Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Pavliable

Jaj, po druhém zkouknutí jsem musela změnit hodnocení, a to drasticky z pěti na tři hvězdy, hlavní dvojice příběhu je na nervy lezoucí, hrdinka je urputná až hrůza, člověk má chuť na ni zařvat. Dost to zachránil (pro mě) příběh s Jennifer Aniston, který mi přišel nejvíce ze života. Každopádně pořád je to příjemný film, který je o moc lepší než knížka. ()

stuj

Klasická romanťárna, v které však hraje kupa známých tváří. Dle hodnocení jsem čekal horší záležitost, ale některé scénky byly docela i zajímavé. ()

Profík

Zase jedna mnohonásobná romantická komedie. Není to taková pecka jako multiromantika Láska nebeská z evropské strany Atlantiku, ale ostudu si neuřízli. A jednu hvězdičku přidávám za megaroztomilou Ginnifer Goodwin, kterou jsem do té doby vůbec neznal a tady jsem si ji naprosto zamiloval. 70%. ()

Brambuuu

Tento film mě neskutečně překvapil, protože je bez nadsázky z opravdového života.. Není to taková ta ohraná romantická komedie, naopak je celkem realistický... Což mě je velmi blízké. Je to jeden z mála filmů, které mi nevadí vidět víckrát. Takže pokud se rozmýšlíte, jestli tento film zkouknout, říkám určitě ANO! Stojí za to!:-) A nesmím ani opomenout výborné hvězdné obsazení.. ()

Kactaa

Po druhém shlédnutí jsem ještě víc potěšená než napoprvé :) Líbí se mi takové nenáročné filmy, u kterých si ale po zhlédnutí řeknete, že na nich něco moudra bylo. A to Až tak moc tě nežere splňuje. Několik dějových linek dává nahlédnout do různých stadií partnerských vztahů s různými problémy. Myslím, že každý se v některém příběhu najde a dokáže se i tedy na svůj partnerský život podívat s odstupem. Ginnifer Goodwin opravdu pobavila, s Jennifer Aniston jsem soucítila, ale zároveň fandila Benu Affleckovi. Nenáročný film, ale přesto k zamyšlení. 80%. ()

AmericanX

Ženský pohled na lásku a vztahy, a celkem povedený... "Když ti chlap nevolá, tak je to proto, že ti nechce zavolat!" jojo, velké pravdy zazněly... Pro mě pohodový film, na který se ráda podívám znovu.. ()

Danushkadii

Myslím si, že všetci herci podali skvelý výkon. Už len to, že tam hralo toľko hereckých hviezd to urobilo zaujímavým. Myslím si presne ako T2, že tam toho nemuselo byť tak veľa ale inak naozaj výborné. Človek musel neustále na niečo myslieť, nikdy nebol, že som sa nudila alebo niečo podobné... ()

elizabetth

Klasická romantická komedie, která však člověku přece jen něco dá. Když jsem viděla před pár lety začátek - znechuceně jsem film vypnula a šla dělat něco jiného. Později jsem filmu dala šanci a opravdu jsem se pobavila. Herecké obsazení je velice působivé a zaručuje, že ve filmu konečně budou i potřebné emoce, ne jako v ostatních hollywoodských romantických komediích. Je hezké sledovat hlavní hrdinku, která se potýká se stejnými problémy jako většina dívek, mezilidské vztahy jsou zde taky zajímavě a realisticky vykresleny - tleskám. Brilantní závěr, který mě skutečně dojímá, a to rozhodně nepláču u každého filmu (potažmo knihy). Film je jistě vhodný pro všechny, co chtějí relaxovat a bavit se, nic hlubokomyslného v něm však nelze hledat. ()

nemkatuli

Při tomhle filmu se myslím nejeden aspoň trochu zamyslí, jak to tedy vlastně má a která z popisovaných vztahových peripetií ho kdy potkala. Příjemný film, který ale celkem výstižně popisuje spletitosti a různorodosti partnerského soužití i nezávazného seznamování v dnešní hektické době. ()

FirstFan

Nejvýstižnější popis - bylo to fakt milý. Taková nenáročná oddechová (sice) slaďárna, ale poutavá a párkrát prostě přinutila k úsměvu. Navíc Justin Long v týhle roli - fakt sympaťák! ()

Cornello

zhlédnul jsem film po delší době znovu a musím přehodnotit. Předtím 4 hvězdy, teď musím dát 5. Prolínání několika příběhů a postav, kdy každý někoho zná, něco k někom cítí, má svoje názory, má svoje požadavky....to je to co se mi líbilo. Prezentovány problémy, jejich možné řešení, suprově zahrané. Možnost skončit film tak, aby dívák byl spokojený protože to není obyčejná americká happyendovka, na druhou stranu vlastně je. Jednoduše řečeno, nemám rád filmy, který musí vždy skončit dobře i když jsem rádl že tak končí. Jediná věc mi vadila a to nedojasnění, zda opravdu Bradley Cooper kouřil nebo se už ani nesnažil to nějak vysvětlit. Herecké obsazení mi sedlo ale hlavně kolik hvězd hraje, to je jenom dobře. ()

Yossaretix

Několik dvojic, či trojic, i jednotlivců, každá s jiným problémem, několik podob vztahů, výborně zahrané, žádné ploché dialogy, vtipné i smutné, ne vždy happy-end, ale jde zde hlavně o hledání, ztrátách a nalézání. Scarlett Johansson je neobyčejně nádherná a Drew Barrymore zase roztomilá, i ostaní hrají skvělé party tohohle vztahového koncertu. ()

Krastom

Mám rád příběhy ze života a tady jich bylo hned několik. Na čtyři hvězdy to nevidím, ale u filmu jsem se bavil díky Scarlett Johanssonové, to je vážně nádherná herečka. Ben Affleck mě také nezklamal a vůbec bylo zde hodně známých herců. Film mohu doporučit jako snímek na odreagování. ()

Mykie

Výborná vztahová komedie, kterou docení i muži. Zprvu jsem se bál přemrštěné stopáže, zdálo se mi to na romantickou komedii moc a bál jsem se, že budu v polovině koukat na hodinky, film však uteče jako voda. Zásluhu mají sympatičtí herci a chytrý scénář. Doporučuji shlédnout s drahou polovičkou. ()

Thamilka

Super film plný pravdy. V některých scénách jsem se dokonce našla. Film jedná o skutečných příbězích, které zažívají lidé na celém světě. Doporučuji se na film kouknout... ()