Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

GodComplex

Ani nevim, jak to tenhle kousek udelal, ale je o uroven lepsi, nez vetsina ostatnich podobne ladenych vztahovych patlanin. Prolina se zde x ruznorodych vztahovych linii, takze to vubec nenudi, je to zajimave obsazene (i kdyz toho Aflecka a Scarlet bych si klidne nechal ujit..) a par bonusu navic, ktere to dokoply na 4*. New Order, Human League ve vyzvaneni a The Cure v titulcich. 7/10 ()

Alementina

Vztahovej film, natoceny v humornem tonu, ve kterym snad kazdy, kdo uz ma par schuzek za sebou, musi poznat neco, co uz zazil. Zbytecny jsou ty tri, ctyri prostrihy s monologem do kamery, ale pro me naprumer co se tyce pocitu z prijemny podivany, na kterou se urcite rada zase nekdy podivam :) A doporucim kamoskam :) ()

buldock

Největší problém tohoto snímku tkví v jeho zbytečné rozvleklosti a nekompaktnosti , kterou způsobuje hlavně fakt , že je vše rozmělněno do příliš mnoha vztahů , z toho pramení spousta různých postav jejichž osudy se postupně začnou prolínat a divák se začne postupem času v tom všem trochu ztrácet a bohužel i nudit. Režisér , který mě svým výkonem moc nepřesvědčil si evidentně ukousnul velké sousto a moc to se všemi těmi hereckými hvězdami , ze kterých musím vyzdvihnout hlavně čtveřici Scarlett Johansson , Jennifer Connelly , Ginnifer Goodwin a Justina Longa zkrátka nezvládnul. Ono více někdy znamená méně. Film: 69% ()

Lum3n

Romantická komedie kde se sejde spousta hvězd, kteří se střetávají v jednotlivých příbězích. Hmm, kde jsem to jen viděl... Tento systém se dostal po Lásce Nebeské docela do kurzu, ale dopadlo to vždy pouze průměrně, což je i tento případ. ()

Tony.cs

Příjemné a vcelku optimistické. Nejvíce se mi zalíbil pár Jennifer Aniston a Ben Affleck. Bena moc lidí nemusí, ale mě je velice sympatický, stejně jako tento film. ()

Mikita

Ano, není to žádný zázračný scénář, nenajdete zde ani neotřelou pointu a netradiční příběhy. Mně to ale v danou chvíli neskutečně sedlo. Vše mi přišlo přirozené, uvěřitelné a hvězdné herecké obsazení bylo jen třešničkou na dortu. Neděje se zde nic extra dojemného, přehnaně romantického či napínavého, vše ale tak nějak pohodově plyne, jako v životě, jednou jste nahoře, jednou dole. Děláte chyby, ústupky. Stále hledáte lásku, a když ji najdete, snažíte se ji udržet. Není to oslňující, ale je to velmi milé. 80% (Vyššímu hodnocení přispívá i slabost pro Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Justina Longa a Bradley Coopera.) ()

rt12

Tak jak to v životě je. Vztahy prostě bolí, ale nelze bez nich být. Trochu jsem se bála hvězdného obsazení, ale v tomto případě zbytečně. PS: 66%? Asi mě taky stačí málo, Kleopatro. ()

Remedy

Bomba oddechovka, kterou jsem si užil až nevídaným způsobem. Asi nejvíc mě bavilo to, že po celou dobu stopáže si to udržuje nesmírně sympatickou a civilní polohu, že je z toho cítit, jak moc si to všichni zainteresovaní užívali a to i s vědomím, že točí obyčejnou romantickou komedii. Věru, zase tak obyčejná nebyla – Jennifer Connelly, Bradley Cooper, Justin Long, Scarlett Johansson, Drew Barrymore… opravdu až nevídaná a moc příjemná herecká sestava. Milý film, ze kterého srší pozitivní energie a který dokáže vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Že to dokáže bez užití jakýchkoli nucených či křečovitých postupů, je „jen“ jedno další velké plus. ()

MATADOR

Až tak moc tě nežere, nabízí lásku, nebo nějaký pohled lásky na každém "rohu". Inu, i možná proto, že je to prostě romatický film. Ale není to obyčejná americká zábava, je to prostě tak, jak to v životě chodí a možná proto si mě film Až tak moc tě nežere docela získal, jelikož jsem si několikrát nebyl jistý, co dalšín minuty přinesou zajímavého. Slušné herecké obsazení napomáhá k fajn nenáročnému zážitku, který je drobátko delší. Romantika, která jde na své, po svém. ()

