Mike a Lydia připravují převoz metylaminu. Walt a Jesse se snaží vymyslet plán, který by nezlikvidoval jejich krytí. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Tak jak kdysi bývaly napínavá finále předchozích řad, tak takové napětí přinesl i tento mimořádně povedený díl. Vlaková loupež byla naprosto fantastická. Málem jsem zemřel ze samého přetlaku napětí. Takhle to má vypadat. Naprosto dokonalá epizoda. Obrovskou třešničkou na dortu byl konec, který mě dostal do kolen. Děkuji a smekám. Více takových dílů. ()

castor

Walter sehraje u Hanka v novém kanclu další divadelní představení, ze kterého je nicméně další cenná pomůcka. Finále fajn, určitě jsem dýchal v pohodě a ani si neucvrkával do trenek, ale uznávám, že vlaková loupež a odčerpávání methylaminu se povedly. I když se Walt (ještě vydržte) zase předvedl. A mimochodem „dohoda“ mezi ním a Skyler o tom, kde budou děti, je přitažená za vlasy. Takže jak to ona má: rodina nebo do celého byznysu stejně jako ostatní vstoupila výhradně kvůli penězům? S úplně poslední scénou jsem měl problém. ()

Tumbik

No ty krávo! Luxusně zpracováno ve všech směrech! Výborný scénář, výborně zahráno! Neskutečně dobře dramaticky zpracované. celý díl vás udrží až do konce v napětí... Myslím si, že moje nervy by si zasloužily dovolenou, takový napětí jsem ještě nepocítil u žádnýho dílu Breaking Bad... A ten konec, neskutečně mě to zasáhlo... Dokonalý díl! Konečně se to zase rozjelo a je to starý dobrý Breaking Bad! Jak již s oblibou říkám, absolutní mastrštyk, který vás donutí si hned pustit další díl! ()

• Přepadení vlaku bylo natočeno v místě 35.5010039N, 105.9170650W. Jedná se o křižovatku „okresky“ a železnice v polopouštní krajině s ojedinělými a od sebe dost vzdálenými domy. (ČSFD)