Walt a Jesse se rozhodnou najít si na pomoc s posledním plánem nového parťáka. Na protidrogovém se probírají sérií stop v naději, že na něco přijdou. (Netflix)

DJ_bart

"You're like a time bomb. Tick, tick, ticking. And I have no atention of being around for the boom." ___________ Mike Waltovi pěkně vmetl do pravdu očí. Jonathan Banks si tuhle epizodu ukradl pro sebe a zcela právem. ()

Anderton

Táto časť patrila jednoznačne Mikeovi a komu nie je tento zloduch sympatický, je proste divný :) Vveci sa opäť začínajú rozbiehať odznova, pribúdajú ďalšie postavy a Hank je zase o niečo bližšie k pravde. Ako sa budú veci uberať je ale našťastie nepredvídateľné, v tomto sú tvorcovia proste doma. ()

castor

„Majitelé, ne zaměstnanci!“ Mike dostává očekávanou nabídku. Pánové z DEA hledají stopy v naději, že na něco přijdou, zatímco Jesse už zase Walterovi bezmezně věří (otrava malého Brocka) a Skyler je naopak pěkně vyděšená. Hoši tu nicméně nejsou proto, aby se až příliš dívali zpět, takže hodlají navázat na předchozí úspěchy a potřebují někoho spolehlivého a zkušeného. Jenže Mike je přesvědčený, že Walt je psychopat schopný naprosto všeho. Pravdu má. Každopádně právě Mike courající se po vážném zranění hravě oběhne dům a dostane se do něj kvapem zadním vchodem. No, dobrá. Jinak spokojenost. Seriálový maraton pokračuje. ()

Frajer42

Spoilery! Jelikož se mi výjimečně nechtělo honit si péro, tak jsem se po delší odmlce opět vrátil k tomuto seriálu. Díl to nebyl špatný. Špatný nebyl zejména proto, že se ho strávila ta blonďatá píča v posteli, kde ji to poprvé svědčilo, jelikož se konečně nemohla nijak projevovat. Celá epizoda patřila všem třem plešárdům. Většinu stopáže vyplnil plešoun Mike, který povětšinu stopáže hýkal a kulhal z místa A na místo B. Člověk si chvílemi myslel, že by se ten frajer tímto tempem nestihl dostat na toaletu ani s výkalem v teprve první zatáčce. Bylo to z jeho strany ovšem čisté divadýlko, protože ve stopách Emila Zátopka dokázal Mike z ničeho nic oběhnout celý dům a odemknout si zadní vchod za několik sekund, když přišlo na věc. Jináč se stále pohybujeme v úvodu, takže se toho zase tolik neděje a táhne se to jako sopel. Snad se to brzy zase rozjede a bude nějaké to drama a napětí. ()