Před mnoha lety se nad centrální Afrikou zřítilo letadlo. Přežil jediný pasažér - nemluvně George. Uplynulo dvacet let a z George se stal skutečný král džungle. Pak k jeho útulnému bungalovu z palmoví zbloudila výprava s krásnou dívkou Uršulou, kterou pronásleduje její slizký snoubenec Lyle. Když se Uršula dostane do smrtelného nebezpečí, odporný Lyle zbaběle prchá, zatímco hrdinný George se spouští z liány přímo na překvapeného lva zabijáka a odnáší Uršulu do svého království. Dívka je šokována - pohledný a sexy opičí muž, mluvící gorila a uměleckým nadáním a slon, který se při své mnohametrákové váze chová přesně jako přítulný pejsek. Nicméně překvapen je i George, když se později se svou láskou Uršulou vydává do San Franciska a na vlastní kůži poznává džungli velkoměsta... (oficiálny text distribútora)

FireFox

Nemám moc tyhle nachytřelý zvířata v lásce, ale tomuhle se nedalo odolat. Příběh vem čert, ale zábava to byla slušná. Brendan skvěle uplatnil veškerý svůj komediální talent, i dokonalé tělo ;-) ()

jinyHonza

Konečně po dlouhé době komedie bez fekálního humoru. Lehce upocené, lehce banální, ale ideální oddechová jednohubka. Ten šedivý mazlíček byl naprosto úžasný. ()

Kesinka

Brendan Fraser jako neohrožený král džungle s roztomilostí sobě vlastní a Leslie Mann coby jeho Jane ... ehm pardon Uršula. S kouzelným humorem, který mě snad nikdy neomrzí stavím tuto komedii na piedestál amerického humoru. Je to inteligentní, chvílemi jsou gagy nepředvídatelné a film nabíjí úžasnou pozitivní energií. Za mě plný počet bodů ;) ()

frannyberry

Skvělá komedie, která má zdánlivě jednoduchý, ale o to ušlechtilejší cíl: pobavit diváka. A to se jí daří beze zbytku. Roztomile naivní George, emancipovaná dívka z velkého města, překvapená jeho udatností, kouzelně úchylný Lyle, situační komika a nakonec i ty báječně nedokonalé trikové scény - vše přispívá k perfektně vyvážené crazy komedii. To že je George navíc velký fešák, který potěší oko divaček (nebo čtyřprocentních diváků:)) určitě není zanedbatelný fakt. ()

Matdodo

Skvělá parodie,tady si sedlo úplně všechno.Vtipnej Tarzan Brendan,naivní sympatická kráska (nádherná Leslie Mann) slizkej záporák,sečtělá opice a korunu tomu nasadí hláškující vypravěč.Je to dětsky naivní ale je to hlavně fakt zábavné což je u parodií základ,pobaví se celá rodina....Mám i Krále džungle 2 ,dodnes jsem ovšem nenašel odvahu si ho pustit, nechci si kazit dojem. ()

padlar

Povedená parodie na Tarzana. Byla to zábava víceméně od začátku do konce. Některé gagy byly naprosto vynikající. Třešničkou na dortu pak byl vypravěč. Jo a mimochodem, ta úvodní písnička je strašně chytlavá. Ještě teď si jí v hlavě pobrukuji :-). ()

andydufrsn

Solidní parodie na Tarzana mně už teď (viděl jsem ji tak po 15 letech) tolik nebavila jako před časem, ale pořád jsem se příjemně pobavil. ()

emarie

Na tomto vyrástla staršia dcéra, pesnička perfektná, aj keď stále šla dokola, nikdy neomrzela. Príjemné pobavenie, ktoré nezachádza do trapnosti. Naj hláška - Ja neviem, čo tie ženy na tých koňoch vidia :-D ()