Na prvý pohľad síce veľmi atraktívna, no nie veľmi bystrá Shelley (Anna Faris) si svoj bezstarostný život plejboj-zajačika užíva plnými dúškami. Vlastne... Užívala, kým ju z rezidencie plnej podobne krásnych a relatívne dosť jednoduchých slečien nevyrazili! Ešteže to osud s rozkošným ex-zajačím bezdomovcom myslí dobre, zavedie ju totiž priamo do sídla študentského sesterstva Zeta-Alfa-Zeta, v ktorom žije sedem jeho dosť svojráznych a od chodu bežného sveta neprehliadnuteľne odtrhnutých členiek. A tým príde nová spolubývajúca maximálne vhod, pretože ich zopár potrebujú ako soľ, najlepšie už včera – inak totiž prídu o strechu nad hlavou aj ony! A tak tieto mladé dámy z nepopulárnej kategórie „totálne nepoužiteľné“ v zúfalstve rady prijmú Shelleyinu ponuku, že ich naučí všetko dôležité o tom, čo má v malíčku – o mejkape a mužoch! Nuž a na oplátku zase dievčatá trošku priučia ju niečomu, čo jej až dodnes chýbalo – uvedomeniu si vlastnej individuality a váženiu si samej seba! Shelley a jej nové priateľky skrátka čaká jedinečná lekcia, vďaka ktorej by mohli konečne pochopiť, že im život má čo ponúknuť. A ešte viac – že im ponúka nepomerne viac, než vôbec dúfali... (TV Markíza)

lesumir

Není to ani tak hloupý, ani tak klišovitý a ani tak trapný nebo plytký jak se píše. Čekal jsem od toho rozhodně míň, Anna Faris totiž brutálně ruluje a to její přehrávání a všechno to její "sexýýíí" jsem ji totálně žral! Na čtyři to úplně není, ale já se slušně bavil a hezky to uteklo, i když bylo pár scén, při kterých jsem svíral pěst... ()

juta

Příjemné překvapení. Čekal jsem průměrnou komedii, ale nějakým způsobem se mi to hodně líbilo. Velký rozdíl co se týče vzhledu, když přirovnám k sobě Annu Faris tady a ze Scary movie. Člověku se ani nechce věřit, že je to ta samá herečka. Kat Dennings taky super :-) ()

Fiftis

Chcel som dať priemer, ale asi sekundu pred hlasovaním som sa rozhodol dať len dve hviezdičky. Film som si pozrel len kvôli Emme Stone a vlastne len kvôli nej som to s pokojom bez zastavenia dopozeral. Anna Faris, i keď ju nemám v obľube bola fajn, až sa divím, akú kočku z nej urobili. Takáto "vážnejšia" rola sa jej hodí viac než v paródiách typu Scary Movie. Práve kvôli tým rolám som k nej začal pociťovať miernu averziu. Film určite nieje pre mužské publikum, i keď je v ňom veľa krásnych žien, ale skôr je to film pre zakomplexované pubertiačky, ktoré si chcú filmom dokázať, že nie sú len ony škaredé a že aj ony môžu byť po čase krásne. ()

Arkos

Od této komedie jsem moc nečekal, a proto jsem ani nebyl zklamanej. Párkrát jsem to chtěl vypnout, hlavně když hlavní hrdinka poučovala ostatní jak se mají chovat, no, ale vydržel jsem a musím se přiznat, že jsem se nakonec i párkrát zasmál.Co vím ale zcela jistě, tohle už si znovu nepustím. ()

JohnnyD

3/10 Klasická "sandlerovka" s pramálom vtipných scén, zato s výdatným castingom (najmä Emma Stone je tu na nepoznanie "spopoluškovaná"). Ale soundtrack je úplne famózny! ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 8/10 Efekty 4/10/// +nejvíc asi zaujala Emma Stone a těšil jsem se na Annu Faris, občas jsem se mírně pousmál, hudební stránka byla dobrá -příšernej scénář, vadily nekteré stupidní dialogy, i hloupé a naivní chování hlavní hrdinky, navíc ten film není ani moc sexy a český dabing taky za moc nestojí/// Proboha co to mělo být. Film, který na první pohled upoutá svoji líbivou obálkou a Annou Faris v hlavní roli je ve skutečnosti stupidní dívčí komedií s ohraným poselstvým o tom jak být hezká neznamená všechno. Tak snad svoji oblíbenou herečku příště uvidím v kvalitnějším filmu./// Celkem 48%/// ()

Rosaviva

Nalákala mě na to především Emma Stone, Kat Dennings a Anna Faris, první dvě zmíněné se mi tady i docela líbily, ale co se týče Anny Faris tak tu bych nejradši něčím praštila. Byl to další z těch hloupoučkých, naivních, amerických filmů, jak se na vysoké všechno změní v lepší. Jednou se na to dívat dalo, ale znovu už rozhodně ne. 2* ()

-OverLord-

Anna Faris je tady fakt sexy. Hraje tady tak hloupou blondýnu, až je to docela roztomilý a děsná sranda. Navíc ještě spousta dalších fajn herců. Bavil jsem se. ()

