Walt jede navštívit rodinu, která je stále pod dohledem, a musí řešit následky výbuchu v Casa Tranquila. (Netflix)

castor

Kdo má kovovej kroužek na konci ptáka, měl by se klidit... Nakonec navazujeme tam, kde jsme skončili. Walt má v očích vítěznou jiskru, likviduje stopy, zatímco Skyler si definitivně uvědomuje, s KÝM sdílí jednu postel. Samozřejmě je škoda, že výrazná vedlejší postava (Gus) z předešlé série je pryč, uvidíme, zda díru dokáže zalepit nedůvěřivý Mike nebo někdo úplně jiný. Určitě vydařenější rozjezd série než v předchozím případě. A zároveň uvidíme, kdy a zda se zase začne vařit modroučký meth. Navíc je tu klasický start jako v minulosti – scénou vytrženou z kontextu. Takže uvidíme, kdy Waltovi narostou vlasy, proč vypadá (lehce) jak bezdomovec a jakým způsobem se propracuje až ke kufru se samopalem. ()

Frajer42

Spoilery! Hned na úvod pro mě ti čuráci tvůrci připravili odporné překvápko. Jen tak jim nezapomenu, že ten bývalý mrdák od Skyler stále žije a co víc, on se má dokonce čile k světu. To je opravdu odporné! Také jsem úplně nezachytil, jak se z plešatého lidoopa tak rychle stal novodobý bystrý Dr. House a skalní opora DEA. Naštěstí se zde objevila ta taškařice s magnetem, která se mi velmi líbila, proto hodnotím velice solidně. ()

Anderton

Zatiaľ najlepší otvarák série. Logiku akcie na policajnom sklade radšej riešiť nebudem, pretože oveľa príjemnejšie je sa len ňou nechať unášať a dokonale sa baviť. A dokonale baviť sa dá v tejto časti pri každej scéne. ()