Na Manhattanu vypukla smrtonosná nákaza, která mění lidi v krvelačné bestie. Šestice obyvatel domu musí přetrvat noc chránicí své obydlí a životy do doby, než bude mít magistrát města vše pod kontrolou. (LIVINGDEAD)

Hadža

Celkem sympaticky horror ,kde Manhattan zaplavi utoky nakazenych krys,po jejich kousnuti se lidi stavaji agresivnejsimi a predevsim dostavaji velkou chut na lidske maso!Obyvatele jednoho cinzovniho domu bojuji o sve preziti!Co vsak film srazi, je opet nesympaticka trhava kamera ve vypjatych scenach,kdy uz je to prestane bavit....? ()

stration

Nadprůměrná jednohubka, která se na první pohled tváří jako horor o krysách, ale je to poctivá zombiárna, kde jedinou chybou je zmatená kamera, kde jeden mnohdy neví, kdo koho kouše. Jedna hvězzda navrch, za perfektní konec na střeše (matka se synem). ()

dawe04

Přefiltrovaná nízkorozpočtová zombie jízda. Poměrně milé žánrové překvapení, i když naspeedované videoklipové klišé je pořád klišé. ()

honajz2

Byly tam chvíle, kdy bych klidně ty 4* dal, ale celkově to prostě nejde, už jenom kvůli počtu nelogičností (dost mě vytáčelo, že nikdy neměli ruce od krve, přitom těch krysolidí rukama zabili dost), kterých rozhodně nebylo málo. Jinak se mi to ale líbilo, a to hlavně tím, že to celé ukazuje první den vypuknutí nákazy, což mě vždycky na všech těch filmech o zombících (já vím, psal jsem o krysolidech, ale oni od nich nemají vůbec daleko) zajímá nejvíc. Vyvíjí se to pomalu, přesto to ale už od začátku má nějakou atmosféru a napětí, které není vůbec slabé, překvapivě se mi líbila i kamera. Ale upřímně, víc se mi líbila první polovina, kdy se to všechno pomalu rozjíždělo, ta druhá taky není špatná, napětí se zde pořádně rozjíždí a nenudil jsem se ani na minutu, ale začínají zde nelogičnosti. Ten, komu jsem fandil, zase jako vždycky umřel, ale musím uznat, že přežil dost dlouho. Na filmu se mi ještě hodně líbí ten plakát. Celkově je to celkem slušný horor, ale víc jak lepší 3* mu dát prostě nemůžu, i když bych místy chtěl. ()

Rodriguez

Po záživných REC a Karanténa, přišla další pecka! Lidé zmutovaní v obří krysy napadnou Manhattan, ten kolabuje, protože si nikdo neví s nákazou rady. Národní garda dostává svolení všechny bez milosti střílet, jen nenakažené odchytávat. Po dokoukání snímku sem si mnul ruce blahem, že po dlouhé době zase vylezlo něco solidního. 80% ()

bourec

Takovej nezávislej,za málo peněz natočenej horůrek,z kterýho ta lacinost přímo tryská.A jestli jsem se u toho měl bát,tak to vůbec.30%. ()

destroy83

Americká akčně pojatá krysí zombiárna, která nabízí divákovi vysokooktanovou, místy střihově zběsilou, krvavou jízdu v ulicích Manhattanu. Ve vlastním příběhu sledujeme partičku obyvatel staršího bytového domu, která se snaží odolávat krvavým útokům zmutovaných krysích lidí (krysích zombie?), jejichž řady se v okolí po kousnutí infikovanými krysami rozrůstají exponenciální řadou. Ústředními hrdiny snímku jsou bývalý boxer, který pálí za svou sousedkou pracující v nedalekém baru, jeho černošský kamarád a dcera vracející se z vojenské mise. V domě divák může ještě potkat dva starší týpky, umaštěného údržbáře a syna objektu touhy správňáckého ex-boxera, který si to s krysákama rozdává holýma rukama. Strachu plné barikádování se v domě je jen začátek této adrenalinové jízdy, která zběsilými naháněčkami v manhattanských ulicích rozbuší srdce každého hororového fanouška. Na to, že se jedná o režisérovu prvotinu, je snímek obstojně řemeslně zvládnut a disponuje slušnou porcí napětí, zdařilých masek a pořádného gore. Příběh je sice prostý, ale úderný jak rána pěstí do hlavy. Herecké výkony nejsou zrovna oscarové, ale žádné herecké křeče se díkybohu také nekonají. Třešničkou na dortu je vynikající hudební doprovod. Takže u mě za poctivé čtyři hvězdy. ()

Koly

Po ultrasračce KRYSY : NOC HRŮZY jsem k dalšímu krysímu horroru přistupoval s velkým despektem. Naštěstí Jim Mickle vsadil na filmy jako RESIDENT EVIL nebo 28 DAYS LATER, a proto jsem se tentokrát nedočkal záplavy přerostlých krys (což jsem nadšeně přivítal), ale zmutovaných krysích lidí, kteří sežerou na co příjdou. Stejně jako J*A*S*Movi mi vadila častá nepřehlednost a některé postavy (postupem času už jsem se modlil, aby se negerský teplouš pakoval s přinejmenším prokousnutým krkem). Na druhou stranu atmosféra New Yorku plná špíny a odpadků se povedla na jedničku. ()

Khumbac

Krysí kousnutí proměňuje lidi v krysí lidi se špičatými ušima a touze po krvi. Hlavní postava je domovník a jeho sousedé. Rychlé pohyby nakažených kryso-zombíků mi fakt připomínali splašené krysy :) Za závěrečnou scénu na střeše a hrdinský čin domovníka nemůžu dát méně než 4*. ()

Duoscop

Mulberry Street bych vytkl možná jen jednu věc a to je, že tam pro mě bylo málo střetu krysáků s vojskem. Jedna skupina na konci filmu, kde už o nic nešlo je opravdu málo. A právě tady si film mohl dost polepšit. Jinak masky jsou docela povedené a děj filmu je originální. Je to sice takové nízkorozpočtové béčko, ale opravdu slušné. Pro mě to bylo mezi 3* - 4*. ()

mosnak odpad!

