Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

hEROic

prumerna romantarna, ktera ze stinu vystupuje asi jenom spoustou hvezcnych jmen... nicmene stale ve mne prevladal pocit, ze to chci dokoukat, takze spatny to neni :) necelych 65% ()

Darkslayer

Tematicky dobre namiešané a striedmo poňaté. Dobre obsadené, stojace nohami na zemi, vyhýbajúce sa trápnostiam a netlačiac na pílu. Prečo potom tie 3*? ... Kwapis totižto nezvláda komplexnosť snímku, množstvo príbehov a postáv. Priveľa dejových línií a ani jedna nie je poriadne rozvinutá alebo dotiahnutá. Tu niečo, tam niečo a na konci nikde nič. Postavy su nedostatočne vykreslené a mrhá sa potenciálom osadenstva. Ako celok nevýrazné, ale na jedno pozretie neurazí. ()

bagetka007

Nepotěšil jste mě, ale ani já vás nepotěším...Nevím, prostě moc nic...Film se dá zhlédnout, ale neočekávejte od toho moc kvality. A vtipu. Ale zato se tam toho stane hodně. Protože tam hraje hodně lidí. ()

Hermi14

Dobrý film neuděláte tak, že dáte dohromady spoustu dobrých herců. A tohle je přesně ten případ. Přetrpěl jsem to sice až do konce, ale moc mě toho na tom nezaujalo. Bezpočet postav, které spolu sotva souvisí a ještě k tomu ta opravdu dloooooooouhá stopáž. Možná, kdyby se rozpůlila a postavy se do ní rovnoměrně rozdělily, vznikly by dva lepší filmy. Komentářů k postavám něžného pohlaví se radši pozdržím, abych nebyl feministkami nařčen z šovinismu, egocentrismu, sexismu, nebo kdo ví z čeho všeho ještě... ()

Rockerman

Je to tak trochu hra na "Lásku nebeskou", spíše je to však její "béčko". Chybí ta spontánnost a lehkost té slavnější komedie. Také humoru je tu o poznání méně, za to přibylo tlachání. Propletenec vztahů, řešící, jak to vlastně v těch vztazích mezi mužem a ženou chodí celkem baví, ale mě tak jenom na padesát procent. Půl hvězdy přihazuji za Ginnifer "Sněhurku" Goodwin. Je tu hezčí, než v Once upon a time a roli naivky zvládla dobře. ()

johnywalker

Jennifer, Scarlett, Drew a v neposlední řadě Bradley!!! Sakryš, jak je tam všecky nacpali!!!! Možná mírně delší, než bylo zapotřebí, ale suprácká romanťárna! Bohužel některé příběhy neskončili, jak bych si přál :( ()

Evander

Poměrně příjemná vztahová oddechovka s hvězdným obsazením. Nic nového však snímek nepřináší a tak zapadne do běžného průměru lehce stravitelných béček. ()

BOURQUE

„Skutočné“ príbehy, sympatické herecké divadlo a k tomu dobre napísané dialógy. A áno, z týchto príbehov sa dá aj učiť. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

MickeyStuma

Beth by se chtěla vdávat, ale její přítel Neil, se kterým žije už sedm let, manželství nevěří. Mary pracuje jako redaktorka gay magazínu, je obklopena pohlednými muži, jenomže žádnému nemůže věřit. Gigi zase nezvládá flirtování a tak jí barman Alex ochotně vysvětluje mužské myšlení a chování. Dalo by se říci, že se jedná o povídkový film, ale není. Lásky a zklamání jednotlivých charakterově odlišných postav se prolínají a reálně reflektují přirozenou omylnost lidského chápání. Pro mužské diváky to znamená filmovou exkurzi do ženského nitra různých paralelních světů, zatímco divačky najdou emoce, úvahy a klišé. Především je to o vztahové filozofii z pohledu žen, kterou napsali Greg Behrendt a Liz Tuccillo, kteří už coby konzultant a autorka pracovali na seriálu ´Sex ve městě´ (1998-2004). Tam, kde se žena zmateně ptá, muž odmítá všechny silné pochybnosti o jediném věrohodném vysvětlení, které nepřipouští žádné výjimky, ale jen a pouze pravidlo. Pro lhostejnost neexistuje žádné ospravedlnění. Název snímku prozrazuje podstatu filmu, ve kterém ženský vesmír převažuje nad mužským. Romantická atmosféra plná snění a snah něčeho dosáhnout naplní romantické představy mnohým dívkám právě snící o lásce. Ukazuje jim, že sen a realita mají od sebe hodně daleko a že cesta za svým vysněným cílem není jednoduchá. Dvouhodinová stopáž filmu je naplněna po okraj, takže se divačky v žádném případě nudit nebudou. ()

