Simpsonovi: Příliš drsný pro TV

(video kompilácia)
  • USA The Simpsons: Too Hot For TV

Kompilácia štyroch bežne odvysielaných epizód vybraných zo 6. až 10. série, a to Dědeček versus sexuální ochablost (1994), Pistolníkova rodina (1997), Rození líbači (1998) a Speciální čarodějnický díl (1998). (Real Tom Hardy)

Doudis19

Jeden průměrný díl Simpsonových podpořený výtečným čarodějnickým dílem a dvěma lechtivými o sexu. Krom druhého dílu uznávám, že chápu co chtěl básník říct tím :"Příliš drsné pro TV!" i když jeho názor nesdílím, je pravda, že sledování těchto dílů by se měl člověk vyvarovat v přítomnosti svých ratolestí, přinejmenším si ušetří ohrané a palčivé otázky ohledně tvorby miminek. ()

lennyd

Čtyři příběhy rodiny Simpsonových, které svým dětem opravdu nepouštějte. 1.díl - Speciální čarodějnický - Homer zjišťuje, že mu Marge byla nevěrná - s oslizlým zástupcem mimozemské rasy. A z tohoto spojení se zrodila malá Maggie. Bartovi a Lise se naopak podaří dostat se do seriálu svých oblíbených Itchy a Scratchy - brilantní, skvělý nápad (včetně úžasných titulků). 2. díl - Pistolníkova rodina - Homer zjišťuje, že aby ochránil svoji rodinu, potřebuje zbraň. Až na to, že mu láska ke zbrani začne přerůstat přes hlavu, což se Marge ani dětem dvakrát nelíbí - tento díl je o něco slabší, sice jsou to stále Simpsonovi, ale proti prvnímu dílu jen slabý odvar. 3. díl - Rození líbači - Marge a Homer se pokouší zachránit svůj skomírající sexuální život. Největším kořením sexu se pro ně stává užívání si na veřejnosti - Ano, i Simpsonovi mohou být trochu oplzlejší (ale stále v mezích zákona), nicméně tento díl se mi z celého filmu líbil asi nejméně. 4. díl - Dědeček vs. sexuální ochablost - Homer a jeho otec se rozhodnou vydělat miliony na tajném receptu k elixíru lásky - ale prvně budou muset najít cestu sami k sobě - na tomto díle se mi asi nejvíce líbily obskurní teorie dětí (Bart, Lisa, Mulhaus), co se s jejich rodiči děje. Celkově - pokud máte rádi Simpsonovy, a nejste puritáni, tak se budete bavit stejně dobře jako u jakéhokoliv dílu seriálu... ()

Compadre

Jedny z nejlepších dílů vůbec!! "Kde mám kalhoty?" "ve víru vášně jsi je vyhodil z okna. Říkals, že je už nebudeš potřebovat." ()

Paity

Skoro by se chtělo říct Příliš drsný pro TV, ale zároveň téměř to nejlepší, co v rámci Simpsňáků vzniklo. Dávám rozhodně palec nahoru. ()

Marrty3

Stydím se, že jsem to viděl až teď. Nechápu, proč tohle nebylo v US vysíláno ?! Mají tam milionkrát morbidnější a erotičtější filmy a to jim nevadí. Každopádně jsou tu super 4 díly. Simpsonovi jsou ten nejkultovnější seriál a proto není potřeba tady váhat o hodnocení. Matt Groening & James L. Brooks vytvořili tu nejfamóznější rodinku, která už mě dlouhá léta baví a stala mým nejoblíbenějším seriálem vůbec. Nicméně, stále nechápu název "Příliš drsný pro TV" , spíš by se to mělo jmenovat "Příliš dokonalé pro TV" . SIMPSONOVI RULES ()

zdenur

Příliš drsný pro TV? No já ani nevěděl že jsou tyhle díly nějak zvlášť. Pistolníkova rodina určitě vede, naopak Rození líbači krapet pokulhávají. I tak určitě za 5*, jako seriál. ()

Gastovski

Příliš drsné pro TV? To nevím co v tý Americe dělaj. Simpsonovi obsahují i drsnější a urážlivější díly než tyto čtyři, ale špatné rozhodně nejsou. ()