Perníkový tatko

• Česko Perníkový táta (viac)
USA, (2008–2013), 49 h 16 min (Minutáž: 43–58 min)

Tvorcovia:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Aaron Paul, Anna Gunn, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Jesse Plemons (viac)

V kompletní druhé sezóně seriálu Perníkový táta Waltovi (dvojnásobný držitel Ceny Emmy® Bryan Cranston) a Jessemu (Aaron Paul) vše přerůstá přes hlavu. Jejich podnikání dosahuje nových rozměrů a oba zažívají, co všechno obnáší obchodování s drogami. Proslulý modrý amfetamin z nich udělal boháče, ale pro Walta je stále složitější skrývat pravdu před svou manželkou Skyler (Anna Gunn), synem Walterem juniorem (RJ Mitte) a švagrem Hankem (Dean Norris), protidrogovým agentem. Ze všech sil se snaží udržet svůj život pod kontrolou, musí se ale potýkat s brutálními drogovými dealery, stále odtažitější ženou a synem, blížícím se narozením dcery a drogově závislým obchodním partnerem – a při tom všem navíc bojovat s rakovinou plic v konečném stádiu. Za kamerou Perníkového táty: Kompletní druhé sezóny stál Michael Slovis, střihu se ujala držitelka Ceny Emmy® Lynne Willingham, A.C.E. Výkonnými producenty byli Vince Gilligan a Mark Johnson. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa swenyx k tomuto seriálu (63)

Problémový pes (2011) (S04E07)

Hank vypátral Guse, jsem zvědavej jak si s tím poradí. Walt rozjebe Challengera a myčka se už pomalu ale jistě dává do provozu. ()

Bratři (2011) (S04E08)

Gus se dokáže z výslechu vykecat, ale Hank mu to stejně nežere a bere vyšetřování do vlastních rukou. ()

Štěnice (2011) (S04E09)

Kámo kolik se toho zase stalo, to jsou nabitý díly k prasknutí. Opět top, Gus si hraje na Terminátora. Jesse asi zavítá do Mexika, to jsem zvědavej jak on bude někoho učit :D ()

Salut (2011) (S04E10)

Hej ale tak, tohle je insane, já nemám slov. Tohle byl asi nejlepší díl zatím, kartel, Jesse jak kuchtil pro mexický debílky, i Skyler s Tedem. MILUJU TOOOO. A ten konec? Jesse je totální borec. ()

Průchod (2011) (S04E11)

Jak někdo dokáže něco tak komplexního kde se hraje na každej detail vymyslet ? Já nemám slov, opět. ()

Konečná (2011) (S04E12)

Že by měl Gus tolik informací a věděl i o tom jedu? Tvl jako je to možný, ale to mi přijde už přehnaný. Návštěva prádelny naštěstí dopadla dobře, ale Hank tomu stejně podle mě nevěří. Až bude moct chodit tak to teprve bude pořádný malér. ()

Střetnutí (2011) (S04E13)

Skvělý plán na vylákání Guse a zároveň ukončení jedné velké kapitoly. Hank podle mě díky Salamancovi zjistí kdo je Heisenberg, můj tip. Teď už nás čeká jen finále, která má fucking 97% rating, nechápu jak, ale panečku bude to přepal. ()

Svobodný život nebo smrt (2012) (S05E01)

Jesse plácne totální kravinu a vyklube se z toho plán na zničení důkazů. Ted skončí v nemocnici. Jen ten začátek epizody jsem moc nepochopil, asi to byl nějakej sneak peak do budoucna? ()

Madrigal (2012) (S05E02)

Mike se přidává k Jessemu a Waltov, vaření bude zpět ! Mike řeší Gusovi zaměstnance. Tohle trio bude zajímavý, podle mě to bude fiesta :D ()

Rizikový příplatek (2012) (S05E03)

Back in the business! Opět se kuchtí, to mega rád vidím, nový způsob přemisťování varny zní docela dobře, do tý doby než si kdokoliv všimne že v tom "zamořeném" baráku někdo je. ()

Padesát jedna (2012) (S05E04)

Hodně psychologický díl, Skyler se pokusí zabít a dává najevo Waltovi že se s ním necítí v bezpečí. Walt zase kupuje auta. ()

Mrtvý náklad (2012) (S05E05)

Kaaaaaaaaamo, to je zase epizoda tvl, mám nervy jak svině, celej díl v napětí. Neskutečná akce, dokonalý přepadnutí vlaku. A ten konec ? Jak Todd to děcko odpráskl ? Tvl tohle je PEAK. ()

Odkup podílu (2012) (S05E06)

Opet tu máme střet názorů, Walt chce dál vařit, ale Mike s Jessem by chtěli metylamin prodat a každej si odnést 5 mega. Doufám že bude mít v tomhle i dál nějakou roli Todd, fakt si mě těmi pár epizodami získal. ()

Řekni mé jméno (2012) (S05E07)

To nene, z Walta se fakt stává úplnej magor, věděl jsem že to jednou přijde, ale tohle je podle mě docela brzy. Každopádně i když mi Mike bude chybět tak i tak to musím ocenit, dokonalá postava. Jinak Waltův staredown epic. "Say my name" ()

Proplouvání nad tím vším (2012) (S05E08)

Yeey jsme zmíněný v americkým seriálu, v kontextu užívání drog, oh well... Každopádně top díl, Walt ani neví kolik vlastně vydělal, Jessemu splatí jeho podíl a Hank zjistí kdo vlastně W.W je. Crazy. ()

Krvavé peníze (2013) (S05E09)

..... Nemám slov. Masterpiece. Hank na vše přijde, takový detail, nechápu jak tam jen tak mohl tu knížku Walt nechat, myslí na každou blbost, ale na tohle ne. Každopádně finální konfrontace nejvíc top. ()

Zahrabáno (2013) (S05E10)

Proč je to tak dobrý ? To snad nemůže být reálný. Walt zakopává prachy a Skyler se snaží Waltovi pomoct jak jen to půjde, nevím co s ní celej seriál všichni měli, borka byla celou dobu skvělá a teď ještě takhle nasazuje krk a brání Walta. Jinak Walt Jr. to furt neví, to bude randál až to zjistí. Otázka je jestli přijde na řadu nabídka Saula se zmizením a změnou identity. ()

Doznání (2013) (S05E11)

Waltova nahrávka pobavila :D Hank reálně asi fakt nic moc jako důkaz nemá. Jessemu totálně jebne když se dozví o otravě Brocka a chce Waltovi zapálit barák. Tpč, to je extrém. ()

Vzteklý pes (2013) (S05E12)

Spolupráce Jesseho a Hanka je něco co jsem vůbec nečekal že může přijít. Jesse vše vyklopí a už z toho není cesty zpět, tohle bude zajímavý. ()

To'hajiilee (2013) (S05E13)

Tyvole to neeee, přál jsem Waltovi aby aspoň ty prachy kvůli kterejm to dělal zůstaly jeho rodině. Všechno se tak totálně zkurvilo, že to ani není možný. Hank zase ukázal, že je prostě v přepalu. Skvělý plán na Walta, jak ho vylákat k zakopaným prachům. Mám pocit že tohle bude ale Hankův konec, tohle nemůže přežít. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis