Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta... (oficiálny text distribútora)

VanTom

Stylu cartoonových grotesek se výpravná hraná varianta drží opravdu věrně, s tím se k této tarzanovské parodii musí přistupovat. Bláznivé a skrznaskrz dětinské fórky naštěstí vyznívají spíše roztomile, vyloženě hluchých a trapných jich není tolik (ale najdou se). Naopak borcení čtvrté stěny a geniální hlody vypravěče občas dosahují až "montypythonovských" kvalit (on John Cleese také namluvil opa Opa). ()

smolicek04

Tak tu nieje doslova nič čo by ma nadchlo ani smiech ani plač ani zimomriavky proste nič....Len typický koniec ktorí sa dá očakávať už po 5 min. sledovania. ()

Elleannie

Díky tomuhle filmu jsem si oblíbila Brandona Frasera. Je to komik celou svou osobností, dokáže ze sebe udělat blázna (v dobrém slova smyslu), a to se mi na něm líbí. Ani chvilku jsem se nenudila, je to taková ta správná oddechová komedie, na kterou mám v tuhle chvíli, kdy píšu tenhle komentář, chuť se podívat. ()

Roseinka

Proboha, tak tenhle typ humoru já prostě nepochopím. Párkrát jsem se zasmála, to jo (i když tak maximálně 4x), ale povětšinu filmu jsem si řikala něco ve stylu, jestli si ze mě nedělají pr.... 20 minut před koncem jsem usínala, tak jsem to jednoduše vypnula (v dětství jsem to jako malá viděla celý). ()

sedm.1

U spousty komentářů vyzívám potenciální diváky k tolerantnosti a jisté schovívavosti, ale u tohoto zvratku právě tolerantnost a schovívavost já sám splachuji nekompromisně do hajzlu a jen si říkám, kam lze s tvůrčí nesoudností až zajít, neboť právě zde byli ony mé pomyslné hranice trapnosti a nesoudnosti zas posunuty o pěkný krůček dál. A je mi naprosto jedno, že jde prakticky o film určený pro dětské publikum, neboť je sice možná pravda, že zhruba děcka okolo desátého roku života by se u toho mohla bavit, ale proč z nich dělat už v tak útlém věku debílky. Jinými slovy, snad až na dva průměrné fórky je zbytek gagů, rádobyvtipných scén a dialogů tak trapných, infantilních a několikrát až urážejících, že nelze nic jiného, než po celou dobu obracet oči v sloup. Ta samá reakce platí ale i pro zápletku (jestli tomu tak v tomto případě lze ale tak vůbec říkat), pro herecké výkony (včetně jinak jindy vtipného a sympatického Frasera), i neskutečně laciné trikové zpracování, prostě je to jedna velká hrůza. Já k tomuto filmu zkrátka odmítám mít jakékoliv odpustky, po mě to byla naprosto šílená magořina, a to v tom nejhorším možném slova smyslu. ()

klúčik

B. Fraser ako Tarzan, to je sranda sama o sebe. Moja mladšia dcéra mala tento film rada, keď mala okolo 8 rokov. Dnes ho už moc nemusí... Ja tak isto moc nemusím...... 50%. ()

Mr.Floyd

Komediálnejšia a uletenejšia verzia klasického príbehu o Tarzanovi obohatená o nespočet abstraktných a nereálnych situácí, hovoriacich a prefíkaných zvierat či dementne sa tváriaceho Georgea. Zábavná záležitosť nad ktorej logikou a zmysluplnosťou si netreba lámať hlavu. Návod na sledovanie je takýto: 1. Vypnúť mozog. 2. Pustiť film. 3. Zabaviť sa. a pozor!! po 4. Nezabudnúť mozog znava zapnúť!!! ()

Roby

Na tomhle jsem vyrostl, jako 8 leté děcko já jsem to viděl i 5x za měsíc a i dnes to mám stále ve svém srdci na speciálním místě. ()

sidny

Tak tuhle komedii miluji i přes všechny její malé chybičky. Brendan svojí roli krále džungle hraje úchvatně a super inteligentní opičák je taky skvělý. nejvíce se mi na této komedii líbí jak je vše přehnané a parodizované, ale zárověň úplně skutečné. Prostě nejlepší komedie méjo mládí, která mi navždy přirostla k srdci. ()

honzii

Něco na tom prostoduchém Georgovi (v podání Frasera s debilně sympatickým úsměvem) a Uršule se šmoulím hlasem prostě je. Je to tak dětinsky ujeté a disneyovsky praštěné, až je to upřímné a srdečné. Vypněte inteligenci, nalaďte se na dobu, kdy vám byly čtyři roky a užívejte vítězství dobra nad zlem. ()

xmozek

Tohle byla taková kravina až se mi líbila.Vypravěč který se hádá s postavami se mi zas tak nelíbil ale pes v podobě slona byl dokonalej.4 * ()