Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiálny text distribútora)

Oswaald

No nevim, docela jsem se bavil. Směs trapnosti, sem tam fekálního humoru a L.Nielsena na mě zabrala. Navíc ta holka byla celkem kóča:) ()

majklfly

Další příjemný sobotní filmový večer.nad tímto rádoby akčním snímkem.Ačkoliv jsem opravdu nechtěl místy jsem se neuvěřitelně bavil.Konečně se po dlouhé době objevila komedie, která má hodně daleko od děsnýho Dojáku ,nebo Epic movie.Jediné zklamání ,kterého jsem se dočkal byl neuvěřitelně mizerný herecký výkon praštěného otce v podání herce Lesliho Nielsena.Jestli ho někdy potkám ve vážné roli tak se zakousnu do stropmu a budu dělat suchou větev .Krásná hudba ,neopakovatelný humor a Sára Paxton. 70% ()

BillyBob

Naprosto fatální omyl tvůrců, kteří asi byly zhulení když psali tenhle "film". Vtipy který se daly vidět ve 150 dalších filmech už prostě nemůžou být vtipný. Tento "film" potvrdil mou domněku, že dnes už se prostě nenatáčejí dobré parodie. ()

doginko

zábava=100% - mna takéto filmy neskutočne berú...vid scary movie...samozrejme ze obsah je na odpad...ale co na tom ked sa dá poriadne a schuti zasmiat na kravinách...cize 50% ()

Foglis

Nemám rád žádny z těch scary pitomin, u tohohle jsem se ale párkrát zasmál takže tomu 2* dám. Taky hlavně proto, že toho fekálního hnusu kterým jsou tyhle filmy narvaný je tady mnohem míň. Navíc hlavní hrdina je fakt kretén a to na tom bylo nejzábavnější. ()

Stingray odpad!

Další z řady "bla-bla Movie" ! A první u který se mi nechtělo zvracet. Kdyby se tak moc nedržela Spider -Mana mohla to i bejt legrace. ()

Angel7

Milí hodnotitelia, ak nemáte radi paródie, tak nemrhajte svoj ani náš čas písaním kritiky na paródiu ako žáner. Žiaľ znova a znova potom čítame reakcie typu, je to nízke a podobne. Toto je paródia, toto sa ani netvári seriózne. Mňa osobne milo prekvapilo to, že gagy majú vyššiu úroveň ako predchádzajúca tvorba protagonistov. Sklamalo ma dosť úzke kopírovanie príbehov z parodovaných filmov. ()

Vampira

No, jsou lepší parodie, ale tohle není tak špatný. Jen škoda, že se časem některé vtípky začínají opakovat a jak je známo, opakovaný vtip přestává být vtipem, a pár z nich nebyly vtipné ani poprvé. A 2 scény (hlavně ta prdící) jsou extratrapné. A některé vtipy jsou trochu ujeté, ale vtipně ujeté, takže vcelku se mi to líbilo. ()

sladkemlicko

Hmmm...toto se vážně nepovedlo..:( Bohužel to jde s těmito parodiemi s kvalitou stále dolů a dolů. Už si ani nevzpomenu,která mi pobavila. Fakt hrůůza.. ()

NickSloterSG

Spider-man, Batman, Superman, Vážka..... :D Superhdina je klasická parodie typu Scary movie a jí podobných. V tomto případě parodující nám všem známé superhrdiny. Neřekl bych, že by nějak extra excelovala či naopak nějak propadala. Jako u většiny z těchto filmů se střídají trapné scény se scénami až trapně dobrými, které si na nějaký čas budete pamatavat a smát se jim. Kdybych to hodnotil v tomto žánru tak bych i uvažoval asi o 4hvězdičkách, ale když to vemu v globálu, tak musím dát jenom 3. ()

DK1113

Nechapem, preco ma tento film tak nizke hodnotenie. Mozno ako umelecke dielo naozaj nema vysoku cenu, ale tych 85 minut som sa smial takym stylom ako asi pri ziadnom filme a za to mi to stalo. Uz len hlaska "nasral sem si do kalhot!" ma tak rozosmiala ze som to musel pozastavit. Odporucam kazdemu, kto sa rad zasmeje, pri tomto filme s vaznou tvarou urcite nevydrzite. ()

chevronman

Pár vtipným momentů se tu našlo. Do odpadu bych to rozhodně neházel. Ale zas na druhou stranu víc jak jednu hvězdičku si tento film nezaslouží. Navzdory oněm několik zmíněným vtipným momentům jde o stupidní film. ()

vojtik.sup odpad!

Ani Scary Movie, ani nic podobného se nepřibližuje Superhero Movie. Prosím tvůrce: Když vaše předchozí filmy nesli minimální úspěch, nemučte nás už s takovými hovadinami jako je tohle. Je to na zvracení. Odpad!!! 0%!!! ()

Abin_Sur

Stejně tak, jako všechny napodobeniny superhrdinovských filmů tento skončil katastrofálně. Veškeré vtipy jsou již ohrané, a proto se jim vůbec nikdo nesmál. ()

Fixa

Od tohodle snímku nemohl snad nikdo čekat něco extra. Měl jsem, ale náladu na bezduchý humor. Bohužel těch vtipných scén tam bylo málo a ostatní byly takové ty gagy, kdy někdo "legračně" upadne, apod. Bavil jsem se průměrně, musím, ale ubrat, protože je to asi měsíc, co jsem film viděl a už nevím, čemu jsem se tam vlastně smál ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (viac)