Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Soul

Až tak moc vtipné to nebylo, až tak moc záživné taky ne. Až tak moc zástupců herecké elity bylo snad až trochu na škodu a až tak mě to taky nedojalo. Body navíc za Scarlett, Jennina postava mi naproti tomu přišla až příliš šedivá. ()

Torgal

Verím tomu, že tento film sa môže (veľmi) páčiť mnohým ženám, obzvlášť ak majú za sebou zopár nevydarených vzťahov. Ja ale k nežnejšiemu pohlaviu nepatrím a medzi moje najobľúbenejšie filmy patrí Terminátor a Votrelci, čo je niečo ako presný opak tohoto. A pri tomto mi bolo z nudy na zdochnutie. Nie je tu žiadny moment, na ktorom by sa dalo zasmiať, dokonca sa nedá baviť sa ani na účet filmu (čo mi výrazne vylepšilo pôžitok z Twilightu). Neustále sa tu riešia navzájom prepletené vzťahy niekoľkých párov, ktorých problémy zväčša pramenia z demencie zúčastnených (najviac postihnutá je postava Jennifer Connelly). Jediná línia ktorá je ako-tak vydarená je Justin Long + Ginnifer Goodwin, ale sama ten film nezachráni. V závere sa objaví zopár milých momentov, ale škody už boli napáchané. 4/10 ()

phoenixer

Poměrně milé překvapení, i když tvůrci vsází hlavně na zvučná jména, bez kterých by ten film rozhodně nebyl ono. Ikdyž je to tak trochu klasická "love story" z chodníku a konec se dá odvodit takřka už na začatku. V některých situacích jsem se, ale moc dobře bavil. ()

Desdemone

Romantická komedie o skupině lidí, kteří žijí v jednom městě a navzájem se znají nebo spolu mají něco společného a o jejich milostných eskapádách. To už jsem viděli v legendární a pravděpodobně nepřekonatelné Lásce nebeské, proto mě "Zas tak moc tě nežere" zprvu nelákalo a jen z nudy a kvůli mě velmi sympatické Ginnifer Goodwin jsem se nakonec rozhodla se na něj podívat. Byla jsem mile překvapená a právě za toto překvapení si film zasloužil ode mne čtyřhvězdičkové hodnocení. Herecké výkony nejsou trapné, přehnané, jsou naopak velmi dobré a samotné postavy jsou napsány dobře a především uvěřitelně- na tom stojí úspěch romantických komedií, na uvěřitelných postavách, protože jen tak se z toho ve finále nestane to nejklišovitější klišé. Dokázala jsem se zcela přirozeně usmívat, když jsem poznávala své vlastní přátele nebo i samu sebe a to je pro mě obrovské plus. Je to jednoduše milý, příjemný film, který zahřeje u srdce, pobaví a pokud se navrch zrovna sami zmítáte v nějaké té milostné krizi, nakopne vás k optimismu- to by romantické komedie obecně také měly, no ne?! ()

Koprska

Mě to stálo za potěšení jen pro ty myšlenky na konci filmu.... I když je to asi indivuduální a možná se ten lehoučký filmeček jen trefil do správného životního období.. kdo ví :) ()

HermyJane

Film nebyl nijak kvalitní na to, kolik slavných herců v něm hraje. Zde čtu, že se samou knihou inspirovali i scénáristé seriálu Sexu ve městě. Ten díl si pamatuji a na zpracování této myšlenky 21 minut (což je délka 1 dílu) úplně stačí. ()

Alice02

Pokus o napodobení úspěšné Lásky nebeské? Tohle bylo trapné, suché, nevtipné a nudné... ale nemůžu tomuhle filmu zas tolik křivdit, pár postřehů ze života by se tam našlo a celkem pobavily. Každopádně se na to asi dlouho nekouknu, pokud jestli ještě vůbec někdy. ()

Kingjiri

Co se ze začátku jeví jako fraška s hlavnim záměrem divákovi připomenout největší genderový stereotypy a klišé (chlapi jako vypočítavý hajzlové a jejich naprosto nevinný ženský oběti) se po chvíli mění v zajímavou vztahovou dramedy. Dobrej dojem z poctivý filmařiny i hodně slušnýho hereckýho obsazení ale přece jenom trochu kazí překombinovanej příběh, soustředící se na spoustu postav. Tim pádem nebylo, hlavně na začátku, uplně jednoduchý, se zorientovat - kdo, s kym, co a proč. Nejlepší dějová linka byla kolem dvojice Alex-Gigi, jenomže nedostávala tolik prostoru, kolik by si zasloužila. Nicméně v porovnání s romantickejma výtvorama, který občas vylezou z Hollywoodu, se dá film označit za decentní dílo bez neúnosný dávky patosu a téměř reálnym příběhem, čtyři slabší hvězdy. ()

pepa3rd

Tak trochu jiný film o vztazích, skladbou, monology i příjemným nadhledem lehce připomínající Lásku nebeskou. Film sází především na inteligentní konverzaci a propletení osudů řady postav, které bez hluchých míst do poslední kapky zvládají zaplnit i více jak dvouhodinovou stopáž. Není to sice tak povznášející a nadčasové, jako výše zmíněný film, ale i tak 80 % ()

Jakubik

Nabitě obsazená romantická srágora spíše pro dámské publikum. Pro mě celkem nuda ale pár scének bylo byla buďto legrační a nebo pravdivá… ()

chrispe

Nebýt linky Ginnifer Goodwin a Justina Longa, asi by to u mě nedosáhlo ani na ty tři hvězdy. Tu mám stále v paměti. Ten další propletenec... ať už to byla (dost aktuální) linka Drew Barrymore, která by si rozhodně zasloužila větší prostor, nebo milostný zapletenec Jennifer Connelly, Scarlett Johansson, Bradleyho Coopera a vztah Jennifer Aniston a Bena Afflecka byly už nic moc. ()

Plechpetr

Klasické pády na hubu a zase vstanutí ve vztahu. Takový rychlí výcuc z Přátel. Pěkné zpracování herecky dobře nabité. Prostě dobrá zábava na neděli. ()