Sysel_CZ

Veselé, pohádkovité, roztomilé, zábavné a rozhodně pětihvězdičkovité, a to čistě proto, že se ten film nebere vážně a že je prostě 'jen' veselý, pohádkovitý a roztomilý. Komu se to může nelíbit? Lepší komedii jsem neviděl od... ani nevím, není to sice megafilm, ale je to safra dobrej film. ()

kingik

Perfektně jsem se pobavil u této sexy komedie, která je zcela prostá oplzlých vulgarismů, ačkoliv pochází z produkční dílny Adama Sandlera. Anna Faris hraje dokonalou, dobrosrdečnou a lehce " vymaštěnou barbie" blondýnu, pro kterou je dokonalý vzhled nejdůležitější věcí na světě, alespoň do chvíle, kdy shodou okolností po odchodu z vily Playboye se dostane na upadající dívčí kolej sdružující spolek Zeta, jehož sedm nevzhledných členek trpí nedostatkem sebevědomí a o svůj vzhled vůbec nepečují. A tak milou Shelley alias Annu Faris čeká, v rámci záchrany spolku, nemožný úkol. Musí z těchto ošklivek udělat neodolatelné krásky, sehnat povinně ještě dalších 23 dívek, aby kolej nezavřeli a vyřešit si i problémy s láskou. Faris zde téměř v každé scéně má na sobě nějaké sexy "hadry" a pozadu nezůstává ani sedmička ošklivek, z kterých se v polovině vyloupnou "hezule", jako třeba Emma Stone, Kat Dennings, Katharine McPhee nebo dcera Bruce Willise, Rumer Willis. Záporné role si střihli Monet Mazur a Sarah Wrigt a trochu rušivě zde působila účast Colina Hankse coby nového nápadníka. To už se tak prostě stane, že mně tahle komedie nevysvětlitelně sedla a po celou dobu jsem se nad její upřímnou naivitou protkanou parodickými prvky (slavná scéna s Marylin Monroe nebo Forrest Gump byly opravdu dobré) příjemně bavil, a i když moralizování typu že "vzhled není tak důležitý jako to, co máte uvnitř" se přece jen nevyhnula, tak jsem byl překvapen i tím, že sexy komedie neznamená vždy hrubozrnná komedie. 90% ()

IQ Tiqe

Jednou bych se noc rád dozvěděl, jak ve Státech funguje kolejní systém. Furt nějaké kappa, zeta, alfa, skoro celá řecká abeceda, wtf? # - "Pověděl mi to jeden ptáček." - "Toho ptáka bych fakt chtěla poznat." ()

Tsuki

Film, který dle mého spadá do kategorie trapných komedií. A to z toho důvodu, že rádoby komendiální scény jsou buď moc hloupé na to, aby byly vtipné, nebo právě moc trapné na to, aby byly vtipné. Nebylo nic, co by mě přesvědčilo o tom, dát filmu aspoň ty dvě hvězdičky. Téma miliónkrát ohrané - kolikrát už jsme viděli proměnu looserů a ošklivek v krásné a oblíbené holky? Nejsem přímo proti ohraným tématům, ale pokud mě o kvalitě filmu nepřesvědčí ani nic jiného, pak je ohrané téma jen jedním z důvodů mého nízkého hodnocení. Krom špatného komediálního prvku neoslnily ani herecké výkony. Annu Faris moc nemusím, protože jsem ji ještě neviděla v jediném filmu, kde by nehrála hloupou kozu (všechny Scary Movie, Žába k zulíbání, atd... Dokonce i ve Ztraceno v překladu hrála krávu) - a takový typ rolí vždycky hraje se svým typickým přehráváním, tudíž nejsem schopná poznat, jestli skutečně dovede hrát, nebo umí jen přehrávat. Jediné, co mě na celém filmu aspoň trochu zaujalo, byla herečka Emma Stone, což ale filmu stejně vůbec nepomohlo. Nemůžu si pomoct, ale označila bych House Bunny za zbytečnou komedii. ~(1,2)~ ()

Smok

Podivuhodne príjemná a ľahko dopozerateľná komédia s celkom dobrými hláškami. "Najradšej osychám nahá, tak ako ma Pán Boh a Dr. Bergman stvoril :)" ()

teutates

Síce plné farieb a "noblesse", ale hrozne naivné a hlúpe dielo... Anna Faris určite nedvíha tento snímok ani len o stupeň vyššie, ak niečo takto funguje, bude to vážne ta wonderbra. 4/10 ()

dex2man

Anna konečně naplno předvedla své fyzické přednosti a věřte, že je na co koukat, ale myslím, že z pozice naivních, prosťounkých slečínek od Matella, s jejichž výrazem se kdysi proslavila ve Scary Movie se už nevyhrabe. Zkrátka ani nedostane tu příležitost (ne že bych jí to přál) a bude si muset i nadále trénovat svůj překvapený, vyděšený, ale roztomilý kukuč v jednoduchých, holčičích komediích jako Hot Chick nebo právě House Bunny. ()

bassator

Když se člověk podívá na obal DVD je mu úplně jasné co uvidí, a proto od toho očekávat něco hlubšího nemůže snad ani ten největší fantasta. Tento snímek mě sloužil jako dobrá kulisa, ale ale pro milovníky Pravých blondýnek a podobných "pecek" je toto úplně ideální věc... - 31. 5. 2012 - 20% ()