Harts

Uzasna komedie o lidskych vztazich, me se to proste libilo, dej byl jasny, o nej tam neslo, slo tam hlavne o ty myslenky, vtipne myslenky, postrehy, ktere casto zazivame i v realnem zivote, zasmal jsem se uprimne, bylo to fajn, slyset postrehy, ktere jsou ze zivota ()

Smidak

Po asi třech shlédnutích musím o jednu hvězdu přitlačit, a to na 4*. Film není nijak hluboký, ale ani si na to nehraje a jde o opravdu veselou a odpočinkovou zábavu se vším všudy. P.S.: Scarlett je prostě dokonalá ()

guri

Napriek vynikajucemu hereckemu obsadeniu je tento film zbytocne ukecany, zbytocne dlhy, tvari sa, ze je zamotany, ale je v podstate o nicom. ()

Pingu

Níž než 4* dát rozhodně nemůžu a velice mně překvapuje ta spousta nízkých (průměrných) hodnocení.... Mně se to moc líbilo a bylo to celé o vztazích a naději že ten pravý určitě někde čeká a o tom že ta naděje umírá poslední ..... a taky o tom, že je třeba někdy pohlédnout pravdě do očí aby se nám ulevilo a taky o další spoustě věcí :o)).... No faaaakt, koukněte :o))... jooooo a hraje tam taky Busy Phillips :o)) ()

darkreider

Luxusné obsadenie(najviac potešil Justin "i am a mac" Long a Scarlett "vyzerám sakra dobre" Johansson), mraky postáv, niekoľko dejových línií a žiadna sranda. Zo začiatku pekný bordel. Dialógy mi prišli od veci, ale to možno urobil český dabing. S ním asi končím. Celkovo nie moc zaujímavé, podľa mňa vzdialené od reality s rozprávkovým koncom, kde sme samo všetci "pookřáli", ale dve hodiny pred tým nuda. Môžme ísť späť. ()

Pekisan

Welcome to my world, asshole. To je ten film fakt taky blby, alebo vsetky zenske take hlupe? Lebo ak to druhe tak dufam, ze akurat ja budem ma stastie na "vynimku" Sorry za vyraz. ale tolko chujovin som v jednom filme este nepocul. Ale po zisteni, ze predlohou bola jedna z knih typu "Pravidelny orgazmus aj s tym vasim" alebo " Zeny su z Venuse a muzi z Marsu" tak sa ani necudujem. Aspon, ze tam boli Annistonka a Affleck a aj ta ich story mi pripadala ako z ineho filmu. 2 hviezdy z toho jedna je za Scarlett "krv a mlieko" Johansson. P.S.: Vazne? Jon Bovi citat? Strasne mi to pripomenulo: All I got is a red guitar ,three chords and the truth co je kus textu U2 aj ked to mozno pred tym pouzil Bob Dylan. WTF? ()

Yomega

Na film jsem koukal v podstatě jen proto, že v něm hrají dvě mé nejoblíbenější herečky, tedy Scarlett Johansson a Jennifer Connelly. Nakonec to bylo bohužel také vše, co jsem od této slátaniny dostal. Z herců bych snad ještě zmínil charismatického Bradley Coopera a vtipného Justina Longa. Vše ostatní okolo herců je standardní, včetně jako vždy otřesného Bena Afflecka. Hlavní problémy filmu jsou v mých očích dva, dementní až ubohé dialogy a celková délka. Možná, že pod tím vším balastem nějaká myšlenka je, ale než se k ní film dohrabe, projde divák doslova očistcem v podobě nekonečných žvástů a rádoby vtipných hlášek na téma jak ulovit toho nejlepšího borce. Něco podobného mě naposledy potkalo v Tarantinově Autu zabiják a pevně jsem doufal, že nic takového už nezažiji. Je fakt, že tady to nebylo tak hrozné, ale také to stálo za to. Suma sumárum ztráta času. ()