Stejná kvalita jako Zone of the dead. Je to katastrofa... krysy co přenášejí infekci a lidi pak mění na něco jako krysozombies :-( 0% (hrozná kamera, hrozní herci a hrozná zelená barva,kterou jsem měl za celý ten "super" film po kokot) ()

SICK_BREED

Oukej. Je pravda že sem se na uličku Mulberry díval z jediného prostého důvodu - abych uspokojil svoji potřebu po kvalitní zombie post-apo podívané. Nedostal jsem úplně to co sem chtěl, ale na druhou stranu, zábavné a napínavé béčko mě nikdy nemůže urazit. Co se pozitiv týká, vyzdvihl bych zajímavé postavy osazené zajímavými mně neznámými herci, chvílemi solidní syrovou atmosféru podobnou spíše některých anglickým kouskům a také vcelku originální ztvárnění zombie prvku. Negativa sem jako u většiny filmů které mě zaujmou úspěšně ignoroval. No, možná chvilkami hapruje střih. ()

kukentipla

O čem to je? Hlavními hrdiny snímku jsou obyvatelé polorozpadlého domu. Ti se musí ubránit zmutovaným spoluobčanům, kteří je chtějí zabít. Úkolem tedy je: zabirgádovat se a počkat se až přijde pomoc.......Co já NATO? Film je jakýmsi mixem Soumraku mrtvích a RECu. Přesně takhle mohly zmíněné filmy dopadnout, kdyby se jich nechopili talentovaní tvůrci. Postavy jsou klasickým hororovým výcucem, drsnej týpek, pěkná buchta, mladej kluk, teplej černoch (kdo si myslí že to přežije je vůl). Film není vysloveně špatnej (i když krysí zombíci byli silně trapný), jenom nevím proč na něj koukat, když existují na dané téma mnohem výživnější kousky. ()

bolan

Mulberry Street není špatně natočený film, je pouze trochu hloupý. Ostatně když se tam lidi začnou měnit v krysy, tak už to by mělo být první varování. Mohlo by se líbit: [Rec] a La Horde ()

Ronaldo79

Slušná nízkorozpočtová jednohubka. Ve filmu sledujeme New York-Manhattan-Mulberry Street, kde se neznámý virus rozšířil z krys na nic netušící obyvatele a přeměnil je na vraždící krysí lidi. Na filmu je dost vidět, že byl zaplacen z týdenního platu Dereka Jetera, ale to nic nemění na tom, že masky jsou povedené, kamerový filtr přijatelný, herci dostačující. Napětí a atmosféra jsou v některých okamžicích pochvalné, stejně jako nepříznivý konec. 6/10* ()

Silviaxx

Pôvodne som nevedela, čo si mám pod pojmom "krysí zombie" predstavovať, ale nejak vnútorne som Mulberry street veľkú šancu na úspech nedávala. V tomto pocite ma utvrdzoval aj začiatok filmu, ktorý na mňa pôsobil skôr komicky ako odpudivo, akčne, tobôž hororovo. Celý film zachraňuje až tá časť, kedy sa nákaza rozšíri a začína rošambo. Od tohto okamihu som sa celkom nechala strhnúť svižnou atmosférou a film nadobudol kvalitne akčný rozmer (dobre možno až tak extrémne akčný nebol, ale mne to stačilo). Masky boli ... divné ... ale ok, veď netreba brať všetko zas tak veľmi vážne. Každopádne námet bol v tomto prípade až VEĽMI inovatívny, čo je ale plus. Priznávam, že to nie je nič dokonalé, premakané, ale film ma predsa baviť nie? A ja som sa bavila celkom fajn! ()

Raziel_cz

Micklovi a Damicimu všechna čest za Stake Land, Cold in July a další, ale tohle jsem nedával. Vlastně je to dost poplatné době vzniku – kamerový filtr a jedem. Akorát tady měli filmaři ještě o poznání menší rozpočet než třeba Ginger Snaps 2, takže chápu, že to museli nějak zamaskovat, ale sakra, z té chaotické kamery mě bolela hlava. Je to škoda, protože akčních scén je dost a zdá se, že do nich šli herci naplno, akorát z nich kvůli shaky-camu není moc vidět a často jsou ještě zrychlené, což sice na jednu stranu budí dojem dravosti v případě mutanto-zombio-krys, ale v případě všech ostatních je to spíš úsměvné. A nechtějte, abych začal o CGI... Další problém je, že nehledě na sympatické obsazení, cokoliv skoro cokoliv mimo akci je úmorná nuda. Počáteční poznávání postav je ještě fajn a záběry na Manhattan taky, ale rozjezd infekce je hrozně natahovaný a každá scéna působí o kus delší, než by měla být, a vztahy mezi charaktery extra nefungují. Jakmile se děj přesune do paneláku a začne boj o život, dá se to přežít, ale stejně má snímek pocitově místo osmdesáti minut tak tři hodiny. Aspoň že tam byly nadané herečky. If you know what I mean... ()