jesse osloví staré kámoše, ovšem hned to přinese potíže s párečkem feťáků. Hanka čeká zločinecké peklo na hranici s Mexikem. Ač ostrý chlap, je to dobrý nápad po přestřelce s Tucem? Kromě jiného (divák velebí postavy, dějové zvraty, černý humor) je třeba zmínit a pochválit i vizuální stránku, která i přes televizní projekt klade důraz na formu. ()

Frajer42

Spoilery! Neskutečně mě iritují ty dvě otravné kurvy, které mi maximálně znechucují celý můj zážitek. Fuj tajbl, tak neskutečně otravně napsané postavy jsem dlouho neviděl a neslyšel. To jsou sestry z opravdu krajně nekvalitního vrhu. Pokud budou dostávat stále tolik prostoru, budu donucen chodit s hodnocením níže a níže a následně reálně hrozí předčasné ukončení mé sledovatelské pouti. Zbytek točící se kolem drogového byznysu je naopak skvělý. Obzvlášť teď, když se konečně rýsuje rozjíždějící se vlastní výrobní a distribuční linka. Zajímavé je sledovat i to, že mít v USA rakovinu se finančně rozhodně nevyplatí. Celý zdravotnický systém tam mají naprosto k hovnu. Slabší 4 kusy. ()

BROKEN_

Skyler a její sestra mě začínají čím dál tím víc vytáčet, tohle jsou jediný postavy, u kterých se nevydržím dívat na obrazovku. Jinak opět super díl, Jesse rozjíždí byznys, u kterého by neměla chybět zbraň, jsem zvědav, kam až zajdou. Zatím spokojenost. :) ()

• Jesse (Aaron Paul) poprvé z pouhých dvou případů v seriálu osloví Waltera (Bryan Cranston) „Walte“. Ve všech ostatních případech Jesse o Waltovi mluví jako o „panu Whiteovi“. (KGBelik)
  • Zatímco Jesse (Aaron Paul) mluví s Jane (Krysten Ritter) o domě, přejde k umyvadlu a zapne drtič odpadků, což ho vyděsí. Toto je odkaz na film, ve kterém Aaron Paul hrál, Poslední dum nalevo (2009). V tomto snímku Aaronova postava Francis strčí ruku do odtoku dřezu a zapne se drtič odpadků. (KGBelik)