Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

DarkoCohen

Přiznám se, že jediné co mě k tomuto filmu táhlo, byla zvědavost co sem sakra přilákalo tolik ,,celebrit". Téma není očividně nikterak zajímavé, tomuhle podobnou knížku bych nikdy ani nevzala do ruky, a režisér taky není žádná extra třída. A přesně tak to vypadalo po celou první třetinu filmu, kdy jsem si celou dobu nadávala, že jsem pouze podlehla dobře promyšleným reklamním trikům a pusa mě od zívání bolela tak, že jsem nebyla daleko od vypnutí. Ale po přetrpění začátku a úděsně nevkusného mluvení na kameru (člověka, který tenhle prvek vymyslel přidat do jiného typu filmu než je dokument, bych vystřelila na měsíc) to není až taková ztráta času. Ovšem jako nějak výrazně důležité poselství to neberu. Osobně mi to dalo asi jediné, že přesně takováhle ženská já nikdy nebudu. A to je na tak hvězdné obsazení zatraceně velká slabota. ()

waska

Tyhle filmy o vztazích jsou většinou dost nudný. Ne že by tenhle byl o tolik lepší, ale aspoň to není film, který by ze všech ženských dělal nesnesytelný fúrie a hysterky. Možná, že je to i tím, že jsem od toho nic nečekal. ()

Dartdevil

Tak já nevím. Mě se to vážně líbilo. Pohodová konverzačně-vztahová věc, "jakože" reálná. Že by to bylo nějak moc nepřehledné jsem si také nevšimnul. Sedlo mi to daleko víc než strašně přeslazená Láska nebeská. A koukám, že s tímto názorem jdu sám proti všem. Njn, co se dá dělat :-) A na závěr vyhlášení nej herečky tohoto snímku (hrají tam totiž tři z mé oblíbené desítky) ........... tatadadá............ jednoznačně Jennifer Connelly. ()

Anayka

Přesně ten typ romantické komedie, jakým se snažím vyhnout obloukem. Jenže když se mi to vyhnutí nezdaří, tak se stejně dodívám až do konce a brečím dojetím. Ben Affleck a jeho strniště budou prostě vypadat dobře i v blbém filmu. Jennifer Connelly umí hrát a pro Jennifer Aniston a její účes mám slabost. Chcete na Až tak moc tě nežere jít do kina? Vyberte si radši jiný film. Ale jako home video to bude fungovat znamenitě. ()

haWranka

Dost příjemná romantika, musela jsem se hodně rozmejšlet, jestli dám tři nebo čtyři. Co mě hlavně překvapilo a to moc mile byl Justin Long, kterýho znám jenom z pošahaných komedií a tady velice dobře zahrál milou a civilní postavu. ()

Bart16

Něco na způsob Lásky nebeské,akorát v americké produkci.Bohužel svému vzoru ani zdaleka nešahá po kotníky.Film je celkem nudný,nic záživného se tam neděje.Kdyby se jednalo o malý nezávislý snímek s neznámýni herci,tak bych byl spokojen,ale jedná li se o tak hvědami nabitý film,tak jsem velmi zklamán. ()

bakeero

Hvězdami nabitá, ale taky hodně pomalá konverzačka. Přesto jsem se bavil a po skončení měl pocit příjemně stráveného času... ()

E lan

Po dlouhé době hezký romantický film s potenciálem donutit diváka pořádně se zamyslet. Velmi dobrý koktejl hereců spojený s vynikajícím scénářem a dokořeněný výbornou podbarvující hudbou... Lepší komentář ze sebe nevypotím. Prostě se mi to moc líbilo:-) ()

Chosef76

Skvělá zábava. Nesnažte se hledat v partnerství nějaké zákonitosti, nepodceňujte svátost manželství, otevřete oči, nastražte uši a snažte se zachytit signály vysílané pohlavními protějšky ;-) ()

BDMarty007

Triviální pitomost, bez hloubky, originality a vtipu, omílající už trapná klišé. Je znát že Ken Kwapis je primárně seriálový režisér. Měl jsem pocit, že koukám na nějaký hodně dlouhý a nastavovaný seriál. Myslím, že řada zúčastněných má opravdu na víc. Asi jediné co se mi na tom líbilo byla Scarlett Johansson osobně. A pak ještě závěrečné titulky. Jednak to byl moment vysvobození a navíc s bonusem pěkného hudebního kousku: The Cure - Friday I am in Love. ()

Foo

Nejzajmavější přiběh byl Gigi, která nemá štěstí na chlapy. Ostatní příběhy už mi přišly trochu zbytečné a jen do počtu, aby byl film delší. Něco bylo převzato i z reality života. Co mi hlava nevzala bylo, když se manžel přizná manželce z nevěry, tak to lehce přejde, ale když mu našla cigarety a zjistila, že lhal, zabalila mu kufry? Vložené příběhy obyčejných lidí mi přišly jako dobrý nápad. ()

Zuzzka

Ještě v polovině jsem netušila, jestli se mi to bude líbit nebo ne, neboť někteří se tam chovali, s prominutím, jako prasata a tak jsem z toho byla lehce otrávená. Některé dějové linie se mi ale vyloženě líbily od začátky do konce. Bavilo mě sledovat všechny ty partnerské peripetie a snahy o to rozluštit, zda-li se jedná o toho pravého či pravou. A myslím, že to bylo i docela poučné. A jakkoli jsem byla z první poloviny otrávená, konec to dokonale napravil. Mělo to pointu, smysl, naplnilo mě to nadějí, zahřálo u srdce. Krásné a hlavně inspirované životem. P.S. Dávám tomu plný počet, neboť jsem v poslední době viděla tolik braků, které mě jen utvrdily v tom, jak je tento film vlastně dobrý. Pomalu se stává mojí srdcovkou. ()