PogoJoe

90%. Výborná vztahová komedie se skvostným obsazením. Tak to vidím já. Mám rád více romantických komedií v jednom balení. Tenhle fim představuje mozaiku vztahů, z nichž některé jsou zajímavější, některé již méně. U mě to vyhrála rozkošně potrhlá Ginny (Ginnifer Goodwin) versus hláškující a jednoznačně ze všech přítomných nejvtipnější Alex (Justin Long). Děj není většinou přímočaře předvídatelný, nedočkáme se klasických happyendů, kdy každý skončí s někým, vše probíhá a dopadne tak, jak by mohlo i v reálném životě. Potěšilo mě hned několik opravdu povedených a originálních nápadů, situací a hlášek, na druhou stranu, filmu by neškodil lepší střih, občas se děj trošičku táhne. Proto nehodnotím nejvyšším hodnocením. Do mého subjektivního hodnocení se promítá i účast pro mě nej nej krásky filmového plátna, božské Scarlett. Při každé její scéně se mi jednoduše tají dech a vychutnávám si každičký její detail, každou vteřinu (ale neslintám při tom, to zase ne). Když k tomu přidáme Jennifer Aniston a Connelly a další přítomné krásky ve vedlejších rolích, musím uznat, že moje oči si přišly na své. Celý film jsem se bavil, po jeho skončení ve mně přetrval příjemný pocit a těším se, až si ho pustím znovu. Mně se, na rozdíl od jiných, trefil do mého vkusu a to samé se může stát i vám, kdo ho ještě neviděl. Přimlouvám se za více podobných filmů... ()

FilmFan24

Musím říct, že já jsem se docela zažral do tohoto filmu. Spousta postav, spousta problémů a hlavně spousta lásky. Rande dneska už není tím, čím dřív bývalo. Taková Mary (Drew Barrymore) o tom ví svoje. No považte, když máte mobil, profil na My Space a dalších pár e-mailových adres, nevíte kam dřív skočit. A vrcholem snažení pak je dát si kafe před web kamerou s vybraným internetovým protějškem. Velice příjemná záležitost navíc vkusně servírovaná s pečlivým výběrem herců. Příjemně mě překapil radící a ve vztazích vždy nad věcí stojící Justin Long, hrající Alexe. Potěšili i další - Affleck s Aniston, Cooper s Connelly, Connolly s Johansson a kouzelně praštěná blběna v podání Ginnifer Goodwin. Místy hořký humor dává pocit si uvědomit jak si já ve vztahu stojím. Velice váhám mezi 3,5 a 4 *. Nakonec díky vsuvkám, které měly dodávat větší punc autenticity, ale mě až na vtipné pojednání o zobrazení identity volajícího při telefonování, vyložene iritovaly, dávám poctivé a zasloužené 3. ()

Skip

Co chlapi a ženský dělají či nedělají, co si jedni o druhých myslí, a pořád dokolečka dokola. Zkrátil bych to o půl hodiny a bylo by to koukatelnější. ()

higuain

Jako jo, inteligentní a poměrně netradiční vztahovka a navíc velmi kvalitně obsazená. Jen by potřebovala ubrat na délce a přidat na humoru. V romantičtější náladě by to možná i bylo za ty čtyři. ()

Aleee89

Slabší tři hvězdy. Bylo to takové nijaké, bez pořádného děje či zvratů. Mi zkrátka filmy složené z několika epizodních příběhů asi moc nesedí. Navíc jsem zpočátku v postavách, ač ty byly sympatické, měla solidní guláš. Nuže, ve výsledku je to taková jednohubka na nedělní večer, ale nic víc. ()

Sokka_

Důvod zhlédnutí filmu byla Scarlett Johansson. Před hoďkou jsem dokoukal Avengery, tak to byl trochu šok musim říct :D Každopádně jediný, co mě bavilo byla Ginnifer Goodwin s Justinem. Zbytek jsem přetrpěl. ()

Mickalle

Žádná zbytečná scénka, místy hodně úsměvné , pestrost charakterů a velice nápadité, asi tak bych tento film charakterizoval :) No a je to ze života ... :) ()

kalap

Moslimovia to maju fajn, môžu mať ženy štyri, alebo aj päť a úplne bez problemov preťahovať každý deň inú.Ale aj napriek tejto výhode som a budem rád tým čím som teraz. ()

Gereth

Nemohl jsem se ubránit pocitu, že těch hvězdiček a jejich příběhů je na plátně až zbytečně moc. Vypadá to, jako kdyby se tu někdo kouknul na tucet romantických komedií a rozhodl se je i s hlavními představiteli narvat všechny do jedné. Ne že by mě něčí herectví vyloženě uráželo, to ne, spíš mě tu akorát nic neokouzlilo. A to by u romantické komedie asi mělo. 45% ()

Kopik

Až tak moc mě to nežralo. Průměrná romantická komedie s velice příjemným hereckým obsazením a pěkným soundtrackem, ale průměrným příběhem. Nic víc, nic míň. Průměr. ()