Na prvý pohľad síce veľmi atraktívna, no nie veľmi bystrá Shelley (Anna Faris) si svoj bezstarostný život plejboj-zajačika užíva plnými dúškami. Vlastne... Užívala, kým ju z rezidencie plnej podobne krásnych a relatívne dosť jednoduchých slečien nevyrazili! Ešteže to osud s rozkošným ex-zajačím bezdomovcom myslí dobre, zavedie ju totiž priamo do sídla študentského sesterstva Zeta-Alfa-Zeta, v ktorom žije sedem jeho dosť svojráznych a od chodu bežného sveta neprehliadnuteľne odtrhnutých členiek. A tým príde nová spolubývajúca maximálne vhod, pretože ich zopár potrebujú ako soľ, najlepšie už včera – inak totiž prídu o strechu nad hlavou aj ony! A tak tieto mladé dámy z nepopulárnej kategórie „totálne nepoužiteľné“ v zúfalstve rady prijmú Shelleyinu ponuku, že ich naučí všetko dôležité o tom, čo má v malíčku – o mejkape a mužoch! Nuž a na oplátku zase dievčatá trošku priučia ju niečomu, čo jej až dodnes chýbalo – uvedomeniu si vlastnej individuality a váženiu si samej seba! Shelley a jej nové priateľky skrátka čaká jedinečná lekcia, vďaka ktorej by mohli konečne pochopiť, že im život má čo ponúknuť. A ešte viac – že im ponúka nepomerne viac, než vôbec dúfali... (TV Markíza)

kareluh

Krásná průměrná pozitivní školská komedie s nadprůměrně krásnými lidmi. Jednoduchý vtip, plno krásy, zajímavý přechod z playboy domu do školního prostředí. Ukázka nebojácnosti při ptaní se na "nový domov" a hezký záběr s vykoupeným během malého Foresta :) 55% ()

verunecek

Je to komedie,ktera ma poselstvi o tom,ze je dulezite co je uvnitr a ne na povrchu cloveka. U me to s vim zpusobem uspelo a nejvic me pobavilo kdyz se Shelly zamotala a zalepila se zvykackou... ()

PORTER44

Stupidní kravina tak akorát pro mladý puberťačky kterým nevadí že ve filmu hrají herečky který nechali mozek doma,asi to tak režisér chtěl.To co mělo být vtipný mi připadalo spíš trapný. ()

TynTynka

Taková stupidita :D Příběh samozřejmě předvídatelný a člověk si chvílama fakt říkal, jestli to může být ještě blbější :D Ale bylo tam i pár vtipných scének. Někdy mě to přišlo docela přehnané. Nejvíc se mi líbila Kat Dennings, ty její výrazy :D Taková oddechovka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pověděl mi to jeden ptáček." - "Toho ptáka bych fakt chtěla poznat." Naivní blondýnka Anna Faris, která pracuje pro Playboye, je vyhozená na ulici a musí si najít místo, kde bude žít. To najde u dívek z vejšky, které patří mezi ošklivky a podivínky. Na konci filmu jsou všechny k nakousnutí. :D Nebudete se sice popadat smíchy za břicho od začátku do konce, ale pár příležitostí k upřímnému smíchu se najde. Plus Anna Faris je tu šukézní od začátku do konce. - 80%. ()

Setcet

Jednou za čas příjde Vaše žena s tím, že Vám chce ukázat svoje oblíbené filmy, když Vy do ní perete všechny ty Picardy, Worfy a Daty. A příjde s tímhle. Definitivní důkaz toho, že ženy pochází z Venuše a muži z Marsu. Pro mě ultimativní srágora, pro ni zábavný způsob trávení večera. ()