Jesse nahání narkomany, kteří mu ukradli zásilku pro Vyzáblýho Peta, a Walt si musí vymyslet nějakou dobrou historku, aby vysvětlil, kde bere prachy na svoji léčbu. (Netflix)

Anderton

Názov seriálu možno práve v tejto epizóde dostáva tie skutočné kontúry, pričom všetko je stále podávané po menších dávkach, aby jedno fuck you pôsobilo ako facka nielen tomu, komu je v seriáli adresovaná, ale aj smerom k divákom. Pritom to stále Walt myslí dobre, že...len kde je tá skurvená hranica? No v doupěti feťákov opäť dostáva solídny priestor čierny humor, čo sa vôbec nevylučuje s tým, že nás bude poriadne mraziť a čaká nás aj nejaká tá morálna bodka. ()

castor

Sice Jesse feťácké doupě zpočátku prochází zatraceně dlouho, ovšem pak se to na místě solidně rozjede. Spodina společnosti to Jessemu nakonec usnadní. A bankomat nečekaně poslouží. Zatímco Skyler má vlhké oči a děkuje Gretchen, že jejímu manželovi zachraňuje život, ta je na Walta solidně nakrknutá. A Walt před manželkou vysype další ze lží. Walter prostě střídá role, jak kdyby si každý den měnil ponožky. Chvíli nervózní manžel, který se chytá berliček, vzápětí neurvalý výrobce drog. Zdá se, že opětovné spuštění starého Walta je utopií. ()

Frajer42

Spoilery! Musím se přiznat, že dějová linka s rakovinou prolezlým plešárdem začíná být značně o hovně. Už by jeho píča žena mohla konečně vyvrhnout potomka, aby se jí daly hormony do klidu. Nebezpečně mi pění ústa, jen když ji vidím. Naopak, co se týče druhé dějové linky kolem mladého byznysmena, tak tam jsem takřka nadšený. Jeho návštěva u feťácké spodiny neměla chybu. Zejména konec si získal moje srdíčko. Ze strany tvůrců je jistě potřeba nahnat duu hlavních hrdinů jistou úroveň sympatie a lidskosti, aby se vzápětí mohli dopouštět těch největších zvěrstev a my jim to neměli za zlé. Epizodka kolísavé kvality. Moc nevím, jak to mám dělat, asi budu donucen scény s tou otravnou kurvou přetáčet a koukat se vyloženě jen na to dobré - tedy všechno ostatní. ()

• Malého chlapce, se kterým si Jesse hraje, hrají ve skutečnosti dva herci – dvojčata Dylan Carr a Brandon Carr. (KGBelik)
  • Aaron Paul (Jesse) dostal za roli v této epizodě nominaci na nejlepšího herce ve vedlejší roli v dramatickém seriálu na cenách Emmy v roce 2009. (KGBelik)