Seriál se blíží ke konci a všichni se snaží vypořádat s radikální změnou okolností. (Netflix)

LachtanShows

Jedna z nejlépe hodnocených televizních epizod všech seriálů v historii se vymyká zajetým BB konvencím. U většiny dílů tohoto kulervoucího seriálu jsem si navykl na vlažný průběh a krutý konec, tady se začíná rovnou extrémně emotivně a postupně se polevuje. Jako na drátkách se budete ale cítit po celých 45 minut! ()

DivisorSVK

Práve som dopozeral už druhý krát Breaking Bad series a každý má nejakú obľúbenú časť vo svojom obľúbenom seriály, a hlavne v Breaking Bad si ťažko nejaký len 1 nájsť ale táto časť má niečo v sebe čo ostatné nemajú ale za mňa je toto najlepšia časť aj keď je smutné čo sme videli a emócie nami prechadzajú ako keby sme to cítili a dívali sa ich očami. (aspoň ja som sa do tohodosť vžil) a skoro som zabudol dýchať. 6* PS. po skončení tohto dielu som si musel dať panáka. ()

swenyx

Tak tohle byl podle mě nejlepší díl seriálu. Tady se toho tolik posralo, ty krávo. Hank a jeho kámoš mrtvej. Todd s jeho bandou skoro vše Waltovi vezmou a zároveň unesou Jesseho. Flynn se vše dozví. Walt unese Holly a začíná novej život. Tvl a ještě vlastně Walt řekne Jessemu že mohl zachránit Jane. Heeej konec tohle, neuvěřitelnej seroš. ()

7Filip7

Nejlepší epizoda v serialové tvorbě! Tady není vůbec, ale vůbec co vytknout. Od absolutně šokujícího a smutného začátku, kde vám i slzička ukápne, přes drama a hádku v rodině až po odjezd Waltera za novým životem, jede epizoda neuvěřitelným tempem. Tuto epizodu snad už nikdy nic nepřekoná. Slovy nejde vyjádřit dokonalost této epizody. Masterpiece! ()

Rocky88

I po letech zůstává tenhle díl tím absolutním vrcholem seriálové tvorby. Ano, konkurence je hodně, a to nejen v rámci BrBa, ale i BCS. Nicméně Ozy je ultimátní emocionální bomba, řítící se na plný otáčky od první do poslední vteřiny. Teď mám doma taky malou princeznu a ten konec mě rozžvejkal jako nikdy nic předtím. Jak se po cliffhangerech předchozích dílů každý chce natěšeně pustit do dílu dalšího, po tomhle válci si každý rád dá pauzu. Hail to the king! ()

• Když Skyler White (Anna Gunn) a Walter White Jr. (RJ Mitte) přijedou ke svému domu, v odrazu bočního okénka auta si lze všimnout objektivu kamery. (imagoo)
  • Když Walter White (Bryan Cranston) v epizodě Ozymandias valí sud s penězi v poušti, projde kolem svých starých kalhot, které mu uletěly v pilotním dílu. (dandy11)