V závěrečném díle se tento oceněný seriál dramaticky uzavře. (Netflix)

Scanerior

Tato epizoda byla naprostý mazec a spolu s S4E13 a S5E13 patří k tomu nejsilnějšímu, co seriál nabídl. Vše důležité se tu ukončí a nutno říci, že famózně a jeden otevřený konec, který se možná uzavře ve filmu tu vůbec nevadí, ba naopak, pokud se někam hodil otevřený konec, tak rozhodně sem. Líbí se mi i jak to dopadne se samotným Walterem a jak je jeho finálová scéna skvěla pojata spolu s hudbou. Sice bych si možná představoval jiný konec (z hlediska toho, jak dopadnou některé postavy...), ale vzhledem k tomu do jakého bodu seriál dospěl, tak myslím, že toto byl excelentní závěr. ()

swenyx

Velkolepé finále, Walt si jde pro pomstu, navštíví Skyler a vše ji vysvětlí. Popravdě jsem ale čekal, že se Jesse nebude držet a odpráskne Walta. "I did it for me" Jsem zvědavej ještě na El Camino a nejspíš v budoucnu shlédnu i Better Call Saul. ()

termyks

Naprosto perfektní! Viděl jsem to již několikrát a musím říct, že finále se vážně povedlo. Žádné vyloženě hluché místo, linky zakončené, jak nejlépe Walter uměl. Ten pohled Jessieho a Waltera na konci, to je prostě ono! Takto se pozná skvěle napsaný seriál. Díky! ()

Tumbik

Ještě nikdy jsem neviděl, že by měl seriál takové zakončení. Všechno dokonale ukončeno, všechny dějové linky až neuvěřitelně skvěle vyřešeny... Jsem rád, že to tak skončilo... dopadlo to přesně tak, jak jsem si přál (teda až na Waltovu smrt...)! R.I.P Heisenberg, génius, nejlepší chemik všech dob a milující otec, co pro rodinu udělá vše. Nádhera. Dokonalost. Krása. Úžasný. Slova jsou zbytečná, to se prostě musí vidět... ()

hephaestus

Nechápem sympatie s Jessem, áno Walt bol psychopat, ale Jesse to proste posral na plnej čiare. Walta som prestal mať rad po prihode s Jesseho frajerkou, potom sa jeho charakter pekne vyfarbil, v poslednom dieli však dokonal čo mal, prechadzka po labaku bola pekný klinec. No a Jesse, ten si nezasluzil žiť, ohrozil a zničil všetko. Asi toľko k deju, co sa tyka serialu, hm, tazko sa najde nieco lepsie. Chapem ze Černobyl je fajn, ale predsa 5 dielov vs. Takyto brutalny pribeh vo vyse 60 ? To sa neda zrovnať ()

Maysha

SPOILERY: Jelikož se jedná o poslední epizodu, tak si zde dovolím shrnout veškeré mé pocity ze seriálu. Kdyby se do podsvětí nezamotala Skyler, seriál by byl o mnoho lepší. Ač jsem s ní soucítila, co se týče chování jejího manžela, tak mě od začátku srala. Vrcholem všeho bylo darování peněz Tedovi. Přišlo mi to naprosto zbytečné, nelogické a podle mě by se seriál bez tohoto aktu obešel. I přes to, že se mi Walt co díl hnusil, bylo mi jej na konci opravdu líto... Do všeho se dostal s tím nejlepším úmyslem, ale místo toho o vše přišel. Nakonec vlastní hloupostí dal přesnou lokaci s penězi tomu nejhoršímu, kterého si mohl vybrat. Nejvíce mi však bylo líto Hanka. Vím, že to jinak nešlo, ale zrovna on si nezasloužil takhle skončit. Duo Jesse a Walt bylo bezkonkurenční. Škoda, že to mezi nimi skončilo špatně. Walt měl nejméně 3 šance s tím utnout a užívat si života s jeho rodinou, aniž by se na něco přišlo, a nechat jeho parťáka na pokoji, ale místo toho se z něj stal narcistický sociopat. Naopak z feťáckého hajzla Jesseho se stal rodinný cíťa. Překvapivý vývoj postav. Jen je škoda, že tvůrci na konci neukázali, jak Elliot s Gretchen předávají peníze jeho dětem. ()

Harper66

K 5 hvězdám bych čekal trochu rozvinutější konec, jako je vykopání Hanka a pohřeb, kde by ho třeba Walt sledoval z povzdálí, možná nějaký dopis pro Walta juniora, aby mu dokázal odpustit, předání Waltových peněz rodině, ať se dozvíme, že to všechno opravdu k něčemu bylo. Jako celek se ale rozhodně jedná o jeden z nejlepších seriálů všech dob! ()